Wracamy do Chin, które w ostatnim czasie szły nam bardzo dobrze i skupiłem się dzisiaj na pojedynkach, które odbędą się koło południa. Wszystkie drużyny walczą o pozostanie w elicie i czekają nas interesujące pojedynki. Formalni gospodarze, czy goście będą górą w sobotnich meczach? Zapraszam do lektury!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do BETFAN znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/betfan-kod-promocyjny-bonus-do-3050-pln-na-start-20-do-wygranych/

Chongqing Liangjiang Athletic – Tianjin Jinmen Tiger: typy i kursy bukmacherskie (25.12.2021)

Formalni gospodarze wreszcie sięgnęli po punkt. Trzeba przyznać, że w starciu z Wuhan byli stroną dominującą, ale nie potrafili tego przełożyć na skuteczność w ataku. Nie mniej jednak jedno oczko jest bardzo ważne przed kolejnymi wyzwaniami. Jeżeli dzisiaj zaprezentują się tak, jak kilka dni temu to są spore szanse, że dzisiaj pojawi się na ich koncie przełamanie. Przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek w Chongqing Liangjiang Athletic były problemy z finansami, ale lokalni sponsorzy wspomogli ten projekt piłkarski. Podobnie było w przypadku formalnych gości, którzy ledwo zebrali skład, aby móc uczestniczyć w obecnej kampanii chińskiej ekstraklasy. Nie odbywały się regularne treningi i początek z ich strony był bardzo niemrawy. Im dłużej trwa jednak ten sezon, to Tianjin Jinmen Tiger jest w stanie rywalizować na tym poziomie i kibice mają nadzieję, że uda się na kolejny rok pozostać w Super Lidze. Czeka nas niezwykle ważny pojedynek w dolnych rejonach tabeli.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 maja 2022 21:28.

Co obstawiać?

Przed nami cztery kolejki do zakończenia sezonu i im bliżej tego momentu, tym drużyny odczuwają większą presję. Uważam, że odbije się to na tych zespołach i stawiam na kartoniki. Pobieram sobie linię 3.5 upomnień. W pierwszym starciu kilka tygodni temu padły jedynie trzy kartki, ale teraz każdy punkt jest na wagę złota i o tym zdają sobie sprawę piłkarze Chongqing Liangjiang Athletic i Tianjin Jinmen Tiger. Mam nadzieję, że sędzia przytomnie będzie prowadził tę rywalizację.

Betfan
1.50
Powyżej 3.5 kartek (czerwona=2)

Grupa Zagranie

Henan Songshan Longmen – Dalian Pro: typy i kursy bukmacherskie (25.12.2021)

O tej samej porze rozpocznie się inny interesujący pojedynek, pomiędzy Henan Songshan Longmen a Dalian Pro. Formalni gospodarze złapali swój rytm i zaczęli regularnie punktować, co spowodowało, że blisko są utrzymania się w Super Lidze. Ważna wygrana nad wymagającym Shanghai Shenhua dała wiarę na kolejne dni i tygodnie. Potrzebne jest im jeszcze jeden komplet oczek na cztery pozostałe kolejki do rozegrania i jest to jak najbardziej w ich zasięgu. Dzisiaj zmierzą się z ekipą, które ostatnie momenty może uznać do udanych. Po przegranej nad Cangzhou formalni goście odbili sobie tamto niepowodzenie, pokonując Qingdao. Pięć oczek przewagi nad strefą spadkową to spora zaliczka, ale bardzo łatwo ją roztrwonić. Przeciwnicy nie śpią i każde potknięcie jest od razu wykorzystywane. Dalian Pro to jednak zespół, który lubi zdominować przeciwnika i postara się tego dokonać dzisiaj. Kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 maja 2022 21:28.

Co obstawiać?

Henan Songshan Longmen to drużyna, która popisuje się bardzo dobrą obroną i ciężko jest przeforsować ich defensywę. Są już w miarę bezpiecznej pozycji i to Dalian Pro potrzebuje kolejnych punktów. Stawiam na minimum pięć kornerów po stronie formalnych gości. Jestem zdania, że to właśnie oni będą częściej przy piłce i jak to bywa w zwyczaju, pragną zdominować rywala. Ostatni ich bezpośredni pojedynek zakończył się siedmioma rzutami rożnymi Dalian Pro, tym razem potrzebnych nam jest minimum pięć.

Betfan
2.00
Dalian Pro powyżej 4.5 rzutów rożnych

25.12. BETFAN Chiny

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze