Granie w zdrapki to jedna z najpopularniejszych form hazardowych w Polsce. To prosta czynność polegająca na zakupie zdrapki i skreśleniu symboli – kilka sekund i wiemy o tym, czy wygraliśmy lub przegraliśmy. Od jakiegoś czasu w zdrapki można grać również za pośrednictwem internetu – w Lotto online. A czy istnieją darmowe zdrapki za rejestrację? Sprawdziliśmy.

W Polsce zgodnie z prawem zdrapki mogą być oferowane przez Totalizatora Sportowego. Państwo ma monopol na tego typu usługę hazardową (podobnie jak kasyno online). Maksymalnie w zdrapkach można wygrać dwa miliony złotych. Zdrapki można kupić stacjonarnie np. w lokalach Lotto lub kioskach, a także korzystać z nich poprzez internet. W Lotto online dostępne są zdrapki całodobowo. Przykładowe zdrapki to: Extra Linie, Szybkie 50, Złoty Los, Mega Pensja. Łącznie w serwisie znaleźć można ponad 100 różnych zdrapek.

Darmowe zdrapki za rejestracje – czy są dostępne?

Na chwilę obecną Lotto online nie oferuje darmowych zdrapek za rejestracje. Faktycznie, aby móc korzystać ze zdrapek online należy założyć konto w serwisie Lotto, ale nie wiąże się to z otrzymaniem darmowych zdrapek. Lotto nie oferuje kodu promocyjnego na tego typu bonusy. Za rejestrację z kodem darmowy bonus można otrzymać np. u legalnych bukmacherów w Polsce.

Rejestracja w Lotto – zdrapki online

Jeśli lubisz bawić się w zdrapki, to najpierw trzeba zarejestrować konto na stronie lotto.pl, bo operator musi mieć pewność, że ze zdrapek korzysta pełnoletnia osoba. Konto w Lotto zakłada się podobnie, co u bukmachera, a więc wypełnia się formularz rejestracyjny, w którym trzeba podać takie dane jak:

 • hasło
 • PIN
 • imię
 • nazwisko
 • adres zamieszkania
 • telefon
 • dowód osobisty (jego numer)
 • PESEL
 • numer konta bankowego
 • data urodzenia

rejestracja lotto

Po rejestracji w celu dopełnienia formalności należy również zweryfikować konto, czyli przesłać do Lotto skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. Zdrapki to gra hazardowa, z której mogą korzystać tylko pełnoletni użytkownicy.

Zdrapki za rejestracje – jak grać?

Po zrobieniu rejestracji należy wpłacić środki na konto Lotto, by móc kupować zdrapki. Wpłaty dokonasz poprzez kliknięcie na ikonę z portfelem po zalogowaniu się do Lotto.

Ceny zdrapek zaczynają od 1 PLN i mogą dochodzić nawet do 20-30 PLN. Zazwyczaj bywa tak, że im droższa zdrapka tym wyższa wygrana. To jednak nie sprawia, że jest większa szansa na zwycięstwo, bo zdrapki to hazardowa gra, gdzie o wyniku decyduje losowość. To że zapłacisz więcej za zdrapkę wcale nie daje ci przewagi.

Najwyższe wygrane, czyli dwa miliony złotych można uzyskać w takich zdrapkach jak:

 • Wielka zdrapka – cena 30 PLN
 • Pełny portfel – cena 30 PLN
 • Brylanty – cena 30 PLN

W dalszej kolejnością są:

 • Playbook 7 – cena 30 PLN
 • Świąteczne odliczanie – cena 25 PLN
 • Jubileuszowy milion – cena 20 PLN

Z kolei najpopularniejsze zdrapki to:

 • Kopalnia diamentów – cena 2 PLN
 • Brylanty – cena 30 PLN
 • Multiforsa – cena 1 PLN

zdrapki

Po zakupie zdrapki wystarczy ruchami myszy przejechać po zdrapce w celu odkrycia wyniku. W zależności od układu liczb czy symboli będziesz znał wynik oraz nagrodę.

Darmowe bonusy za rejestrację u bukmacherów

Jak pisaliśmy wyżej na chwilę obecną nie ma darmowych zdrapek za rejestrację. Lotto nie jest tak hojne, jak np. polscy bukmacherzy. U legalnych operatorów zakładów bukmacherskich korzystając z naszych kodów promocyjnych można odebrać darmowe bonusy za rejestrację lub zakłady bez ryzyka.

Bonus za rejestrację otrzymasz m.in. w STS wpisując nasz kod promocyjny: 1299PLN. Po pierwszym logowaniu u tego bukmachera twoje konto zostanie doładowane bonusem freebet o wartości 29 PLN. Na podobnej zasadzie działa również promocja w Fortunie z kodem bonusowym: 2230PLN. Dzięki temu można otrzymać darmowe 20 PLN na zakład – po rejestracji i zweryfikowaniu danych osobowych.

Dodatkowo bonus 25 PLN za rejestrację uzyskasz w Totolotku wpisując kod bonusowy: 574PLN. Freebet dostępny jest również u legalnego bukmachera LV BET za kod promocji: 1500PLN.

Bonusy bez depozytu są atrakcyjne, ale sporą popularnością cieszą się zakłady bez ryzyka u bukmacherów. To możliwość obstawiania bez stresu, bo w razie porażki firma zwraca na konto utraconą stawkę. Najlepszy zakład bez ryzyka oferuje Betclic z kodem promocyjnym: 550PLN. To okazja zdobycia aż 550 złotych w zwrocie stawki.

Bonus cashback dla nowych graczy obowiązuje także w Betfan (100 PLN) z kodem promocyjnym: 3100PLN, eWinner (155 PLN) z kodem: 655PLN i PZBUK (200 PLN) z kodem: 300PLN.

Wszystkie bonusy bukmacherskie znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/.

Gdzie grać w zdrapki online?

Internetowe zdrapki dostępne są tylko na stronach Lotto online.

Czy są darmowe zdrapki za rejestrację?

Aktualnie Lotto nie oferuje darmowych zdrapek za rejestrację.

Ile kosztują zdrapki online?

Minimalna cena za zdrapkę to 1 PLN, z kolei maksymalna to 30 PLN.

Gdzie są darmowe bonusy za rejestrację?

Bonusy za rejestrację można odebrać u legalnych bukmacherów korzystając z naszych kodów promocyjnych.