FAME MMA 18: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 20.05.2023

Typy na FAME MMA 18

FAME MMA 18: typy na galę. Po nieco ponad trzech miesiącach czas na kolejną, długo wyczekiwaną galę najpopularniejszej freakfightowej federacji w naszym kraju. Nadchodząca impreza zapowiada się niezwykle ciekawie – w klatce zmierzy się bowiem śmietanka freakowych zawodników, a podsumowaniem wieczoru będą bowiem dwie walki Amadeusza Roślika. Emocji z pewnością nie zabraknie, zatem zapinamy pasy i czas przyjrzeć się bliżej temu, co wydarzy się na FAME MMA 18! Serdecznie zapraszam. 

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 18 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA zakład bez ryzyka

FAME MMA 18 typy

Na starcie warto przyjrzeć się temu, jakie zakłady na FAME MMA 18 warto rozważyć. Bez wątpienia oczy wszystkich fanów tej organizacji zwrócone będą ku dwóm walkom wieczoru. W roli głównej zobaczymy niekwestionowaną gwiazdę federacji, czyli “Ferrariego”. Zmierzy się on z Kacprem Błońskim, a także Marcinem Dubielem. Bardziej wyrównana wydaje się jego walka z drugim wymienionym i to właśnie jej warto przyjrzeć się bliżej. Jeśli dojdzie do tego pojedynku (wszystko zależy od możliwości po pierwszej walce Roślika), to wydaje się, że były członek Teamu X nie powinien mieć większych problemów ze zwycięstwem, bowiem “Ferrari” będzie już po jednej toczonej walce. Mimo to można spodziewać się zaciętej rywalizacji i przede wszystkim wytrzymałości z obu stron. Mianowicie Dubiel pokazał już nie raz, że jest niezwykle wytrzymały, zarówno pod względem przyjmowania ciosów, jak i w doskonałej formie fizycznej. Amadeusz Roślik natomiast tylko raz przegrał przed czasem, co również świadczy o jego wytrzymałości. I właśnie dlatego warto rozważyć typ na over 1.5 rundy.

Powyżej 1.5 rundy
Kurs: 1.68
Zagraj!

Który pojedynek jeszcze elektryzuje fanów na FAME MMA 18? Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że wyrównanego starcia należy spodziewać się w walce Dzinold vs Pasut. Obaj zawodnicy dopiero stawiają pewniejsze kroki w federacji FAME, bowiem łącznie stoczyli tylko trzy walki. Dawid Rzeźnik do tej pory pokonał jedynie Szymoola, z którym miał dość spore problemy, natomiast Pasut rozprawił się bardzo szybko z Japczanem, a następnie jego wyższość musiał uznać Jacek Murański. I biorąc pod uwagę ich poprzednie starcia, to wydaje się, że “Sutonator” ma dużo większe możliwości, a nawet umiejętności. Przede wszystkim wiedzie on sportowy tryb życia, czym chwali się w swoich social mediach – cały czas jest w treningu. Wydaje się więc, że nie powinien mieć problemów z Dzinoldem i dlatego też obstawię wygraną Roberta Pasuta.  

FAME MMA 18

Na którą walkę fame mma 18 najbardziej czekasz?
Dubiel vs Ferrari 50%
Błoński vs Ferrari 17%
Brodnicka vs Linkimaster 13%
Marcoń vs Daro Lew 21%
72+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Dubiel vs Ferrari
 • Błoński vs Ferrari
 • Brodnicka vs Linkimaster
 • Marcoń vs Daro Lew

 

Kolejnym pojedynkiem, który budzi spore zainteresowanie sporej rzeszy kibiców jest starcie Natana Marconia i Daro Lwa. Jakie typy na FAME MMA 18 na tę walkę warto rozważyć? Z pewnością walka ta nie będzie stała na najwyższym poziomie. Każdy fan freakfightowych pojedynków wie w jakim “stylu” walczy Kaźmierczuk i wydaje się, że Marcoń, który nie dość że jest dużo młodszy od swojego rywala, to jeszcze przeszedł sporą przemianę, stając się niezwykle wysportowanym. Wydaje się więc, że walka nie powinna potrwać zbyt długo, a faworytem bukmachera jest oczywiście Marcoń. Biorąc pod uwagę zarówno aspekt sportowy, jak i umiejętności Kaźmierczuka, to wydaje się, że “Pierzasty” wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie.

Fame MMA 18 kod

FAME MMA 18 kursy bukmacherskie

Jednym z kluczowych aspektów dla typerów podczas obstawiania FAME MMA 18 są kursy bukmacherskie. W końcu to one mają realny wpływ na ewentualne wygrane graczy. Na kogo więc stawiać podczas nadchodzącej gali FAME MMA 18? Typy i przewidywania na poszczególne walki znajdziesz w dalszej części artykułu. A jak prezentują się kursy na FAME MMA 18?

Kursy na FAME MMA 18
Betclic
1.35
Dubiel
2.80
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.65
Błoński
1.38
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.00
Brodnicka
1.30
Linkimaster
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.10
Wampir
5.25
Szeliga
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.25
Pierzasty
3.30
Daro Lew
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
5.50
Lizi
1.08
Rybak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.35
Spysiński
2.80
Paramaxil
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.84
Dzinold
1.80
Pasut
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.33
Zadyma
2.85
Kwieciński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.50
Tańcula
2.30
Wiewiór
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Oferta i typy na FAME MMA 18

Zakład bez ryzyka to jeden z najpopularniejszych bonusów powitalnych u bukmacherów. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem dzięki niemu Twój premierowy kupon będzie ubezpieczony i nawet w przypadku porażki nie pozostaniesz z niczym. Mianowicie bukmacher odda Ci postawioną stawkę. A jak wyglądają zasady promocji w Betclic na FAME MMA 18? Bonus ten jest stosunkowo prosty do obrócenia, ale żeby go otrzymać, należy pamiętać o kluczowej kwestii. Mianowicie podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny Betclic. A co jeszcze trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do tego typu promocji? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w Betclic z linku zagranie.com/goto/betclic i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać pierwszy depozyt i postaw kupon z kursem całkowitym minimum 1.14
 3. Jeśli podasz błędne typy, możesz liczyć zwrot na konto bonusowe, maksymalnie do 200 PLN (aby otrzymać pełną kwotę należy obstawić kupon za 228 PLN)
 4. W celu wypłaty bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym minimum 2.14
Fame MMA zakład bez ryzyka

Typy na FAME MMA 18

Czas na konkrety i typy na FAME MMA 18. Tak naprawdę możliwości jakie daje Betclic z atrakcyjnością oferty czy ilością rynków zdarzeń na poszczególne walki, pozwalają znaleźć coś konkretnego i to z ciekawym kursem. Bez wątpienia więc będzie się działo – przede wszystkim w klatce, gdzie zobaczymy takich zawodników jak Marcin Dubiel, Amadeusz Roślik, Linkimaster czy Ewa Brodnicka. Nazwiska są naprawdę mocne, więc należy spodziewać się także takiej gali. A czego konkretnie? Jeśli chciałbyś przyjrzeć się bliżej poszczególnym pojedynkom bądź innym dyscyplinom sportowym, to warto zajrzeć do naszych typów dnia.

Błoński vs Ferrari, walka wieczoru FAME MMA 18

Bez wątpienia najwięcej powinno dziać się podczas ostatniego pojedynku gali. A kiedy mamy potwierdzone dwie walki wieczoru i dodatkowo do obu wybrany jest jeden zawodnik, któremu zmienią się tylko rywale, to można być pewnym sporych emocji. W pierwszej potyczce naprzeciw Ferrariego stanie Kacper Błoński. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że faworytem jest Roślik. Przede wszystkim ze względu na doświadczenie, którym przebija Błońskiego o głowę. Do tej pory stoczył on bowiem 11 pojedynków, przy 4 walkach Crushera. Czego więc spodziewać się po tej walce? Z pewnością Ferrari będzie chciał zakończyć walkę przed czasem, ponieważ po niej czeka go jeszcze pojedynek z Dubielem. Należy więc spodziewać się otwartej walki ze strony Amadeusza Roślika. Przyzwyczaił on swoich kibiców do tego, że jest bardzo ekspresyjny i szybko rusza do ataku, natomiast Błoński powinien starać się wyczekać swojego rywala i spokojniej “wydłużać” pojedynek, aby siły i kondycja jego rywala opadły, co pozwoliłoby Błońskiemu powalczyć o wygraną. Mimo to, bardziej przekonuje mnie zakończenie walki przed czasem i wydaje się, że under 2.5 rund jest jak najbardziej prawdopodobny.

Poniżej 2.5 rund
Kurs: 1.62
Zagraj!

Dubiel vs Ferrari, druga walka wieczoru FAME MMA 18

Drugie starcie Roślika – jeśli oczywiście w ogóle do niego dojdzie – zapowiada się nieco inaczej niż pierwsza walka wieczoru. Mianowicie Ferrari będzie już zmęczony, co może być kluczowe podczas pojedynku z dobrze radzącym sobie w FAME MMA Marcinem Dubielem. Były członek Teamu X wygrał bowiem trzy ostatnie pojedynki, pokonując między innymi Jarosława Jarząbkowskiego czy wspomnianego wyżej Kacpra Błońskiego. Wydaje się więc, że w nadchodzącej walce nawet jeśli Ferrari będzie starał się szybko wywrzeć presje, to zbyt wiele może mu to nie dać bowiem po pierwsze Dubiel jest naprawdę odporny na ciosy, a także będzie w dużo lepszej formie fizycznej – wypoczęty i skupiony tylko na tym pojedynku. Biorąc więc pod uwagę formę Marcina Dubiela oraz okoliczności ich pojedynku zdecyduję się mimo wszystko na zwycięstwo Dubiela przez  KO, TKO, DQ lub poddanie.

Dubiel zwycięży przez KO, TKO, DQ, poddanie
Kurs: 1.65
Zagraj!

Brodnicka vs Linkimaster

Równie interesująco podczas FAME MMA 18 zapowiada się walka pań pomiędzy doświadczoną w formule MMA Martą Linkiewicz, a byłą mistrzynią boksu – Ewą Brodnicką. Jakie zakłady na FAME MMA 18 w tej walce warto rozważyć? Faworytem bukmachera jest Linkimaster, która może pochwalić się 7 walkami, z których wygrywała aż 5 razy. Brodnicka oczywiście w stójce jest piekielnie mocna, za czym idą lata treningów i świetnej kariery. Mimo to trudno spodziewać się właśnie tego typu walki, bowiem Linkimaster z pewnością będzie chciała szybko przejść do parteru, gdzie czuje się jak ryba w wodzie. I właśnie te różnice, a także wytrzymałość obu pań czy zupełnie inne style walki mogą doprowadzić do pojedynku, w którym to sędziowie zadecydują o wyniku. I taki też będzie mój typ na tę walkę – powinna ona zakończyć się na pełnym dystansie, a więc po decyzji sędziów.

Pełen dystans walki
Kurs: 1.40
Zagraj!

Pierzasty vs Daro Lew

Kolejny pojedynek, któremu warto się przyjrzeć, bowiem wiele może się w nim wydarzyć jest starcie Pierzastego z Daro Lwem. Oczywiście pojedynek ten nie będzie stał na najwyższym poziomie, jednak z pewnością przykuje uwagę wielu kibiców tej organizacji. Co więc typować podczas tej walki na FAME MMA 18? Kursy bukmacherskie jasno wskazują że to Marcoń jest faworytem tej potyczki. Z pewnością będzie on dużo lepiej przygotowany, bowiem na co dzień pokazuje swoje ćwiczenia w mediach, a do tego jest dużo młodszy od swojego rywala. Kaźmierczuk natomiast walczy bardzo chaotycznie i próżno szukać w jego walkach skomplikowanych serii ciosów. Bazuje on po prostu na doświadczeniu, jednak nie przekłada się to na wyniki. Właśnie dlatego, biorąc pod uwagę ich ostatnie walki, a także możliwości i umiejętności obu zawodników wydaje się, że Pierzasty powinien rozprawić się szybko z rywalem. Właśnie dlatego zdecyduję się wskazać, że podczas tej walki nie należy spodziewać się więcej niż 1.5 rundy. 

Poniżej 1.5 rundy
Kurs: 2.10
Zagraj!

Zadyma vs Alan Kwieciński

Ostatnie starcie, któremu przyjrzałem się bliżej, to pojedynek Zadymy z Alanem Kwiecińskim. Obaj zawodnicy słyną z wytrzymałości i dobrego przygotowania fizycznego do swoich pojedynków. Tomasz Gromadzki zasłynął w walkach na gołe pięści w Gromdzie, natomiast Kwieciński stoczył już sporo walk dla FAME. I choć nie szło mu zbyt dobrze w ostatnim czasie (2 wygrane i aż 6 porażek), to podczas ostatniego FAME MMA 17 rozbił Wiewióra w niezwykle efektowny sposób. A czego należy spodziewać się po nadchodzącej walce na FAME MMA 18? Kursy jasno wskazują, że faworytem jest Zadyma, jednak myślę, że tym razem warto pójść pod prąd. Mianowicie Kwieciński ma spore doświadczenie w MMA, choć jego konikiem jest kickboxing. Dla Gromadzkiego będzie to pierwsza walka na zasadach mieszanych sztuk walki i może mieć spore problemy przede wszystkim w parterze. Jeśli więc uda się obalić Zadymę, to wtedy Kwieciński powinien poradzić sobie z debiutantem. Właśnie dlatego obstawię wygraną bardziej doświadczonego w klatce Alana Kwiecińskiego.

Alan Kwieciński wygra
Kurs: 2.55
Zagraj!

Kupon na FAME MMA 18

Powyżej przedstawione Fame MMA 18 typy wydają się niezwykle prawdopodobne do trafienia. Warto jednak skupić się na 2-3 zdarzeniach i stworzyć z nich kupon AKO, ponieważ im więcej pojedynków się na nim znajdzie, tym szanse są coraz mniejsze. Co umieściłem na kuponie? Zachęcam do zapoznania się z poniższym zakładem:

Kupon na Fame MMA 18

Najważniejsze informacje o gali

Zatem skoro poznałeś już nasze typy na FAME MMA 18, a także wiesz gdzie można obstawiać tę galę, to warto podać konkretne informacje dotyczące najbliższego wydarzenia organizowanego przez tę federację. W klatce zmierzy się 19 zawodników, w 10 pojedynkach. A skąd liczba nieparzysta? Mianowicie Amadeusz “Ferrari” Roślik ma zmierzyć się w dwóch pojedynkach walki wieczoru. Najbliższe FAME MMA 18 odbędzie się w sobotę, 20. maja – standardowo o godzinie 20:00, choć transmisja będzie już dostępna od 19:30. Na miejsce najbliższych pojedynków wybrano Atlas Arenę w Łodzi, gdzie bez wątpienia należy spodziewać się wyśmienitej atmosfery, do czego przyzwyczaili już kibice w tej hali. Natomiast jeśli chciałbyś zobaczyć FAME MMA 18 przed telewizorem, to oczywiście istnieje taka możliwość, aczkolwiek jedynie po wykupieniu PPV.

Gala FAME MMA 18
Data i godzina 20.05.2023 o godz. 20:00
Miejsce Łódź, Atlas Arsena
Kod promocyjny Betclic VIPFAME
Walka wieczoru Ferrari vs Dubiel & Ferrari vs Błoński
Gwiazdy gali Linkimaster, Robert Pasut, 

Karta walk FAME MMA 18

Fame MMA 18 – Double main event:

 • Marcin Dubiel – Amadeusz Ferrari Roślik / MMA
 • Kacper Crusher Błoński – Amadeusz Ferrari Roślik / MMA

Fame MMA 18 – co-main event:

 • Marta Linkimaster Linkiewicz – Ewa Kleo Brodnicka /MMA
 • Dawid Dzinold Rzeźnik – Robert Sutonator Pasut / K-1, małe rękawice

 • Maksymilian Wiewiórka – Arkadiusz Tańcula / MMA – walka o pas do 84 kg.

 • Tomasz Zadyma Gromadzki – Alan Kwieciński / MMA

 • Michał Wampir Pasternak – Piotr Szeli Szeliga / K-1, małe rękawice

 • Natan Pierzasty Marcoń vs Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk / MMA

Fame MMA 18 – karta wstępna

 • Elizabeth Lizi Anorue – Dominika Rybak / MMA
 • Mateusz Spysiński – Jakub Paramaxil Frączek / MMA

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze