Liga Narodów to dobry zamiennik dla meczów towarzyskich, bo drużyny nie walczą o przysłowiową pietruszkę. W ten weekend możemy być świadkami wielu ciekawych meczów. Już dzisiaj Anglicy zmierzą się z Belgami, Francja podejmie Portugalię, a Polacy spróbują swoich sił z Włochami. To dobra okazja, żeby zgarnąć bonus w Totolotku. Zobaczcie, w jaki sposób możecie to zrobić.

Zgarnij bonus w Totolotku na Ligę Narodów!

Liga Narodów miała na celu ze zwykłych meczów towarzyskich zrobić spotkania o stawkę i chociaż ta nie jest niesamowicie duża, to widać, że LN cieszy się większym prestiżem. W ten weekend na europejskie boiska wybiegną największe gwiazdy, a w niedziele czekają nas same hitowe starcia. Anglicy zmierzą się z Belgią i możemy spodziewać się gradu bramek w tym spotkaniu. Oprócz tego Portugalia powalczy z Francją, czyli czeka nas kolejne starcie na szczycie. Do tego reprezentacja Polski spróbuje urwać punkty Włochom, które niewątpliwie są faworytami. 

Totolotek Liga Narodów

Takie spotkania sprawiają, że warto bliżej przyjrzeć się bonusowi w Totolotku, który dostępny jest właśnie na Ligę Narodów. U tego bukmachera można obstawić LN w ramach promocji Lucky Loser i nie trzeba martwić się o wynik – w przypadku porażki Totolotek zwraca 25 złotych w formie bonusu. Aby Wasz kupon był zakwalifikowany do tej akcji, trzeba spełnić te warunki:

  • minimalna stawka to 25 złotych
  • na kuponie może być tylko Liga Narodów
  • promocja ważna do 11 października

Jeżeli przegracie, a spełniliście warunki bonusu, to otrzymacie 25 złotych na swoje konto. Aby móc je wypłacić należy obrócić nim raz po kursie 2.00. Oprócz przyjemnych warunków dotyczących obrotu warto też pamiętać, że jest on dostępny na dowolny sport, a sama promocja jest aktywna nie tylko dla nowych klientów, ale również tych stałych. Można więc śmiało stwierdzić, że bukmacher postarał się o naprawdę przyjazny graczom bonus. 

 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oprócz tego w Totolotku bonus startowy możecie zgarnąć z kodem promocyjnym 574PLN. Zapewni Wam on:

  • 100 procent do 549 złotych od depozytu
  • 25 złotych freebet
  • 25 złotych bonusu na Lucky Loser (dostępne w weekendy)

Zaloguj się aby dodawać komentarze