Zakłady bukmacherskie – wybory parlamentarne 2019 w STS!

Zakłady bukmacherskie i wybory parlamentarne

Zakłady bukmacherskie i wybory parlamentarne w 2019 roku? Polityka zyskuje coraz większą popularność wśród graczy, więc nie mogliśmy tego pominąć na naszym portalu. Analizy, propozycje typów… ale także specjalna promocja, tylko u nas, zakład bez ryzyka na zdarzenia z zakładki polityka, wybory parlamentarne.

Załóż konto w STS – zakład bez ryzyka na wybory parlamentarne do 150 PLN (więcej szczegółów promocji na końcu artykułu) + 29 PLN Freebet + 20 PLN Freebet za Typomanię (tu więcej szczegółów) + 1230 PLN od depozytu na start!

TYLKO Z KODEM PROMOCYJNYM: ZAGRANIE

wybory parlamentarne 2019 - STS bez ryzyka

Zakłady bukmacherskie – kto wygra wybory parlamentarne 2019?

Tutaj właściwie można uznać to pytanie za retoryczne. Pewniaczek jest tutaj jeden i jak najbardziej pokazują to kursy. Zwycięstwo PIS to mnożnik na poziomie zaledwie 1,01. Każdy obstawiający wie, że ta pozycja nie ma sensu, ponieważ licząc z podatkiem od stawki wyjdzie minusowy bilans. W następnej kolejności STS wycenia szanse Koalicji Europejskiej na mnożnik na poziomie 20, SLD na 100, PSL na 500 i Konfederacja z kursem 2000. Z tego zdarzenia nie poleca Wam nic do obstawienia, bo nie przewiduję tu niespodzianki. Z kolei kurs 1,01 jest oczywiście wartością nie do grania.

Zakłady bukmacherskie mają mocne podstawy, żeby wystawić takie kursy. Wystarczy spojrzeć w wyniki sondażowe. Wyciągając średnie wyniki przygotowane przez portal ewybory.eu, w ostatnich latach nie było dnia, żeby PIS nie miało największego poparcia wśród ankietowanych.

Wyniki sondażowe z ostatnich lat

Typy i kupon w zakładach bukmacherskich na wybory parlamentarne 2019 w STS

Teraz przejdźmy do konkretów. Patrzę w ofertę STS, analizuję i zaproponuję Wam, co według mnie można typować. Przypomnę, że jeżeli nie macie jeszcze konta u tego bukmachera, to możecie je założyć z kodem promocyjnym ZAGRANIE i skorzystać z zakładu bez ryzyka na wybory parlamentarne do 150 PLN! Co to oznacza? W przypadku porażki, dostajecie zwrot stawki na swoje konto depozytowe.

Tworząc propozycję mojego typu skupię się na liniach procentowych poszczególnych partii. Pozostając przy Prawie i Sprawiedliwość – skoro są pewniaczkiem do wygrania wyborów parlamentarnych 2019, to pozostaje mi ocenić jaki dokładnie osiągną wynik. Zakłady bukmacherskie STS dają cztery linie do grania – 50, 48.5, 47.5 oraz 46.5. Moja myśl to kupon na mniej niż 47.5% na PIS po kursie 1.94.

Zakłady bukmacherskie na wybory - polityka

Dlaczego tak? Na początku może napiszę, skąd Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na tak wysoki wynik. Nie jest politologiem, ale interesuję się tematem marketingu, który rządząca partia rozgrywa bardzo dobrze. Przy ostatnich wyborach parlamentarnych zrobili to wręcz wzorowo. Co się stało? PIS jest świadomy, że ma swój twardy elektorat, który na nich zagłosuje choćby nie wiadomo co. Pozostaje jeszcze do wzięcia ta niezdecydowana część. Po przeprowadzonych badaniach, Prawo i Sprawiedliwość wiedziało, że niektóre tematy musi schować pod dywan (Smoleńsk) i niektóre postacie schować do szafy (Macierewicz), bo wpływały one negatywnie na tych niezdecydowanych. Kolejne były decyzje ekonomiczne, które niestety bardziej niż finansami były podyktowane właśnie marketingiem. Schemat jest powtarzany, więc widzimy rosnące poparcie dla PIS.

Jednak jednocześnie swoimi, niektórymi wręcz radykalnymi działaniami, rządząca partia motywuje swoich przeciwników do głosowania przeciwko nim. Nastroje polityczne są w kraju jakie są, co też może sprawić, że wielu wyborców pójdzie do urn tylko żeby oddać głos przeciwko PISowi. Niewątpliwie wygrają, ale wątpię, żeby to było aż 50%.

Zostawiając teraz analizę praktyczną, skupmy się na samych liczbach. W wyborach do Europarlamentu PIS miał 45,38% głosów. Natomiast analizując wszystkie sondaże od tego czasu, prowadzone przez różne ośrodki, to na ponad 70 badań… zaledwie 2 razy obstawiana partia przekroczyła typowany przeze mnie próg 47.5% poparcia. Można mieć czasami trochę do zarzucenia wynikom z sondaży, ale jednak ich metody są dobre i duże błędy statystyczne nie wchodzą w grę. Natomiast średnie procentowe poparcie dla PIS według danych różnych ośrodków wyniosło 44,4% w ostatnim miesiącu.

Wyniki sondażowe na wybory parlamentarne 2019

Co jeszcze w zakładach bukmacherskich na wybory parlamentarne 2019?

Jak wspomniałem, temat polityki w zakładach bukmacherskich rozwija się. Wybory samorządowe oraz do Europarlamentu potwierdziły, że jest zainteresowanie tematem. W związku z tym bukmacherzy naturalnie chcą zadowolić graczy szerokością swojej oferty. Co jeszcze znajdziemy ciekawego do typowania?

Poza wskazywanie konkretnych wyników procentowych partii, popularną pozycją do typowania jest frekwencja wyborcza. Oczywiście taki zakład znajdziemy też w ofercie zakładów bukmacherskich STS na wybory parlamentarne 2019. Na wynik tej kwestii ma wpływ wiele aspektów… nawet pogoda, jak dedukują eksperci.

Zakłady bukmacherskie na frekwencję wyborczą

Do obstawiania znajdziemy także znane w zakładach bukmacherskich head to head partii z handicapami, łączone typy na frekwencję z rezultatem konkretnego ugrupowania czy zakłady specjalne takie jak – czy PIS zdobędzie samodzielną większość sejmową albo czy Jarosław Kaczyński do końca roku zostanie premierem. Ciekawą opcją jest także fakt możliwości obstawiania wyników z 41 okręgów!

Przypomnę, że tylko u nas, rejestrując się z kodem promocyjnym ZAGRANIE pierwszy kupon z zakładki na wybory parlamentarne 2019 będzie zakładem bez ryzyka! Oznacza to, że w przypadku przegranej postawiona stawka wraca na nasze konto. Poniżej więcej szczegółów promocji.

wybory parlamentarne 2019 - STS bez ryzyka

Zasady promocji:

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 150 PLN zwrotu (minus podatek)
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

Jeżeli masz konto w STS z naszym kodem promocyjnym, to możesz brać udział w Typomanii! Zarejestruj się na Typomania.net i walcz o wymarzone wakacje.

Comments are closed.