Zgarnij bonus w Betclic i WYGRAJ nawet 10 000 PLN!

Betclic logo bukmacher

W ten weekend czeka nas kolejna kolejka Premier League, a co za tym idzie sporo meczów do obstawienia. W Betclic bonus na te rozgrywki gwarantuje Wam “Piłkarski Jackpot”, gdzie pula nagród wynosi aż 10 000 złotych. Jeżeli jako jedyny poprawnie wytypujesz, to otrzymasz całość dla siebie. 

Zgarnij bonus w Betclic za Premier League!

W Betclic bonus na Premier League jest w ramach kolejnego “Piłkarskiego Jackpota”. Za nim przejdziemy do niego, to warto przybliżyć rozgrywki, jakie obejmuje. W ten weekend czeka nas kolejna kolejka zmagań ligowych w Anglii, gdzie będziemy świadkami m.in. starcia Manchesteru United z Arsenalem, czy rywalizacji Evertonu z Newcastle. Osiem meczów, które zapowiadają się bardzo ciekawie. Z tej okazji w Betclic można wygrać nawet 10 000 złotych.

Betclic bonus

Aby to było możliwe, należy wziąć udział w promocji “Piłkarski Jackpot”. Należy zagrać kupon, gdzie typuje się wszystkie te spotkania i obstawić zwycięzcę lub remis. Minimalna stawka to 10 złotych i nie ma wymagań co do kursu, jaki musi być. Warto pamiętać, że obowiązują tylko zakłady przedmeczowe, bez podwójnych szans. Nie można też stawiać kuponu ze środków bonusowych, a w akcji liczy się pierwsze pięć zagranych zakładów przez każdego klienta. Jeżeli poprawnie wytypujecie wszystkie starcia, to możecie wygrać nawet 10 000 złotych. Wszystko zależy od tego, ile innych osób również tego dokona.

W Betclic bonusy są też do zgarnięcia w ramach pakietu startowego. Ten otrzymacie zakładając konto z kodem promocyjnym 550PLN. Zapewni Wam on:

  • zakład bez ryzyka do 550 złotych
  • 50 procent więcej do wygranych

 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze