Gotowi na kolejne emocje związaną z Ligą Mistrzów? My nie możemy się doczekać i na szczęście bukmacherzy po raz kolejny nas nie zawiedli, dzięki czemu każdy nowy gracz może zgarnąć 585 PLN w zakładach bez ryzyka! UWAGA – dzisiejsze zakłady bez ryzyka są ze zwrotami na konto depozytowe! A jeśli szukasz opinii, bonusów i recenzji bukmacherskich – kliknij BUKMACHERZY, a dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje.

Liga Mistrzów – co nas czeka?

Chelsea vs Bayern, Napoli vs Barcelona, Lyon vs Juventus oraz Real vs Manchester – tak naprawdę nic więcej chyba nie trzeba pisać. Każdy z tych meczów zapowiada się niezwykle interesująco i każdy powinien przynieść niesamowite emocje, które mogą być jeszcze większe dzięki zakładom bez ryzyka. Jutro i pojutrze na naszej stronie pokażą się analizy oraz gotowe typy na wymienione spotkania. Warto jednak już teraz założyć konta i być gotowym na jutrzejsze spotkania!

255 PLN bez ryzyka od Fortuny!

Nie 125, nie 200, a aż 255 PLN w zakładzie bez ryzyka od bukmachera Fortuna! Trzeba przyznać, że taka kwota wygląda naprawdę dobrze i jeśli jeszcze nie masz konta, to chyba teraz jest najlepsza okazja na to, żeby je założyć.

fortuna_bez_ryzyka_LM_24-02-2020

Jak skorzystać z promocji? Już tłumaczę! W formularzu rejestracyjnym, który znajdziesz tutaj –> https://zagranie.com/go/fortuna255pln/ , wpisz kod promocyjny –> ZAGRANIE <–. Promocja od bukmachera dotyczy nowych użytkowników i trwa w dniach 24-26.02. Pamiętaj, że w przypadku Fortuny, pierwszy zakład bez ryzyka jest ze zwrotem na konto główne!

Tylko z nami – bez ryzyka w STS do 230 PLN!

Czas na STS, w którym do czynienia mamy z naprawdę niezłym zakładem bez ryzyka. Jeśli przy rejestracji skorzystasz z naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE to otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka o wartości 230 PLN! Pamiętaj, że jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony to zwrot nastąpi na konto depozytowe! Promocja aktywna będzie od 25 lutego, od godz. 08:00.

Odbierz nawet 1499 PLN na start!

Tylko u nas – 230 złotych w zakładzie bez ryzyka!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

1_sts_bez_ryzyka_230

Zagranie z BETFAN-em! Bez ryzyka do 100 PLN!

Pamiętajcie również, że zakład bez ryzyka dostępny jest również w BETFAN-ie! Tylko z kodem promocyjnym 3100PLN możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 100 PLN! Kod promocyjny wpisz w trakcie rejestracji, do której możesz przejść z linku: http://zagranie.com/go/betfan.

Czym wyróżnia się zakład bez ryzyka w BETFAN-ie? Zwrot nastąpi bez odjęcia podatku! Dlatego jeśli zagrasz za 100 PLN, a Twój kupon okaże się chybiony, to na Twoje konto depozytowe z powrotem trafi 100 PLN! Z takich promocji to aż grzech nie skorzystać, a Liga Mistrzów jest idealną okazją, żeby powalczyć o niezły profit!

Podsumowanie:

PROMOCJE NA LIGĘ MISTRZÓW!
  • 590 PLN w zakładach bez ryzyka
  • Promocje dla nowych graczy i ze zwrotem na konto depozytowe (STS, Fortuna, BETFAN)
  • Betclic i eWinner – zwroty, które trzeba obracać!

Fortuna

⚠Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 260 PLN
⚠️kod promocyjny: ZAGRANIE

STS

🆕Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 230 PLN
🆕kod promocyjny: ZAGRANIE

BETFAN

🆓Zakład bez ryzyka – zwrot na depozyt – 100 PLN
🆓kod promocyjny: 3100PLN

Betclic

📳Zakład bez ryzyka do 625 PLN (na konto bonusowe)
📳obrót x6 po kursie 2.00
📳kod promocyjny: 550PLN

eWINNER

🆘Zakład bez ryzyka do 150 PLN (na konto bonusowe)
🆘obrót x6 po kursie 2.50, gra bez podatku w apce
🆘kod promocyjny: 1200PLN

Fortuna – 260 PLN, STS – 230 PLN oraz BETFAN – 100 PLN = łącznie możesz zgarnąć aż 585 PLN w zakładach bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe! Ponadto Betclic – 625 PLN oraz eWinner – 150 = łącznie 775 PLN ze zwrotem na konto bonusowe. To jak, grasz z nami? 😉