Zakład bez ryzyka za 200 PLN na El Clasico?! Sprawdź bonus od STS!

Cóż to będzie za mecz! Klasyk, bo jak inaczej go nazwać, odbędzie się już dziś wieczorem. FC Barcelona podejmie na Camp Nou Real Madryt. Z tej okazji bukmacher STS przygotował bonus, dzięki któremu możesz zagrać bez ryzyka aż do 200 PLN! Nie wejdzie – otrzymasz zwrot całej stawki! Sprawdź STS bonus i graj El Clasico bez ryzyka!

Klasyk bez ryzyka!

Jeśli założysz dzisiaj konto w STS i wpłacisz pieniądze na konto depozytowe, to pierwszy postawiony przez Ciebie kupon będzie kuponem bez ryzyka! Nie musisz grać meczu pomiędzy Barceloną a Realem, ale czy jest dziś coś ciekawszego/ważniejszego? Dzięki bonusowi od STS, będziesz mógł postawić kupon, a jeśli Twoje typy okażą się nietrafione – otrzymasz zwrot na konto depozytowe aż do 200 PLN!

bonus od STS - zakład bez ryzyka

El Clasico to coś więcej niż mecz. Zobaczymy dzisiaj na boisku dwie najbardziej rozpoznawalne drużyny na świecie, które powalczą o ligowe punkty. Pierwotnie mecz miał odbyć się kilka miesięcy temu, ale z powodu zamieszek do niego nie doszło. Na szczęście dzisiaj nic nie stoi na przeszkodzie, dzięki czemu będziemy mogli się delektować tym pięknym widowiskiem, a dzięki bonusowi od STS, możemy ten mecz obstawić bez ryzyka do 200 PLN!

STS bonus – na co jeszcze możesz liczyć?

Zakład bez ryzyka jest jedną z najbardziej lubianych promocji bukmacherskich. Jak widać na powyższym przykładzie, z tej promocji korzysta również STS. Jeśli zastanawiasz się jakie jeszcze bonusy na start przygotował STS to już piszę. 1200 PLN bonusu od depozytu, freebet w wysokości 29 PLN, zakład bez ryzyka w wysokości 30 PLN oraz 20 PLN za pozytywną weryfikację w Typomanii! Mam nadzieję, że te liczby Cię zainteresowały i skorzystasz z oferty jaką ma dla Ciebie bukmacher.