Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.04.2024

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice gdzie oglądać

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W poniedziałkowe popołudnie odbędzie się kilka spotkań w Fortuna 1. lidze. Na placu boju zobaczymy między innymi drużyny walczące o zupełnie inne cele w tym roku, bowiem gospodarze są na dnie tabeli, a goście w TOP6. Nie powinno dziwić, że to przyjezdni są faworytem. A jeśli chciałbyś zobaczyć to widowisko, ale nie wiesz gdzie oglądać Zagłębie – GKS Katowice, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej!

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice na żywo? Prawa do transmisji z zaplecza Ekstraklasy posiada w naszym kraju wyłącznie Polsat Sport. Warto jednak zaznaczyć, że stacja ta pokazuje tylko najciekawsze pojedynki każdej serii meczów. Nie powinno więc dziwić, że na fanów tych rozgrywek będzie czekać transmisja z opisywanego spotkania. Odbędzie się ona w poniedziałek, 1. kwietnia o 15:00 w Polsacie Sport Premium 1.

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice również będzie dostępny w internecie. Taką opcję posiada Polsat na swojej platformie streamingowej Polsat Box Go. Tam możesz liczyć na wszystkie spotkania z zaplecza polskiej Ekstraklasy. A gdybyś chciał poznać konkrety na temat tego gdzie oglądać 1. ligę, to znajdziesz je oczywiście na naszej witrynie.

Zagłębie Sosnowiec
Apr 01, 2024
15:00
GKS Katowice
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 01:04, 1 kwietnia 2024 01:04.

Gdzie oglądać Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u bukmacherów, które zobaczysz między innymi w Totalbet TV czy Fortuna TV. Tak naprawdę większość z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze