Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie Lublin – Wisła Kraków? O tym dowiesz się więcej niżej. Już dziś zawodnicy Zagłębia podejmą Wisłę. Spotkanie to będzie rozgrywane w ramach 18. kolejki Ekstraklasy, a kibice, którzy będą je oglądać raczej nie powinni narzekać na nudę. Nie zapomnij zerknąć na nasze typy dnia, z którymi możesz zagrać zakłady z fajnym value.

Zagłębie Lublin – Wisła Kraków- gdzie oglądać dzisiaj?

W sobotę będziemy mogli obejrzeć kolejne spotkania w ramach 18. kolejki Ekstraklasy. W jednym ze starć zawodnicy Zagłębia Lubin zmierzą się z Wisłą Kraków. Zagłębie znajduje się blisko pozycji spadkowych, tak samo jak Wisła. Obu drużynom powinno zależeć na wygranej, aby wspiąć się wyżej w tabeli i uciec od miejsc spadkowych. Zobacz, co wiemy o transmisji w TV i streamie online. Pamiętaj, żeby sprawdzić również, nasze typy dnia

Zagłębie Lublin – Wisła Kraków: gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie Zagłębia Lublin z Wisłą Kraków będziesz mógł obejrzeć za darmo na Canal+ Online. Aby obejrzeć to starcie bez płacenia za abonament sportowy wystarczy, że:

  1. założysz konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpiszesz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończysz weryfikację konta
  4. zagrasz w tym czasie dowolny kupon
  5. napiszesz na czat gracza o voucher na Canal+ Online

ewinner voucher

Zagłębie Lublin – Wisła Kraków: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Zagłębiem Lublin a Wisłą Kraków będziesz mógł obejrzeć w TV. Wystarczy, że masz Canal+ Sport lub nowszy telewizor, na który możesz pobrać aplikację od Canal+ Online.

Zagłębie Lublin – Wisła Kraków: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Zagłębia z Wisła? Tutaj najlepszą opcją także jest Canal+ Online, który dość dobrze działa także na telefonach komórkowych, czy tabletach.

Zagłębie Lublin – Wisła Kraków: zapowiedź meczu

Mecz Zagłębie Lublin – Wisła Kraków to kolejna ciekawa propozycja, jaką będzie można obejrzeć w sobotę. Spotkanie to zapowiada się na interesujące, dlatego pamiętaj również o sprawdzeniu naszych typów dnia i kursów!

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie Lublin - Wisła Kraków?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której godzinie Zagłębie zmierzy się z Wisłą?

Spotkanie obu drużyn zostało zaplanowane na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze