Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.04.2024

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze gdzie oglądać

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W poniedziałkowy wieczór odbędzie się ostatnie spotkanie tej kolejki Ekstraklasy. Do walki o punkty stanie 11. i 7. drużyna tabeli. Nie powinno więc dziwić, że można spodziewać się niezwykle zaciętego widowiska. A jeśli chciałbyś je zobaczyć, ale nie wiesz gdzie oglądać Zagłębie – Górnik, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze? Co ciekawe od kilku dobrych lat spotkania polskiej ligi dostępne są jedynie w Canal+ Sport. Oznacza to, że jeśli jesteś fanem naszej rodzimej ligi, to musisz rozważyć opcję przygotowaną przez tę telewizję. Konkretnie możesz zobaczyć opisywane widowisko w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. A pojedynek ten odbędzie się w poniedziałek, 8. kwietnia o 19:00.

Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze będzie dostępny również w internecie. Mianowicie poza dostępem w telewizji, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie także możesz oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć o specjalnej promocji dla nowych użytkowników. Poniżej znajdziesz potrzebne informacje. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u innych bukmacherów na polskim rynku. W końcu każdy z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A gdybyś chciał poznać więcej informacji na temat tego gdzie oglądać Ekstraklasę, to potrzebne informacje znajdziesz na naszej witrynie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze