Der Klassiker to nie tylko wielkie emocje, ale również duże bonusy u bukmacherów. W tym wypadku możemy mówić o skorzystaniu nawet z dodatkowych 60 złotych. Gdzie jest to możliwe? W eWinner z kodem promocyjnym nie dość, że zgarniecie pakiet startowy, to jeszcze będziecie mogli otrzymać dodatkową kasę. Sprawdźcie sami, na czym polega promocja. 

Zgarnij bonusy w eWinner z kodem promocyjnym!

eWinner jest jednym z tych bukmacherów, który na polskim rynku rozpycha się łokciami coraz mocniej. Tym razem wyszedł z ciekawą inicjatywą w stronę swoich klientów, gdzie można otrzymać aż 60 złotych bonusu. Jak to zrobić? W nadchodzący weekend czeka nas wiele ciekawych spotkań w piłce nożnej, w tym m.in. spotkanie Manchesteru City z Liverpoolem, czy der Klassiker, czyli rywalizacja Borussii Dortmund z Bayernem Monachium. Takie mecze sprzyjają ciekawych bonusom. 

W eWinner można zgarnąć dodatkowe 60 złotych, jeżeli:

  • zagracie kupon za dokładnie 49 złotych
  • minimum dwa zdarzenia z piłki nożnej
  • kurs nie może być mniejszy niż 2.50

eWinner baner

W każdy dzień trwania promocji (czyli sobotę i niedzielę) można wygrać 25 złotych, czyli łącznie aż 50 złotych. Otrzymane środki w postaci freebetu należy wykorzystać w ciągu 24 godzin na kupony z kursem minimalnym 1.50 i maksymalnym 10.00. Jeżeli podczas trwania całej akcji wykorzystacie jedynie spotkania z Bundesligi, to otrzymacie dodatkowy freebet w postaci 5 złotych, co razem da wspomniane 60 złotych.

W eWinner z kodem promocyjnym 655PLN możecie zgarnąć szereg bonusów. Jeżeli podacie go podczas rejestracji, to otrzymacie:

  • 155 złotych zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze