Zadyma – Alan Kwieciński: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Fame MMA17

Zadyma – Alan Kwieciński typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 18. Pojedynek Zadymy z Kwiecińskim zapowiada się niesamowicie ciekawie, a w oktagonie zobaczymy dwóch zawodników, którzy mają sporo do udowodnienia. Na konferencjach czuć było między nimi lekki konflikt, który zostanie rozwiązany dopiero w oktagonie!

Zadyma – Alan Kwieciński typy i przewidywania

Na FAME MMA 18 będziemy świadkami aż 10 walk i w prawie każdej wystąpią naprawdę głośne nazwiska. Jednym ze starć, które włodarze przewidzieli dla nas, będzie rywalizacja Zadyma – Alan Kwieciński. Obaj panowie nie pałają do siebie sympatią, co zresztą było widać na konferencjach, cage i face to face. Na ostatnim z nich zeszło doszło do nieprzyjemnej sytuacji, więc oktagon sporo wyjaśni. Konflikt nie jest spory, ale emocje mogą wziąć tutaj górę. Zdaje się, że włodarze FAME wiedzą o tym, ponieważ to podkręca walkę i przyciąga masę ludzi. Zanim przejdziemy do omówienia typów na Zadyma – Alan Kwieciński, to zerknij jeszcze na dostępne promocje w Betclic.

Zadyma – Alan Kwieciński kursy bukmacherskie

Kursy na 1X2 w walce Boxdel - Jóźwiak
Betclic
1.42
Boxdel
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
2.50
Jóźwiak
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Zadyma – Alan Kwieciński kto wygra walkę?

Zastanawiasz się, kto wygra walkę Zadyma – Alan Kwieciński? Tutaj trudno wskazać pewniaka, ale według kursów bukmacherskich większe szanse na Zadyma. Trzeba jednak odłożyć emocje na bok i popatrzeć na inne argumenty, a tutaj już lepiej wypada Kwieciński. Analizując zapowiedzi obu zawodników, to Gromadzki może pokazać większe umiejętności w oktagonie. Do tego nie będzie miał presji związanej z tym, że walczy przed własną publiką, ale to Alan wiele razy walczył w FAME i “wie, z czym to się je”.

Czysto teoretycznie to Kwieciński ma większe doświadczenie we freakach, ponieważ w przeszłości wielokrotnie walczył w nich. Trzeba jednak pamiętać, że nie mierzył się nigdy z rywalem tej kategorii, a do tego jeszcze przede wszystkim nie ma aż tak dobrych warunków fizycznych. Tutaj wiele rzeczy może się złożyć na to, że Kwieciński przegra, więc nie ryzykowałbym zakładu na 1/2. Zamiast tego warto spróbować rozejrzeć się za innymi opcjami. Nasz typ na Zadyma – Alan Kwieciński znajdziesz niżej, a teraz nie zwlekaj i odbierz bonus w Betclic!

Typy na Zadyma – Alan Kwieciński

Jeżeli chodzi o typy na Zadyma – Kwieciński, to na pewno warto wziąć pod uwagę to, że walka może się nie skończyć w pierwszej rundzie. Trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym w mniej niż cztery i pół minuty jeden zawodnik wykańcza drugiego. Większe prawdopodobieństwo widzę w pełnych dwóch, a być może nawet trzech rundach. Betclic daje dość spory kurs na to, ponieważ ten wynosi aż 1.42. Biorąc pod uwagę, że obaj zawodnicy mają “twardą głowę” i na spokojnie długo wytrzymają w oktagonie, może to być dobry pomysł, żeby właśnie wokół takiego zakładu zbudować większe AKO.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze