Zdrapki online to bardzo popularna forma rozrywki hazardowej w Polsce. Czy można otrzymać zdrapki online za darmo? To uzasadnione pytanie, ponieważ w zakładach bukmacherskich istnieją darmowe bonusy bez depozytu. A skoro zdrapki online cieszą się tak wielkim zainteresowaniem, to nic dziwnego, że klienci oczekują w zamian coś ekstra, a więc darmowych zdrapek. Sprawdziliśmy, czy zdrapki online za darmo działają i gdzie można je obstawiać.

Początkowo zdrapki działały tylko w salonach Lotto oraz kioskach, gdzie były punkty sprzedaży wielu tradycyjnych zdrapek. Wszystko polegało na zakupie kuponu i skreśleniu liczb lub symboli – określony ciąg figur lub cyfr gwarantował nagrodę, która kryła się pod zdrapką. Ceny zdrapek wynosiły od 2 PLN do 30 PLN. Aktualnie co prawda zdrapki stacjonarne również istnieją, ale furorę zaczęły robić zdrapki online dostępne w serwisach internetowych Lotto – za pośrednictwem strony www i aplikacji mobile.

Lotto to operator, który ma monopol na oferowanie zdrapek online. Co to oznacza? To że tylko w portalu Lotto legalnie możesz korzystać ze zdrapek. To wynika z zapisów ustawy hazardowej, która stanowi, że tego typu gry hazardowe może organizować tylko Totalizator Sportowy, który jest właścicielem Lotto.

Rejestracja w serwisie Lotto dostępna jest tylko dla pełnoletnich graczy – zakładając konto trzeba podać szereg danych osobowych, a następnie potwierdzić te informacje podczas weryfikacji konta.

lotto rejestracja

Zdrapki online za darmo – czy są dostępne?

Granie w zdrapki na stronie Lotto i mobilnej aplikacji wymusza na kliencie rejestrację konta. Ten kto zna zakłady bukmacherskie wie, że bukmacherzy często przy rejestracji dają darmowe bonusy nowym klientom – szczególnie z kodami promocyjnymi od Zagranie. Analogicznie Lotto mogłoby przyznać zdrapki online za rejestrację…tak jednak nie jest. Na chwilę obecną nie znajdziemy w Lotto zdrapek za darmo.

Każda z dostępnych zdrapek online na stronie Lotto kosztuje minimum 1 PLN – to najtańsza opcja. Generalnie w serwisie Lotto jest około 100 różnych zdrapek. Oto ceny wybranych zdrapek online:

  • Kopalnia diamentów – cena 2 PLN
  • Szczęśliwe linie – cena 3 PLN
  • Pudełko czekoladek – cena 1 PLN
  • Super linie – cena 5 PLN
  • Kasa w sejfie – cena 5 PLN
  • Ekstra Pensja – cena 5 PLN
  • Szybkie 50 – cena 2 PLN
  • Brylanty – cena 30 PLN

zdrapki

Największe wygrane zapewniają te najdroższe zdrapki, które kosztują 20-30 PLN – to m.in. Pełny Portfel i Wielka Zdrapka. Pamiętaj jednak, że większy koszt zdrapki wcale nie daje ci większej szansy na wygraną. Zdrapki to hazard i wszystko sprowadza się do losowości. Znacznie większy wpływ na swoje wyniki masz w zakładach bukmacherskich.

Zdrapki online za darmo – jak grać?

Do tej pory Lotto nie zdecydowało się dawać zdrapek online za darmo. Jednak bez względu na to, czy są to darmowe lub płatne zdrapki – cała zabawa polegałaby na tym samym, czyli skreśleniu kuponu. Jak to wygląda w Lotto online?

Po tym jak zarejestrujesz konto i zrobisz depozyt – w zakładce “zdrapki” możesz wybrać interesującą cię grę. Co ciekawe, zdrapki możesz filtrować np. od najtańszych do najdroższych lub od najpopularniejszych. Decydując się na swoją zdrapkę kliknij “kupuję” i ruchami myszy skreśl zdrapkę – z twojego konta operator pobierze cenę zdrapki. Gdy szczęście ci dopisze i wygrasz zdrapkę, to konto zostanie doładowane wygraną. Pieniądze możesz wypłacić bezpośrednio na swój rachunek bankowy lub w przypadku większych wygranych autoryzować wypłatę we wskazanym oddziale Lotto.

Zdrapki online za darmo nie działają? Odbierz darmowy bonus od bukmachera!

Chcesz otrzymać zdrapkę za darmo, ale Lotto nie jest tak hojne? W takim razie mamy dla ciebie alternatywę! Bukmacherzy online mają gest i na początek przygody z zakładami sportowymi oferują darmowe bonusy. Ile można zyskać? Zakładając konto u legalnego bukmachera z naszym kodem promocyjnym możesz odebrać kilkadziesiąt złotych w darmowych zakładach!

Gdzie otrzymasz bonus za darmo? Darmowe pieniądze za rejestrację przyznaje największy legalny bukmacher w Polsce, czyli STS. Jeśli założysz konto na stronie sts.pl wpisując kod promocyjny: 1299PLN – otrzymasz po pierwszym zalogowaniu się freebet o wartości 29 PLN. To inaczej darmowy zakład, który możesz postawić na dowolny kupon z oferty STS.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Darmowy bonus czeka na ciebie również u innego bukmachera – Fortuna za nasz kod promocyjny: 2230PLN wypłaca darmowe 20 PLN po rejestracji i weryfikacji danych osobowych.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonus bez depozytu za rejestrację i wpisanie kodu promocyjnego: 574PLN otrzymasz również w Totolotku. Jak? Załóż konto w Totolotku z naszego linku promocyjnego, a później wpisz kod: 574PLN w zakładce “wpłata” w sekcji “kod bonusowy”.

Dodatkowo bonus za darmo można uzyskać również u bukmachera LVBET zakładając konto z kodem promocji: 1500PLN. Wtedy otrzymasz bonus 1 PLN i mnożnik kursu x20, co oznacza bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.

Więcej o bonusach bukmacherskich znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

Zaloguj się aby dodawać komentarze