US Open to jeden z tych turniejów w świecie tenisa, które przyprawiają o dreszcze i duże emocje. Tym razem z bukmacherów to eWinner przygotował bonus, który jest do zgarnięcia za grę u niego, a do tego możecie otrzymać dodatkowe profity z naszym kodem promocyjnym 655PLN. 

eWinner bonus na US Open

US Open trwa w najlepsze, a klienci eWinner z tej okazji mogą zgarnąć dodatkowe pieniądze za obstawianie meczów. Jak to działa? Na początek warto wspomnieć, że bonus jest stały, czyli do zgarnięcia co tydzień. Jeżeli od poniedziałku do niedzieli obstawisz rozgrywki tenisa za minimum 500 złotych z konta głównego, to w kolejny poniedziałek bukmacher doda na wasze konto 25 złotych w postaci darmowego zakładu. 

tenis ewinner us open

Bukmacher nie postawił przed swoimi graczami żadnych dodatkowych wymagań związanych z minimalną stawką, kursem, czy liczbą zdarzeń na kuponach. Co więcej, same środki możecie dostawać co tydzień, co również warto zaznaczyć. Do tego możecie zgarnąć dodatkowe bonusy w eWinner z naszym kodem.

Zgarnij bonus w eWinner z naszym kodem!

eWinner to bukmacher, który zaczyna coraz mocniej rozpychać się łokciami na naszym rodzimym rynku. Rejestrując się u niego z naszym kodem promocyjnym 655PLN otrzymasz:

  • 155 złotych na zakład bez ryzyka
  • dodatkowe 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Takie środki pomogą wam zacząć obstawiać u tego bukmachera. Oprócz tego możecie też zgarnąć wyżej wspomniane freebety o wysokości 25 złotych każdy, co jeżeli dobrze wytypujecie, da wam dodatkowe pieniądze. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze