Dzisiaj w Egipcie startują mistrzostwa świata w piłkę ręczną. Wśród drużyn, które wezmą udział w turnieju jest reprezentacja Polski. W eWinner z kodem promocyjnym odbierzecie szereg bonusów na start, a do tego będziecie mogli też zgarnąć freebety, jakie oferuje ten operator. Co więc trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji? Jest to dość proste i nie ma wiele specjalnych zasad. 

Zgarnij freebety w eWinner z kodem promocyjnym!

W Egipcie w środę, 13 stycznia, startują mistrzostwa świata w piłkę ręczną. Łącznie w rozgrywkach wezmą udział aż 32 drużyny, a jedną z nich są Polacy. Reprezentanci naszego kraju trafili do grupy z Hiszpanią, Tunezją i Brazylią. Mogą realnie powalczyć o wyjście z grupy, ale trudno nie odnieść wrażenie, że to Hiszpanie będą faworytami do awansu z pierwszego miejsca. Zapowiada się kilka, emocjonujących dni, więc eWinner przygotował ciekawą promocję. 

eWinner bonus grafika

Będziecie mogli ją zgarnąć za założenie konta z kodem promocyjnym. Zapewne interesujecie się, co trzeba zrobić? Jest to dość proste. Wystarczy postawić kupon ze stawką wynoszącą co najmniej 50 złotych na zdarzenie “wyjście Biało-Czerwonych z grupy B”.

Może być to singiel lub w ramach AKO. Bukmacher za każdą wygraną Polaków wypłaci freebet o wartości dziesięciu złotych, więc łącznie to będzie maksymalnie 30 złotych. Darmowy zakład możecie wykorzystać na dowolnym kuponie, gdzie kurs jest nie mniejszy niż 2.50. Nie trzeba ewentualną wygraną dodatkowo obracać. 

W eWinner z kodem promocyjnym 655PLN możecie też zgarnąć pakiet startowy, a w nim takie rzeczy, jak:

  • 155 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły