Zambia – Tanzania: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.01.2024

Kibice Zambii podczas spotkania

Gdzie oglądać Zambia – Tanzania? W niedzielę kibiców piłkarskich czekają kolejne emocje w związku z Pucharem Narodów Afryki! Jednym z trzech spotkań tej imprezy będzie rywalizacja Zambii z Tanzanią i to właśnie tego starcia będzie dotyczył poniższy tekst. Znajdziecie w nim informacje na temat tego, gdzie oglądać mecz Zambia – Tanzania na żywo. Przyjemnej lektury.

Zambia – Tanzania na żywo w TV

Rywalizacja Zambii z Tanzanią będzie tylko jednym z trzech niedzielnych spotkań w ramach fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki! Akurat to spotkanie jawi się jako naprawdę ciekawa i potencjalnie otwarta batalia, która powinna dostarczyć sporo emocji kibicom. Sam mecz rozpocznie się 21. stycznia 2024 roku o godzinie 18:00 naszego czasu. Niestety podobnie jak w przypadku innych meczów PNA, tak i starcia Zambii z Tanzanią nie znajdziemy na żadnym kanale w TV. Pozostają nam do dyspozycji streamy online w Internecie, o których będzie poniższy akapit.

Zambia – Tanzania gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Wielu kibiców piłki nożnej w poszukiwaniu transmisji z konkretnych spotkań zagląda do Internetu i tam szuka streamów online. W przypadku gier Pucharu Narodów Afryki, wielu bukmacherów zarejestrowanych w Polsce udostępnia transmisje na żywo i podobnie jest w przypadku batalii Zambia – Tanzania! Stream online znajdziemy chociażby u najbardziej popularnego bukmachera w Polsce, a więc w STS. Tam transmisja będzie w 100% legalna i prawie darmowa! W jaki sposób zobaczyć to konkretne spotkanie na platformie STS TV?

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Zambia – Tanzania i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Zambia – Tanzania?

W przypadku meczu Zambia – Tanzania skorzystać będzie można tylko i wyłącznie ze streamów online, które dostępne są w Internecie. Wyżej przedstawiłem ofertę transmisyjną bukmachera STS, który swoim użytkownikom da możliwość oglądania spotkania PNA na żywo. Wykorzystać w tym celu można również aplikację mobilną STS i z jej poziomu śledzić zmagania Zambii z Tanzanią na żywo! Warunkiem jest posiadanie konta w STS i oczywiście dostęp do Internetu z telefonu! Mi pozostało życzyć jak najlepszego spotkania i wielu emocji w niedzielny wieczór.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze