Za kilka godzin rozpocznie się starcie Widzewa Łódź z Wisłą Kraków. Będzie to pierwsze spotkanie tych utytułowanych ekip od kilku lat. Rywalizacja dwóch zaprzyjaźnionych drużyn z całą pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie wśród kibiców, a także graczy zakładów bukmacherskich. Wie o tym również LV BET, który przygotował zakład bez ryzyka do 50 PLN. Szczegóły akcji promocyjnej, dostępnej TYLKO U NAS, znajdziesz niżej!

Zgarnij zakład bez ryzyka na Widzew – Wisła

W czwartek wieczorem dojdzie w Polsce do dość interesującego spotkania, w którym zawodnicy Widzewa Łódź zagrają z Wisłą Kraków. Obie drużyny nie są w najwyższej formie, co widać po ich wynikach w ostatnim czasie. Według bukmachera LV BET faworytem nieznacznie jest Widzew. Zapewne głównie ze względu na fakt, że zagra na własnym stadionie. Do tego należy pamiętać, iż starcia w Pucharze Polski rządzą się swoimi prawami i często dochodzi tam do niespodzianek.

Widzew u siebie jest zawsze groźny, ale jednak to Wisła ma lepszą kadrę. Dla Białej Gwiazdy zdobycie Pucharu Polski oznaczałoby uratowanie sezonu. W końcu Wiślacy na papierze mają lepszy skład, ale ten w sezonie 2021/2022 nie funkcjonuje tak, jak powinien. Z okazji rywalizacji tych ekip LV BET przygotował specjalną promocję, gdzie możesz zagrać bez ryzyka do 50 PLN na mecz Widzewa z Wisłą. Szczegóły znajdziesz niżej, ale pamiętaj, że akcja jest dostępna TYLKO U NAS. Więcej informacji o bonusach na start znajdziesz w naszym tekście, który jest poświęcony kodu promocyjnemu do LV BET!

baner lv bet 50 pln cashback

Aby wziąć udział w tej akcji musisz założyć do końca dnia konto w LV BET z kodem promocyjnym ZAGRANIE i obstawić kupon, który będzie się kwalifikował do promocji. Tutaj szczegóły i wyjaśnienie krok po kroku, jak to zrobić:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/lvbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zrób to do końca dnia (02.12.2021 do 23:59)
  4. Zagraj kupon KOMBI z dokładnie trzema typami
  5. Kurs minimalny całego kuponu to 2.00
  6. Jeden typ na kuponie musi być na mecz Widzewa Łódź z Wisłą Kraków
  7. Liczą się tylko zakłady z oferty sportowej

Jeżeli przegrasz kupon, to dostaniesz zwrot o równowartości 50 PLN w formie 2 PLN z mnożnikiem kursu x25. Bonusu nie możesz wykorzystać na Sporty Wirtualne, Gry Karciane, czy Player Bets. Przed wypłata musisz nim obrócić na kuponie z minimum trzema zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 2.50 (każdy z typów ma mieć mnożnik minimalny 1.25). To wszystkie warunki, jakie stawia ten bukmacher, więc trzeba przyznać, że cała akcja wygląda bardzo ciekawie!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze