Totolotek rusza z nową promocją, zostawiając konkurencję daleko w tyle – od dziś gracze Totolotka mogą zapomnieć o utrapieniu w postaci 12% podatku i cieszyć się większymi wygranymi! To okazja, której od dawna wypatrywali wszyscy fani zakładów bukmacherskich. Sprawdź, jak skorzystać z promocji!

Co zrobić, aby grać bez podatku?

Kluczowa kwestia – promocja Totolotka skierowana jest wyłącznie do klientów tego operatora, inne osoby nie mają do niej dostępu i muszą liczyć się z uciążliwym pomniejszaniem swoich wygranych. Nie masz jeszcze konta w Totolotku? Teraz już nie powinieneś mieć wątpliwości, że warto to zmienić – ZAREJESTRUJ SIĘ!

Podczas rejestracji wpisz kod: Z545 i odbierz na start freebet 25 PLN oraz 545 PLN  w ramach bonusu od depozytu!

Kliknij w poniższy baner i zarejestruj się:

Totolotek odbierz bonus

Totolotek bonus – dowiedz się więcej o ofercie tego bukmachera

 

Klienci Totolotka grają bez podatku

Totolotek w ramach nowej promocji podwyższa wygrane o 6% lub 12%, a więc zwalania swoich graczy z połowy albo aż z całości podatku! Co więcej, Ty sam zdecydujesz, o ile urośnie Twoja wygrana.

Totolotek całkowicie zwalnia z podatku

Aby otrzymać +12% do wygranych, skorzystaj z jednej z wymienionych opcji:

  • obstawiaj przez wersję mobilną strony internetowej: http://m.totolotek.pl (zauważ, że wystarczy dodać do zwykłego adresy strony internetowej „m.”, aby cieszyć się zwolnieniem z podatku!)
  • ściągnij na swój telefon aplikację mobilną Totolotka i obstawiaj za jej pomocą 

Totolotek zwalnia z połowy podatku

Jeśli jesteś fanem obstawiania przez stronę internetową www.totolotek.pl możesz liczyć na obniżenie podatku o połowę, a więc +6% do wygranych


Totolotek - promocja

 

Zasady promocji

  • Promocja obowiązuje od 06.02.2018 od godziny 10:00 aż do odwołania
  • W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe, zakłady Live, kupony proste
  • Aby skorzystać z promocji, umieść na swoim kuponie minimum 3 zdarzenia, które dadzą łączny kurs kuponu nie mniejszy niż 2.50 (kurs pojedynczych zdarzeń na kuponie minimum 1.30)
  • Aby wziąć udział w promocji zagraj za minimum 20 PLN
  • Promocja nie łączy się z innymi promocjami, które podwyższają wygrane
  • Promocja jest niedostępna w te dni, kiedy aktywne są następujące promocje: Gram Grubo, Gram Grubo europejskie puchary, Gram Grubo reprezentacja