Już dziś zawodnicy Zagłębia Lublin podejmą Lecha Poznań. Spotkanie to będzie rozgrywane w ramach 17. kolejki Ekstraklasy. Jeżeli nie wiesz, gdzie obejrzeć mecz Zagłębia Lublin z Lechem Poznań to dobrze trafiłeś. Właśnie o tym przygotowaliśmy poniższy tekst. Przy okazji zerknij na zakład bez ryzyka od eWinner!

Zagłębie Lublin – Lech Poznań- gdzie oglądać dzisiaj?

W niedzielę będziemy mogli obejrzeć kolejne spotkania w ramach kolejki Ekstraklasy. Tego dnia będziemy świadkami m.in. spotkania Zagłębia Lubin z Lechem Poznań. Zagłębie znajduje się blisko pozycji spadkowych, dlatego też nie powinni być wielkim wyzwaniem dla Lecha, który zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Zobacz, co wiemy o transmisji w TV i streamie online. Pamiętaj, żeby sprawdzić również, jak odebrać zakład bez ryzyka w eWinner

Zagłębie Lublin – Lech Poznań: gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie pomiędzy Zagłębiem Lublin a Lechem Poznań będzie do zobaczenia za darmo tylko na Canal+ Online. Tak się składa, że dzięki naszej współpracy z eWinnerem nie musisz wykupywać abonamentu. Tutaj szczegóły:

  1. zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. ZGŁOŚ SIĘ po voucher
  5. wykorzystaj go w Canal+ Online

ewinner voucher

Zagłębie Lublin – Lech Poznań: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Zagłębiem Lublin a Lechem Poznań będziesz mógł obejrzeć też w TV. Pamiętaj o tym aby pobrać aplikację na telewizor od Canal+ i zaloguj się tam na swoje konto.

Zagłębie Lublin – Lech Poznań: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Zagłębia z Lechem? Tutaj najlepszą opcją także jest Canal+ Online, który dość dobrze działa także na telefonach komórkowych, czy tabletach.

Zagłębie Lublin – Lech Poznań: zapowiedź meczu

Spotkanie Zagłębia Lublin z Lechem Poznań powinno być ciekawe dla fanów piłki nożnej, bowiem lider zmierzy się z drużyną z drugiego końca tabeli, więc jest szansa na wiele bramek. Warto zapoznać się też z zakładem bez ryzyka od eWinner!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19 maja 2022 21:19.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć spotkanie pomiędzy Zagłębiem a Lechem?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której godzinie rozpocznie się spotkanie?

Mecz pomiędzy Zagłębiem Lublin a Lechem Poznań został zaplanowany na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze