Zadyma – Marcin Wrzosek: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 09.12.2023

Marcin Wrzosek po wygranej walce

Typy na Zadyma – Marcin Wrzosek, Fame MMA Reborn. Na najbliższej gali Fame zobaczymy kilka stricte sportowych pojedynków i do takich zestawień zaliczyć trzeba starcie Zadymy z Marcinem Wrzoskiem, które zapowiada się kapitalnie! Właśnie o tym pojedynku powiem w poniższym tekście, w którym także zaproponuję najlepsze typy na Zadyma – Wrzosek. Zapraszam więc do lektury.

baner Betclic Fame MMA

Zadyma – Marcin Wrzosek, typy i przewidywania

A więc jakie typy na Zadyma – Wrzosek obstawić u bukmachera? Przedstawię krótko sylwetki obu zawodników i zaproponuję ciekawe typy na Fame MMA Reborn. Tomasz Gromadzki to oczywiście sportowiec z krwi i kości, posiadające spore umiejętności bokserskie. Wszak stoczył on 18 pojedynków w boksie, a następnie z powodzeniem występował na galach GROMDA. Popularny Zadyma ostatnimi czasy toczył pojedynki z Piotrem Tyburskim, a obydwa starcia dostarczyły masy emocji! O ile pierwszy pojedynek zakończył się remisem, o tyle w rewanżu to Zadyma był lepszy i wygrał w 1. rundzie przez kontuzję nogi rywala. Tym razem przed Tomaszem Gromadzkim znacznie trudniejsze wyzwanie, bo przecież rywalem będzie legenda KSW.

Marcin Wrzosek kibicom MMA jest doskonale znany i wszyscy dobrze znamy jego osiągnięcia w największej federacji MMA w Polsce. Polish Zombie od ponad 2 lat regularnie występuje na galach freak-fightowych i radzi sobie w nich przyzwoicie. Warto odnotować, że nasz bohater przegrał z Don Kasjo, jak i Piotrem Szeligą, jednak klęski te były dość pechowe, a rywale dysponowali zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi. Oczywiście Wrzosek w ostatnim czasie wiele walk stoczył w K1, zatem można śmiało powiedzieć, że jest już on oswojony z tą formułą. Bukmacher Betclic w roli zdecydowanego faworyta stawia Wrzoska, jednak będzie mu bardzo trudno znokautować piekielnie twardego Zadymę. Moje pierwsze typy na Zadyma – Wrzosek zakładają więc pełen dystans w tej walce!

pełen dystans - tak
Kurs: 1.38
Zagraj!

Zadyma – Marcin Wrzosek, kursy bukmacherskie

Oczywiście swoje typy na Zadyma – Wrzosek można również obstawić w kierunku zwycięzcy pojedynku. Marcin Wrzosek mimo wszystko dysponuje większym doświadczeniem i lepszymi umiejętnościami, oraz mierzył się już z zawodnikami o znacznie lepszych warunkach fizycznych. Między innymi z tych względów to Polish Zombie jest faworytem tego pojedynku, a aktualne kursy bukmacherskie na to starcie prezentują się następująco:

Kursy na zwycięstwo

Betclic
2.85
Zadyma
1.33
Wrzosek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Oczywiście wybrane przez Was typy na Zadyma – Wrzosek obstawić możecie bez ryzyka aż do 200 PLN! Taką opcję daje nasz kod promocyjny Betclic, u którego znajdziecie ofertę na Fame MMA Reborn! Jeżeli natomiast chodzi o inne zakłady na omawiane starcie, możecie obstawić również zakłady na under/over rund. Kursy wskazują na to, że walka powinna trochę czasu potrwać, a poniżej znajdziecie tego potwierdzenie:

Kursy na over/under rund

Betclic
1.33
+2.5 rund
2.85
-2.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zadyma – Marcin Wrzosek, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o mojego faworyta omawianej walki, przychylam się do opinii bukmachera Betclic, jak i większości graczy. Marcin Wrzosek w swojej karierze walczył z piekielnie dobrymi rywalami, jak i podejmował znacznie większych od siebie. Polish Zombie dysponuje większym doświadczeniem i moim zdaniem ma lepsze umiejętności od rywala. Jeśli mądrze przewalczy on najbliższy pojedynek, to uważam, że spokojnie go wygra. Typy na Zadyma – Wrzosek na zwycięstwo Marcina zagracie obecnie po kursie 1.35!

M. Wrzosek wygra
Kurs: 1.35
Zagraj!

Typy na Zadyma – Marcin Wrzosek

Na koniec ostatnie typy na Zadyma – Wrzosek. W mojej opinii spokojnie można pomyśleć nad połączeniem dwóch zaproponowanych wyżej zakładów i zagrać wygraną Polish Zombie na pełnym dystansie. Uważam, że faworyt powinien spokojnie wypunktować najbliższego rywala, od którego powinien być szybszy, a w K1 walczy już od dłuższego czasu. Taki typ idealnie nada się na kupon double, a kurs na poniższe zdarzenie wynosi 1.88!

M. Wrzosek wygra na punkty
Kurs: 1.88
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze