FAME MMA REBORN: typy, kursy i zakłady | Gdzie obstawiać? 09.12.2023

Typy na Fame MMA Reborn

Fame MMA: Reborn: typy na galę. Po sporych problemach i kilku miesiącach przerwy, czas na kolejną imprezę spod szyldu FAME. Nadchodząca gala zapowiada się niezwykle interesująco – zobaczymy między dwa pojedynki kobiet, potyczki Daro Lwa czy Polaka, a także starcie 2vs2 w walce wieczoru. Emocji z pewnością nie zabraknie – tego możesz być pewny. A jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na Fame MMA Reborn, to znajdziesz je w poniższym artykule. Serdecznie zapraszam do lektury!

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA Reborn baner Betclic

Fame MMA: Reborn typy bukmacherskie

Nadchodząca gala Fame MMA Reborn zapowiada się niezwykle interesująco. W końcu gala powraca po kilku miesiącach przerwy i można być pewnym, że włodarze dołożą wszelkich starań, aby zaskoczyć – oczywiście pozytywnie – swoich fanów. Wystarczy spojrzeć na kartę walk, w której nie zabraknie zananych i lubianych, ale też niezwykle przygotowanych influencerów czy byłych sportowców. Czego więc można oczekiwać po zbliżającej się gali?

Bez wątpienia najbardziej elektryzującym pojedynkiem będzie walka wieczoru. Nie będzie to jednak klasyczny main-event, do którego przyzwyczaiła nas federacja, bowiem w tym pojedynku zobaczymy aż 4 fighterów. Naprzeciw siebie stanie bowiem Wojtek Gola w parze z Sylwestrem Wardęgą, a naprzeciw nich stanie Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik. Walka ta odbędzie się na zasadach bokserskich, jednak z pewnością będzie to coś więcej niż tylko potyczka w rękawicach. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że faworytem jest szef federacji walczący w duecie z Wardęgą. Ale czego konkretnie można się spodziewać?

Zatem jakie typy na Wardęga & Gola vs Fabijański & Olejnik warto rozważyć? Wydaje się, że walka ta powinna zostać rozstrzygnięta na korzyść pierwszej z wymienionych par, jednak zakładam, że potrwa ona nieco dłużej niż 1.5 rundy. Mianowicie należy spodziewać się drobnego chaosu na początku tego main-eventu., bowiem trudno wskazać taktykę obu par. Mówili oni o tym nawet w wywiadach podczas konferencji, że trudno jest oszacować jak potoczy się ta walka. Dlatego też myślę że over 1.5 rund jest jak najbardziej możliwy. Kiedy jednak zawodnicy “dotrą się” w swoich duetach, to wtedy Gola z Wardęgą nie powinni mieć większych problemów.

Walka potrwa więcej niż 1.5 rund
Kurs: 1.70
Zagraj!

Kursy bukmacherskie na Fame MMA: Reborn

Bez wątpienia kursy bukmacherskie na Fame MMA Reborn, to jeden z najważniejszych aspektów dla graczy. W końcu to właśnie one mają realny wpływ na to, ile wygrasz. A im wyższy kursy bukmacherskie, tym Twoja kwota ewentualnej wygranej będzie po prostu wyższa. Poniżej znajdziesz tabelę z kursami na Fame MMA Reborn. Oto one:

Kursy na walki podczas FAME MMA REBORN
Betclic
2.85
Zadyma
1.33
Polish Zombie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.95
Kozińska
1.15
Malinowska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Guzik
2.20
Adam Security
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Maślana
2.20
Greg
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.95
Navcia
1.18
Lizi
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.35
Zadora
1.25
Wampir
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.95
Daro Lew
1.18
Dis
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.25
Koro
1.52
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.00
Striczu
1.65
Stormin
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
5.75
Marcoń
1.08
Polak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.75
Szeli
1.35
Bandura
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
5.75
Fabijański/Olejnik
1.08
Waręga/Gola
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie obstawiać Fame MMA: Reborn?

Tak naprawdę obstawianie Fame MMA Reborn możliwe jest tylko u jednego bukmachera na polskim rynku. Fani tej federacji z pewnością wiedzą o kogo chodzi, bowiem logo Betclica przewija się zarówno podczas transmisji, jak i widoczne jest w klatce podczas każdej tego typu imprezy. Jeżeli więc chciałbyś obstawić pojedynki z nadchodzącego Fame, a nie masz jeszcze konta w Betclic, to musisz taką opcję rozważyć. Warto zaznaczyć, że na każdego nowego typera czeka specjalna oferta powitalna. Co wchodzi w jej skład?

Oferta i typy na Fame MMA: Rebron

Jednym z najpopularniejszych bonusów startowych u bukmacherów jest bez wątpienia zakład bez ryzyka. To nic innego, jak ubezpieczenie premierowego kuponu, a co za tym idzie – dużo spokojniej można rozpocząć przygodę z obstawianiem. Nawet jeśli podasz błędny typ, to nie pozostaniesz z pustymi rękami, bowiem bukmacher zwróci Ci postawioną stawkę. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z akcji po w Betclic na FAME MMA 19? Na każdego nowego typera czeka cashback o wartości nawet 200 PLN. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Betclic, a także spełnisz kilka podstawowych wymogów. O co konkretnie chodzi? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Betclic z kodem VIPFAME. Link do aktywacji promocji na Fame MMA Reborn
  2. Wpłać pierwszy depozyt i postaw kupon z kursem całkowitym minimum 1.14
  3. Jeśli podasz błędne typy, możesz liczyć zwrot na konto bonusowe, maksymalnie do 200 PLN (aby otrzymać pełną kwotę należy obstawić kupon za 228 PLN)
  4. W celu wypłaty bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym minimum 2.14
Fame MMA Reborn baner Betclic

Typy na Fame MMA: Reborn

A skoro poznałeś już wszelkie potrzebne informacje na temat tego, gdzie obstawiać Fame MMA Reborn, to czas na to, co w ogóle warto typować. Tak naprawdę interesujących walk nie brakuje, jednak wybrałem kilka najciekawiej zapowiadających się potyczek sobotniej imprezy. Na kogo warto zwrócić uwagę? Jeżeli interesują Cię moje typy na Fame MMA Reborn, to zachęcam do zapoznania się z poniższymi analizami. A po więcej typów na sporty walki zapraszam standardowo na naszą witrynę!

Fame MMA Reborn

na którą walkę najbardziej czekasz?
Wardęga & Gola vs Fabijański & Olejnik 35%
Marcoń vs Polak 16%
Koro vs Ferrari 18%
Szeli vs Bandura 13%
Striczu vs Parke 18%
55+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Wardęga & Gola vs Fabijański & Olejnik
  • Marcoń vs Polak
  • Koro vs Ferrari
  • Szeli vs Bandura
  • Striczu vs Parke

Walka wieczoru Fame MMA: Reborn Sylwester Wardęga & Wojtek Gola – Sebastian Fabijański & Tomasz Olejnik, typy i kursy

Jak już wspomniałem nieco wyżej – walka wieczoru Wardęga & Gola vs Fabijański & Olejnik zapowiada się naprawdę ciekawie. Choć oczywiście kursy na ten main event jasno wskazują, że pierwsza z par powinna wygrać tę potyczkę, to sama formuła będzie interesująca dla fanów. Bez wątpienia za takimi kursami stoi przede wszystkim doświadczenie i umiejętności obu par, a jak wiadomo i Sylwester Wardęga i Wojtek Gola potrafią się bić. Ich rywale natomiast łącznie wygrali tylko raz – Fabijański ma za sobą bowiem dwie przegrane walki i to w bardzo kiepskim stylu, a Olejnik dysponuje bilansem 1-4. Dlatego też nie powinno dziwić, że to pierwsza z par jest tak faworyzowana. I dlatego obstawię, że Wardęga & Gola wygrają przez KO, TKO, DQ.

Wardęga & Gola wygrają przez KO, TKO, DQ
Kurs: 1.29
Zagraj!

Szeli – Bandura, typy i kursy

W co-main evencie nadchodzącego Fame MMA Reborn zobaczymy zawodników, których tak naprawdę nie spodziewaliśmy się w drugiej walce wieczoru. Mianowicie Szeliga może pochwalić się bilansem 4-4, a po raz ostatni wygrał w lutym podczas gali Fame MMA 7. Od tego momentu przegrał z Michałem Pasternakiem i rewanż z Marcinem Wrzoskiem. Bandura natomiast ma na koncie tylko jedną walkę – z Alanem Kwiecińskim, w której okazał się lepszy decyzją sędziów. Potyczka pomiędzy Szelim a Bandurą odbędzie się na zasadach bokserskich i w tym wypadku faworytem jest mniej doświadczony z zawodników. Mianowicie pokazał się on z dobrej strony w pojedynku z Alanikiem, natomiast dla Szeligi będzie to pierwszy pojedynek na zasadach bokserskich. Moją uwagę podczas poszukiwania typu na ten pojedynek przykuły ostatnie wyniki walk tych zawodników. I choć Bandura stoczył walkę na pełnym dystansie, to Szeli ani razu do tej pory nie przetrwał do końca czasu. I dlatego też zdecyduję się na to, że walka ta nie potrwa pełnego dystansu.

Walka potrwa pełny dystans: NIE
Kurs: 1.65
Zagraj!

Natan Marcoń – Adrian Polański, typy i kursy

Bez wątpienia gorąco będzie także podczas potyczki Marconia z Polakiem. Kursy bukmacherskie co prawda jasno wskazują, że Polański powinien bardzo szybko wziąć sprawy w swoje ręce i po prostu pokonać Boga Estetyki. Marcoń do tej pory wygrał tylko raz – podczas ostatniej gali z Hejterem i to już w pierwszej rundzie. Wcześniej jednak musiał uznać wyższość Wiejskiego Koksa i Daro Lwa – w obu tych potyczkach wyglądał on na mocno zagubionego. Teraz – jak sam wspomina – skupił się na treningu i jego celem jest walka w UFC. Polak natomiast to jeden z solidniejszych zawodników Fame – wygrał on 7 z 8 ostatnich potyczek, przegrywając jedynie z Wiewiórem i to ponad 2 lata temu. Od tego czasu zwyciężył z Ferrarim, Patrykosem i Tańculą. Teraz również powinien dopisać zwycięstwo do swojej kolekcji. Biorąc pod uwagę formę i umiejętności obu zawodników, myślę że walka ta nie potrwa zbyt długo. Co prawda Polak lubi walczyć na pełnym dystansie, jednak między zawodnikami mocno iskrzy i z pewnością będzie chciał szybko rozstrzygnąć to starcie. Umiejętności Polański posiada, więc biorąc również pod uwagę całą otoczkę, zdecyduję się na poniżej 1.5 rund.

Poniżej 1.5 rund
Kurs: 2.25
Zagraj!

Koro – Ferrari, typy i kursy

Wśród walk, obok których nie można przejść obojętnie znajduje się również starcie Koro vs Ferrari. I choć kursy są stosunkowo wyrównane, to w roli faworyta Betclic widzi Amadeusza Roślika. Czego więc spodziewać się po tej walce? Ferrari to jeden z najpopularniejszych freakfighterów w naszym kraju. Nie dość, że potrafi pokazać się z dobrej strony w klatce, to jeszcze daje świetne show podczas konferencji prasowych. Do tej pory stoczył on 13 pojedynków, z czego wygrał 6. Warto jednak zaznaczyć, że w ostatnim czasie idzie mu naprawdę nieźle – wygrał bowiem 5 z 8 pojedynków wstecz. Koro jest dużo mniej doświadczonym zawodnikiem – do tej pory stawał w klatce Fame dwa razy, pokonując Rybę i Edzia. Z pewnością więc czeka go najtrudniejszy pojedynek w karierze. Tak naprawdę wydaje się, że Ferrari nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem rywala i biorąc pod uwagę doświadczenie, a także formę fighterów, zdecyduję się na wygraną Ferrariego.

Ferrari wygra walkę
Kurs: 1.52
Zagraj!

Fame MMA: Reborn: najważniejsze informacje

Fame MMA Reborn z pewnością przyniesie mnóstwo emocji. W końcu na kibiców czeka aż 12 pojedynków w klatce, a wśród nich znajdzie się kilka walk na bardzo wysokim poziomie sportowym, jak chociażby potyczki Stricza ze Storminem czy Wampira z Zadorą. Do tego z pewnością zobaczymy show Daro Lwa, który stanie do walki z Disem, a także czekają nas potyczki pań – pomiędzy Lizi a Navcią oraz Igą Kozińską i Weroniką Malinowską. A kiedy i gdzie Fame MMA Reborn będzie miało miejsce?

Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA: Reborn?

Nadchodząca gala Fame MMA Reborn odbędzie się w najbliższa sobotę, 9. grudnia. Standardowo gala rozpocznie się o godzinie 19:30, a pierwszą walkę zaplanowano na 20:00. Na miejsce wydarzenia wybrano Atlas Arenę w Łodzi, więc nie dość, że będzie to niezwykle nowoczesna arena, to jeszcze na trybunach znajdzie się kilka tysięcy osób. A przed kibicami kilka godzin niezwykle interesujących pojedynków, a imprezę uświetni pojedynek 2vs2 pomiędzy parami Wardęga&Gola vs Fabijański&Olejnik. Main event ma natomiast rozpocząć się w okolicach 24:00. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że transmisję z gali zobaczysz jedynie po wykupieniu PPV.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze