Zakłady bukmacherskie: jak grać? Wielu zadaje sobie to pytanie. Sama branża bukmacherska rozwija się ostatnio w naszym kraju dość prężnie. Za tym idzie większa oferta, konkurencja firm oferujących obstawianie, częstsze promocje, ale także rozwój narzędzi pomagających w typowaniu. Na pytanie jak grać w zakładach bukmacherskich można odpowiedzieć laikom, ale także tym bardziej zaawansowanym – postaram się zadowolić każdego.

Zakłady bukmacherskie – pierwszy krok, czyli jak i gdzie grać

Zanim odpowiemy sobie na pytanie, jak grać w zakładach bukmacherskich, to trzeba wiedzieć, gdzie zacząć swoją przygodę z obstawianiem. Jak wybrać swojego operatora? Na początek warto zaznaczyć, że według ustawy hazardowej można typować tylko w legalnych zakładach bukmacherskich, więc odpowiadając jak grać – przede wszystkim zgodnie z prawem. Jednak tutaj nie masz się o co martwić, bo na naszej stronie znajdziesz tylko firmy, które mają odpowiednie zezwolenie z Ministerstwa Finansów na działanie w naszym kraju.

Graczy zakładów bukmacherskich do grania skłaniają różne czynniki – oferta, kursy czy nawet intuicyjny interfejs. Jednak nie ma co ukrywać, że kwestia najbardziej przemawiająca to rzecz jasna bonusy bukmacherskie. Skoro mówimy gdzie zacząć, to warto na początku już zaznaczyć, że jako nasi czytelnicy możecie liczyć na ekskluzywne, rozszerzone oferty ze specjalnymi kodami rejestracyjnymi.

 

Na przykład można przytoczyć STS. Z kodem rejestracyjnym 1259PLN nowi użytkownicy mogą liczyć na wyższy bonus od depozytu oraz freebet, czyli najbardziej lubianą przez graczy formę promocji. W końcu mowa o środkach do grania w zakładach bukmacherskich, które otrzymujemy całkowicie za darmo!

Wyższa oferta STS w zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie – jak grać info dla początkujących

Teoretycznie każda firma ma swoją wyróżniającą się stronę, ale w praktyce każdy interfejs działa mniej więcej podobnie.

Na początku trzeba przejść do sekcji zakłady bukmacherskie i wybrać interesujące nas rozgrywki z oferty, która pojawi się w centrum. Natomiast filtry na datę lub dane wydarzenia mamy do określenia po lewej stronie ekranu. Dodanie pozycji na kupon następuje po kliknięciu w kurs interesującego nas typu, po czym po prawej stronie ukazuje się podgląd kuponu z całkowitym kursem, miejscem do wprowadzenia stawki, możliwą wygraną i oczywiście przyciskiem do postawienia wybranych pozycji.

Interfejs zakładów bukmacherskich pokazujący jak grać

Tak to wygląda niemal w każdych zakładach bukmacherskich online, dzięki czemu same techniczne kwestie nie powinny sprawiać kłopotów po zmianie operatora. Tak jak widać na powyższym obrazku z Fortuny – wręcz można określić klasyczny układ interfejsu podzielony na trzy części, czyli filtr z wyborem zdarzeń lub daty, oferta z pozycjami oraz podgląd kuponu.

Zakłady bukmacherskie typy, czyli jak dobrze grać

Oczywiście gdyby istniała jedna odpowiedź jak dobrze grać w zakładach bukmacherskich to bym tutaj dla Was nie pisał, a leżał w Tajlandii na wyspie Phuket, natomiast firmy oferujące obstawianie zwijałyby swój biznes. No i od razu trzeba też zaznaczyć, że bukmacherka nie powinna być sposobem na zarobek. To jedynie dodatek do rozrywki, jaką jest oglądanie sportu.

Czego więc szukać w odpowiedzi na pytanie: zakłady bukmacherskie – jak grać? Zwiększania prawdopodobieństwa wygranej, bo tak można to określić. Nie ma żadnego złotego środka na wygrywanie, bo jedna osoba w kilka minut „skreśli” taśmę i wygra tysiące z tych przysłowiowych dwóch złotych. Druga osoba po godzinie analizy przegra singiel. Na koniec dnia to sport, a jak mawiał slogan jednej z odzieżowych firm sportowych.. niemożliwe nie istnieje. No i te tysiące za kilka złotych to nie jest przegięcie, bo zdarzają się i takie wygrane. Wystarczy przytoczyć początek sezonu 2019/20 w Ekstraklasie, kiedy to jeden z graczy Fortuny po obstawieniu całej kolejki za 10 złotych odebrał aż ponad 163 tysiące złotych! Do zwycięstwa doliczony był bonus z faktu promocji EKSPERT+. Poniżej omawiany kupon. Jak grać w zakłady bukmacherskie? Gracz z poniższymi typami miał też wiele szczęścia, więc nie zawsze sama analiza i wiedza starczą.

Kupon na wysoką wygraną w zakładach bukmacherskich

Jednak przechodząc do rzeczy – jest kilka aspektów, które mogą sprawić, że obstawiając zwiększy się szanse na wygraną. Rzadko występuje sytuacja, kiedy na dwa zdarzenia jest prawdopodobieństwo 50/50. Mnożniki są wystawiane przez bukmacherów, którzy znają się na rzeczy. Teoretycznie te mniejsze wartości oznaczają większe szanse na wystąpienie trafienie konkretnego typu. Jednak tak jak każdy gracz, bukmacher nie jest nieomylny.

Przede wszystkim analiza i stawianie tego, na czym się znamy. W ten sposób już na początku każdy ma swój własny wkład wiedzy w konkretne wydarzenia. Oczywiście pierwszą kwestią z brzegu pomagającą nam odpowiedzieć na pytanie jak grać zakłady bukmacherskie będą statystyki  i wiele innych danych. Skąd je brać? W obecnych czasach nie jest to trudne. Te podstawowe informacje znajdziemy na stronach samych bukmacherów, którzy zazwyczaj przy danych zdarzeniach mają ikonkę odsyłającą do różnych pomocnych wykresów i liczb.

Statystyki z zakładów bukmacherskich Fortuna

Strony zakładów bukmacherskich to nie wszystko, bo więcej rozbudowanych statystyk można znaleźć chociażby na oficjalnych stronach różnych rozgrywek czy portalach specjalnie do tego stworzonych – w dzisiejszych czasach już naprawdę nie jest o to trudno! Na przykład tutaj można wziąć stronę GuruStats z żużlowymi danymi, których często nie znajdzie się nigdzie indziej. Jakie to dane? Na przykład liczba zdobywanych punktów przez ekipy w poszczególnych wyścigach.

Statystyki żużlowe przydatne do grania w zakładach bukmacherskich

Tutaj mamy już wręcz gotowe wnioski, do których można dodać własną opinię bazującą na wiedzy i regularnym śledzeniu rywalizacji. Jak to wykorzystać? Przy typowaniu wyników konkretnych biegów. forBET posiada w swojej ofercie do obstawiania wyścigi młodzieżowe, czyli te numer dwa. No to z powyższego od razu widać, że warto grać w tym aspekcie na Unię Leszno czy przeciwko Get Well Toruń.

Poza samymi statystykami ważne są też informacje bieżące: to co się działo w poprzednich starciach, potencjalne osłabienia czy dopasowanie stylistyczne oraz wiele innych, mniejszych czynników mających wpływ na rozrywkę. Tutaj z pomocą przychodzą strony z analizami i propozycjami typów jak nasz portal, Zagranie.com. Ponadto można szukać pomocy i ważnych informacji na forach dyskusyjnych. Mogę także odesłać do naszej grupy, do której dołączysz za darmo. Kilkutysięczna społeczność zawsze pomoże, także w odpowiedzi na pytanie: zakłady bukmacherskie… jak grać?!

Jednak trzeba pamiętać, że pomimo jakościowych analiz i dobrej skuteczności typerów Zagranie, ostatecznie każdy musi sam podjąć decyzję odnośnie grania kuponu. To są tylko propozycje, które mają być pomocą przy typowaniu.

Zakłady bukmacherskie Fortuna, Totolotek, STS, a może forBET?

Zaczęliśmy od tematu gdzie obstawiać, przez jak grać, to i na koniec jeszcze rozwiniemy kwestię gdzie. Wielu ludzi poszukując fraz zakłady bukmacherskie widzi wiele marek. Już wiemy, że trzeba szukać tych legalnych. Którzy to? Tak obecnie prezentuje się lista wszystkich podmiotów, które mają odpowiednie zezwolenie z Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów.

Na początku pisaliśmy o bonusach bukmacherskich, ale ważną sprawą dla wielu będzie obszerność oferty. Jednak znowu tutaj nie ma jednej, dobrej odpowiedzi… bo każde zakłady bukmacherskie będą się w czymś wyróżniały. W zależności od indywidualnych preferencji wybór firmy do typowania będzie subiektywny. Przede wszystkim preferencje sportowe. Lubisz e-sport? No to powiedziałbym STS. Może Polska Liga Koszykówki? No to najprawdopodobniej forBET. Z kolei co z rozgrywkami hokeja w Rosji czy w Czechach? Ci gracze zwrócą się do Fortuny. Można tak wymieniać w nieskończoność i jest to temat na osobny artykuł.

E-sport w zakładach bukmacherskich STS

Jednak wybór dyscyplin sportowych to nie jedyny argument przy ofercie. Są jeszcze konkretne pozycje, których nie znajdzie się u innych operatorów. Niech takim przykładem będą specyficzne handicapy azjatyckie. Co prawda nie są w Polsce zbyt popularne, więc dlatego też pewnie nie każdy je posiada. Nie zmienia to faktu, że jest grono użytkowników, którzy chętnie skorzystają z ćwiartkowych handicapów, które można znaleźć na przykład w LV BET, który był w kraju pionierem w tej kwestii.

Granie handicapami azjatyckimi w zakładach bukmacherskich

Temat zakładów bukmacherskich oraz pytania “jak grać” jest bardzo szeroki. Wiele powiązanych odpowiedzi znajdziesz także na stronie Zagranie. Natomiast w ramach pomocy pozostawię Was jeszcze z naszym rankingiem, gdzie macie także ekskluzywne kody promocyjne specjalnie dla naszych odbiorców. Dzięki temu jako gracze możecie liczyć na wyższe bonusy bukmacherskie – wyższe niż te standardowe dostępne u bukmacherów.

Ranking legalnych bukmacherów

 • wstążka wyłącznie licencjonowani bukmacherzy
 • tarcza z kłódką bezpieczeństwo i zaufanie
 • klepsydra szybkie wypłaty
Miejsce 1
STS logo
Ocena graczy 9.2 /10 3535 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 1500 PLN od 3 depozytów + 40 PLN Pewne ZBR + bez ryzyka do 100 PLN (zwrot na depozyt)!
Kod promocyjny: ZAGRANIE
rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

Miejsce 1
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 1500 PLN od 3 depozytów + 40 PLN Pewne ZBR + bez ryzyka do 100 PLN (zwrot na depozyt)!
Kod promocyjny: ZAGRANIE
rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

wejście »
Ocena graczy 9.2 /10 3535 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET - TYMCZASOWO WYŁĄCZONY!
30 PLN za rejestrację z kodem promocyjnym ZAGRANIE.

WARUNKI OBROTU:
Trzykrotny obrót (zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów) bonusu z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

BONUS OD DEPOZYTU:
100% wpłaty do 300 PLN
50% od 2. wpłaty do 500 PLN
50% od 3. wpłaty do 700 PLN

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Pierwszy kupon w STS bez ryzyka do 100 PLN

Mocne strony:
 • Najwyższy bonus powitalny dostępny w STS - TYLKO NA ZAGRANIE
 • Tylko u nas - najwyższy cashback na rynku: 100 PLN na start
 • Duża dostępność metod wpłat
 • BETGAMES, czyli typowanie symulacji gier karcianych
Miejsce 2
Logo bukmachera BETFAN
Ocena graczy 9.1 /10 2961 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 2
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 100% do 1000 PLN + 60 zł freebet + 600 PLN bez ryzyka!
Kod promocyjny: ZAGRANIE
rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 9.1 /10 2961 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: Pierwszy postawiony kupon w BETFAN po rejestracji będzie ubezpieczony do kwoty 600 zł. WARUNKI ZWROTU: Jednokrotny obrót zwrotem - kupon AKO minimum 3 zdarzenia z kursem łącznym 3.80.

DARMOWY ZAKŁAD: Freebet o wartości 60 PLN otrzymasz po dokonaniu pierwszej wpłaty o wartości 50 PLN. Wygrana z freebetu trafia na konto główne.

BONUS OD DEPOZYTU: 1000 PLN WARUNKI OBROTU: Trzykrotny obrót bonusem z kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.50.

Mocne strony:
 • Najszersza oferta na rozrywkę
 • Najwyższy zakład bez ryzyka
Miejsce 3
Logo bukmachera Fortuna
Ocena graczy 9.0 /10 3331 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 3
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 9.0 /10 3331 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET W FORMIE PUNKTÓW FKP:
20 PLN (2 800 punktów)

ZAKŁAD BEZ RYZYKA:
Pierwszy kupon w Fortunie jako bez ryzyka do 600 PLN

BONUS OD DEPOZYTU:
100% od 2. wpłaty do 2100 PLN

WARUNKI OBROTU:
W terminie 30 dni trzeba zagrać za 4-krotność pierwszej wpłaty kuponami z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1,60

Mocne strony:
 • Cotygodniowe promocje bukmacherskie
 • Wysokie kursy
 • Zakłady na żywo z transmisjami
Miejsce 4
Superbet logo
Ocena graczy 8.8 /10 1234 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 4
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 8.8 /10 1234 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

WARUNKI BONUSU OD DEPOZYTU:

 • Jednokrotny obrót
 • Kupony z co najmniej dwoma zdarzeniami i kursem 1.8
 • Środki na saldzie bonusowym przyznane w ramach Bonusu Powitalnego będą aktywne przez okres 7 dni

BONUS OD DEPOZYTU:

 • 100% do 200 PLN za pierwszą wpłatę
Mocne strony:
 • Bonus od depozytu 50 PLN (obrót 1x z kursem AKO 1.80)
 • Zakłady specjalne
 • Wysokie kursy i niskie marże
Miejsce 5
logo totalbet bukmacherzy
Ocena graczy 8.7 /10 545 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 5
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 8.7 /10 545 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

WARUNKI BONUSU OD DEPOZYTU:

 • Bonus wypłacany jest w czterech ratach.
 • Jednokrotny obrót depozytem uwolni 25%, np. obrót 500 PLN - uwalnia 125 PLN.
 • Każdy kolejny obrót kwotą pierwszego depozytu skutkuje uwolnieniem kolejnej części bonusu, aż do uzyskania 100%.
 • Pierwsza wpłata w kwocie minimum 10 PLN, do maksymalnej wartości 5000 PLN.
 • Do obrotu zaliczają się kupony z min. 4 zdarzeniami, każde z kursem min. 1.30.
 • Bonus jest ważny przez 90 dni od chwili aktywacji.

WARUNKI ZAKŁADU BEZ RYZYKA:

 • Promocją objęty jest pierwszy kupon w historii konta.
 • Kupon powinien zawierać maksymalnie 3 zdarzenia, maksymalna stawka kuponu 220 PLN.
 • Zwrot równy 100% stawki wraca na depozyt - pieniądze można od razu wypłacić bez konieczności obrotu.
 • Promocja przysługuje graczom ze zweryfikowanym kontem.
 • Bonus działa przez 48 godzin od rejestracji.

WARUNKI FREEBETU:

 • 25 PLN + 10 PLN za rejestrację z kodem: ZAGRANIE
 • To bonusy freebet bez depozytu.
 • Freebet 25 PLN gracz otrzyma za rejestrację konta stałego.
 • Freebet 10 PLN gracz otrzyma za zaznaczenie zgód marketingowych.
 • Wygrane z wykorzystania freebetów można od razu wypłacić.
 • Bonusy freebet są ważne przez 7 dni od chwili przyznania.
Mocne strony:
 • Bonus od depozytu do 5000 PLN
 • Zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt: 220 zł
 • Freebet za rejestrację: 25 + 10 PLN
Miejsce 6
forBET logo bukmachera
Ocena graczy 8.4 /10 1973 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Miejsce 6
Kod promocyjny ZAGRANIE
Ocena graczy 8.4 /10 1973 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon do 200 PLN. Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”

BONUS OD DEPOZYTU: 100% wpłaty do 2000 PLN + 80 PLN do bonusu powitalnego w przypadku wpłaty na kwotę co najmniej 100 PLN. WARUNKI OBROTU: Bonusem trzeba obrócić 2-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,3. Kurs minimalny kuponu 2,50

Mocne strony:
 • Rozbudowana oferta na wszystkie najpopularniejsze sporty
 • Duża liczba okolicznościowych promocji bukmacherskich
 • Wiele oryginalnych zakładów specjalnych
Miejsce 7
Ocena graczy 8.2 /10 675 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

200% do 300 zł od depozytu + 50 PLN freebet!

Najlepsza oferta powitalna w ETOTO - w sumie 350 zł na grę w tym najwyższy freebet!

rejestracja bez dowodu

Miejsce 7
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

200% do 300 zł od depozytu + 50 PLN freebet!

Najlepsza oferta powitalna w ETOTO - w sumie 350 zł na grę w tym najwyższy freebet!

rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 8.2 /10 675 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

Bonus od depozytu:

200 zł do zgarnięcia przy bonusie 200% od depozytu, co oznacza, że po wpłacie 100 zł otrzymasz łącznie 300 zł na grę w ETOTO!

 

 

Freebet:

50 zł w darmowym zakładzie otrzymasz przy wpłacie 50 zł. Freebet nie wymaga obrotu.

 

Mocne strony:
 • 300 zł na grę przy wpłacie 100 zł od ETOTO
 • 50 zł freebet
 • Aplikacja mobilna
Miejsce 8
Ocena graczy 8.0 /10 57 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 8
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 8.0 /10 57 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUS - APLIKACJA MOBILNA:

 • Za pierwszy zakład obstawiony w aplikacji otrzymasz bonus o wartości 20 zł pod warunkiem, że stawka wyniesie przynajmniej 20 zł, a kurs wybranych zdarzeń nie będzie niższy niż 2.00.
 • Należy obrócić go 3-krotnie po kursie min. 1.85 w ciągu 30 dni od otrzymania.

FREEBET:

 • Wpłać min. 50 PLN i postaw kupon z kursem łącznym min. 1.85.
 • Otrzymasz freebet w wysokości 34 PLN w formie bonusu 1 PLN z mnożnikiem x34
 • Teraz obstaw kupon zawierający przynajmniej 3 pozycje, z czego każda z kursem min. 1.30. Kurs całkowity powinien wynieść min. 3.00.
 • Aby wypłacić pieniądze, obróć 2x wygraną kwotą. Kupon zostanie zaliczony do obrotu, gdy poj. zdarzenie będzie miało kurs min. 1.40, a cały kupon 1.80.

 

BONUS OD DEPOZYTU:

 • 100% 1. wpłaty do 1250 PLN
 • 50% od 2. wpłaty do 1000 PLN
 • 100% od 3. wpłaty do 250 PLN
Mocne strony:
 • Wysokie kursy (zwłaszcza na piłkę nożną)
 • Bonus powitalny w mobilnej aplikacji
 • Kreator zakładów: Player Bets
 • Szybkie wypłaty na konto bankowe do 10 minut
Miejsce 9
pzbuk logo bukmachera do rankingu
Ocena graczy 8.0 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

1000 PLN bez ryzyka + 50 PLN freebet!

Najwyższy darmowy zakład na rynku!
rejestracja bez dowodu

Miejsce 9
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

1000 PLN bez ryzyka + 50 PLN freebet!

Najwyższy darmowy zakład na rynku!
rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 8.0 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 PLN
WARUNKI ZAKŁADU BEZ RYZYKA:

 • Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi nie więcej niż 1000 zł
 • W promocji biorą udział zakłady wielokrotne z łącznym kursem minimum 1.4 na każde wydarzenie
 • Zwrot następuje dopiero w przypadku pierwszego przegranego kuponu

DARMOWY ZAKŁAD: 50 PLN

 • Wystarczy dokonać rejestracji z linku zastępującego kod bonusowy: https://zagranie.com/go/pzbuk, a następnie zrobić pierwszy depozyt w kwocie minimum 50 zł i obstawić kupon. Darmowy zakład o wartości 50 zł zostanie dodany automatycznie po kliku minutach.
 • Zakład można wykorzystać na wszystkie wydarzenia sportowe z oferty przedmeczowej oraz na żywo na kuponach z wielokrotnych z minimalnym kursem na każde zdarzenie 1.4.
 • Wygrane z darmowego zakładu nie podlegają wymogom obrotu i wypłacane są od razu. 
Mocne strony:
 • Wysokie kursy na zdarzenia 1X2
 • Atrakcyjny program lojalnościowy
 • Funkcjonalna aplikacja mobilna
Miejsce 10
fuksiarz - logo w formacie 125 x 125
Ocena graczy 7.8 /10 57 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 10
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 7.8 /10 57 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

WARUNKI BONUSU BEZ RYZYKA:

 • Cashback 50% do kwoty 500 PLN.
 • Jeśli postawisz pierwszy zakład na kwotę 1000 PLN, to otrzymasz 500 PLN zwrotu, który możesz wypłacić.
 • Maksymalna kwota do pełnego wykorzystania bonusu - 1000 PLN.
 • Zwrot możesz od razu wypłacić.
Mocne strony:
 • Cashback 50% do 500 zł
 • Early Payout (rozliczenie zakładu piłkarskiego w sekcji 1X2, gdy obstawiona drużyna wygrywa 2:0)
 • Polsat Box Go na miesiąc
Miejsce 11
Logo LV BET zakłady bukmacherskie
Ocena graczy 7.7 /10 1147 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas
Miejsce 11
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 7.7 /10 1147 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUS OD DEPOZYTU: 3000PLN SPOSÓB WYKORZYSTANIA BONUSU: Otrzymasz bonus 100% od pierwszego depozytu do 1500 PLN (przy min. wpłacie 10 PLN) i od drugiego depozytu 50% również do 1500 PLN (przy minimalnej wpłacie 40 PLN).

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 333 PLN SPOSÓB WYKORZYSTANIA BONUSU: Otrzymasz go po 3. depozycie na kwotę min. 25 PLN. W przypadku porażki bukmacher zwraca stawkę.

FREEBET: 20PLN WARUNKI OTRZYMANIA: Dostępne po przejściu do rejestracji w LV BET z naszej strony i zweryfikowaniu konta.

Mocne strony:
 • Duża liczba rozszerzeń na mecze piłki nożnej
 • Błyskawiczne wypłaty
 • Wyłączność na zakłady na FAME MMA
Miejsce 12
Logo bukmachera Totolotek
Ocena graczy 7.6 /10 345 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny 574PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 100% do 500 PLN + 25 PLN freebet!
Kod promocyjny: 574PLN
rejestracja bez dowodu

 

Miejsce 12
Kod promocyjny 574PLN
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

 100% do 500 PLN + 25 PLN freebet!
Kod promocyjny: 574PLN
rejestracja bez dowodu

 

wejście »
Ocena graczy 7.6 /10 345 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
 • sporty wirtualne
Bonusy:

BONUS OD DEPOZYTU: 100% wpłaty do 500 PLN
WARUNKI OBROTU: Kwota depozytu oraz kwota bonusu muszą zostać obrócone po trzy razy poprzez kupony z kursem minimalnym 1.9

FREEBET: 25PLN

WARUNKI OBROTU: - Obowiązuje dla nowych użytkowników, którzy założyli konto z linkiem ze strony - 2-krotny obrót po min. kursie 2.00 - Sposób realizacji: po zalogowaniu wejść w "Wpłata" i wkleić kod 574PLN  w pole "bonus.card / Kod Bonusowy".

Mocne strony:
 • Znana, najstarsza legalna firma bukmacherska w kraju
 • Atrakcyjny program lojalnościowy
 • Solidna aplikacja mobilna
Miejsce 13
Logo eWinner bukmachera
Ocena graczy 7.5 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Miejsce 13
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Ocena graczy 7.5 /10 742 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • freebet
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: Pierwszy kupon w eWinnerze bez ryzyka do 110 PLN. WARUNKI ZAKŁADU BEZ RYZYKA:

 • zakład musi być za minimum 20 PLN
 • Nie ma minimalnych warunków kursowych
 • Gracz, jeśli przegra, może od razu wypłacić zwrócone środki

BONUS OD DEPOZYTU:

 • 50% drugiej wpłaty do 500PLN

WARUNKI BONUSU OD DEPOZYTU:

 • gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu
 • aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50
 • minimalna kwota bonusu to 10 zł przy wpłacie 20 zł.
Mocne strony:
 • Oryginalne zakłady
 • Zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne do wypłacenia
 • Przejrzysty interfejs strony
Miejsce 14
Logo bukmachera Betclic
Ocena graczy 7.2 /10 1537 głosów
Oceń bukmachera
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

200 PLN bez ryzyka + 50% do wygranych!
Kod promocyjny: ZAGRANIE
rejestracja bez dowodu

Miejsce 14
Kod promocyjny ZAGRANIE
Szybka rejestracja bez dowodu
Tylko u nas

200 PLN bez ryzyka + 50% do wygranych!
Kod promocyjny: ZAGRANIE
rejestracja bez dowodu

wejście »
Ocena graczy 7.2 /10 1537 głosów
Oceń bukmachera
nasza recenzja »
Funkcjonalności:
 • aplikacja mobilna
 • zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: Pierwszy kupon w Betclic bez ryzyka do 200 PLN

WARUNKI ZWROTU: Zwrot w formie bonusu freebet w wysokości stawki minus podatek, maksymalnie 200 PLN

WARUNKI OBROTU BONUSU: 1-krotny obrót po kursie minimalnym 2,14 w ciągu 30 dni

 

Mocne strony:
 • Funkcjonalna aplikacja mobilna
 • Betclic TV z szeroką ofertą transmisji
 • Przystępne warunki obrotowe bonusu cashback

Comments are closed.