Eredivisie w tym sezonie to jedna z ciekawszych lig poza TOP 5. Dzisiaj dojdzie np. do interesujących starć Ajaxu z Rotterdamem, czy PSV z Vitesse. Do tego Heerenveen zagra np. z Groningen. Kilka ciekawych meczów, a co za tym idzie też zakładów, które można postawić. Z tej okazji w Totolotku jest bonus, który możecie zgarnąć i nie martwić się o wynik. Sprawdźcie, jak działa cashback!

Zgarnij bonus w Totolotku na Eredivisie!

Holenderska liga jest jedną z ciekawszych poza TOP 5 lig i nic w tym dziwnego, bo właśnie tutaj grają chociażby Ajax, czy PSV. Pierwsza z tych ekip budzi sporo emocji podczas oglądania ich meczów, głównie za sprawą stawiania na młodzież, a także ofensywnego stylu gry. Ekipa z Amsterdamu zagra z Rotterdamem, a PSV z Vitesse, więc kibice Eredivisie z całą pewnością nie będą się nudzić. Do tego mogą zwiększyć swoje emocje, gdy będą oglądać ligę!

totolotek bonus

W Totolotku możecie również zgarnąć bonus w postaci cashbacku. Jeżeli postawicie dzisiaj minimum 25 złotych na Eredivisie i przegracie, to otrzymacie zwrot w postaci 25 złotych w formie bonusu. Na kuponie może być tylko holenderska liga, a do tego później trzeba wspomnianymi środkami obrócić co najmniej raz po kursie 2.00. Bonus jest ważny przez siedem dni i można wykorzystać na dowolny sport. Promocja jest zarówno dla nowych, jak i stałych graczy.

Do tego w Totolotku jest bonus powitalny, który możecie otrzymać za założenie konta z kodem promocyjnym 574PLN. Wtedy zgarniecie takie rzeczy, jak:

  • 100% do 500 złotych od depozytu
  • 49 złotych za aplikacje mobilną
  • 25 złotych freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 574 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł FREEBET: 25 zł Kod promocyjny: 574PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły