Zagłębie Lubin – Radomiak Radom: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.10.2023

Zagłębie Lubin Radomiak Radom transmisja online

Zagłębie Lubin – Radomiak Radom: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Zagłębie nie wygrało w dwóch ostatnich meczach, a ma ochotę utrzymać dystans do czołówki. Radomiak w tym sezonie gra w kratkę, ale na wyjazdach częściej przegrywa niż zdobywa punkty – jak będzie w Lubinie? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Zagłębie – Radomiak w telewizji i w streamingu!

Zagłębie Lubin – Radomiak Radom na żywo w TV

Spotkanie Zagłębia z Radomiakiem rozpocznie się w niedzielę już o 12:30 i będzie to pierwsze transmitowane starcie PKO BP Ekstraklasy tego dnia. Mecz transmitowany będzie na dwóch antenach: Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Ten drugi z kanałów jest dedykowany naszej lidze i znajdziesz w nim tylko i wyłącznie materiały związane z Ekstraklasą – od transmisji po programy publicystyczne czy inne materiały o rozgrywkach czy klubach tej ligi.

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Zagłębie – Radomiak i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Zagłębie Lubin – Radomiak Radom gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać Ekstraklasę online? W streamingu transmisję z meczu Zagłębie – Radomiak przeprowadzi Canal+Online, gdzie możesz śledzić 100% Ekstraklasy, a także wszystkie programy poświęcone polskiej lidze, między innymi popularną Ligę+Extra, ale także i seriale o klubach czy kultowe już serie z podsłuchem sędziów i piłkarzy w tle. Canal+Online to nie tylko Ekstraklasa i nie tylko piłka nożna – zajrzyj na zagranie.com i zobacz, co jeszcze do zaoferowania ma platforma Canal+Online.

Gdzie oglądać Zagłębie Lubin – Radomiak Radom?

Mecz rozpocznie się o 12:30, ale już 20 minut wcześniej rozpocznie się relacja na żywo z tego spotkania na antenach Canal+Sport i Canal+Sport 3. W niej tradycyjnie rozmowy z Waldemarem Fornalikiem i Constantinem Galcą oraz krótkie wprowadzenie do niedzielnej potyczki pomiędzy Zagłębiem i Radomiakiem. Spotkanie skomentują Robert Skrzyński oraz Mateusz Rokuszewski.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze