Yokary Liga lubi spłatać niejednego figla! Turkmenistan na dwa dni z AKO 2.66

Tukmenistan flaga kosmos

Nie byłbym sobą, gdybym ponownie nie spróbował swoich sił w typowaniu Yokary Liga. Dzisiaj i jutro odbędą się łącznie trzy spotkania, ponieważ jedno zostało przełożone na czerwiec, dlatego też skupimy się na piątkowym oraz na jednym sobotnim meczu. Tak się dobrze składa, że Betclic cały czas ma aktywną promocję z pierwszym zakładem bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe! Zapraszam do lektury i do skorzystania z oferty u tego legalnego bukmachera.

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Kopetdag Asgabat vs Merw (08.05. godz. 15:00)

Nie mam szczęścia do gospodarzy. Pomimo niezłej gry w poprzedni weekend, a szczególnie podczas drugiej połowy, w którym po prostu gnietli rywala, nie udało im się osiągnąć remisu. Kopetdag po sukcesie, jakim był remis z wielkim Altyn Asyr, poniósł dwie porażki z rzędu. O ile z liderem Ahal można było na to liczyć, tak z Sagadam już nie i strata punktów z tym przeciwnikiem musi boleć. Dzisiaj nadarza się idealna okazja, aby przełamać ten negatywny trend, ponieważ do stolicy Turkmenistanu przyjeżdża najgorszy klub ostatnich lat Yokary Liga. Nie można jednak lekceważyć nikogo szczególnie na tym etapie sezonu i po restarcie całej kampanii. Fakty są jednak takie, że ewentualna kolejna porażka i to z takim przeciwnikiem może spowodować negatywne emocje u gospodarzy, którzy przecież celują w coś więcej niż środek tabeli. Czy skuteczność Kopetdag w końcu dopisze?

Tak jak pisałem wyżej goście to najgorszy zespół poprzedniej kampanii w ekstraklasie Turkmenistanu. Wtedy zdobyli tylko 11 punktów na 28 rozegranych spotkań i znacznie odstawali od reszty stawki. Dość powiedzieć, że drugie od końca Nebitci uzyskało o 16 oczek więcej! To jest przepaść, ale jak to się mówi nowy rok nowy ja i tak jest właśnie z Merw. Do tej pory zgromadzili już 6 punktów, a więc ponad połowa dorobku z poprzedniej kampanii. Wystarczyły na to dwa zwycięstwa, a z ostatniego cieszyli się właśnie tydzień temu w rywalizacji z wcześniej wspomnianym Nebitci. Dzisiejszy ewentualny remis lub wygrana w stolicy Turkmenistanu będzie sporą niespodzianką, a ostatnia wygrana z pewnością podbudowała piłkarzy gości. Czy niespodziewany wynik stanie się faktem?

Statistika:

 • Ostatnie spotkanie Kopetdag Asgabat w lidze zakończyło się porażką 0:1 z Sagadam
 • Kopetdag Asgabat znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to jedno zwycięstwo, jeden remis i jedna porażka
 • Ostatnie spotkanie Merw w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Nebitci
 • Merw znajduje się na 6. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to trzy porażki
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na obiekcie Kopetdag Asgabat, zakończyły się trzema wygranymi gospodarzy i dwoma remisami

Co obstawiać?

Kiedy ostatni raz Merw wygrało na wyjeździe pamiętają chyba tylko najstarsi Majowie. Nawet gdy Flashscore przewiniemy na maksa do dołu, to dochodzimy do czerwca 2018 roku i tam dalej nie widzimy nic zielonego po stronie gości. Fakty są takie, że Merw to najsłabsza drużyna w Turkmenistanie i ostatnia wygrana z również beznadziejnym Nebitci nic nie zmienia. Gospodarze to jeden z faworytów do mistrzostwa, który nie potrafi swojej dominacji przełożyć na gole. Dzisiaj mają idealną okazję, aby obrócić negatywny trend. Ja skorzystam jednak z zakładu łączonego dostępnego na Betclic, który mówi to tym, że Kopetdag nie przegra tej rywalizacji, a w meczu padnie poniżej 4 bramek. Wydaje mi się to odpowiednią propozycją na to spotkanie, tym bardziej że Merw jest tragiczne na wyjazdach, a faworyci mają problemy ze zdobywaniem goli. 0:0 biorę w ciemno.

Zdarzenie: Kopetdag Asgabat vs Merw

Typ: 1X/-3.5 gola

Kurs: 1.41

Nebitci vs Altyn Asyr (09.05. godz. 14:30)

Czas na jutrzejszą rywalizację pomiędzy outsiderem ligi w Turkmenistanie, a jej potentatem. O gospodarzach pisałem wiele w poprzednim meczu. Na ten moment to jedna z najgorszych ekip w stawce i wydaje się, że razem z Merw będą dzielić ten zaszczytny tytuł. Ja sam się więcej po nich spodziewałem, szczególnie po restarcie ligi, ale trzy kolejne zdecydowanie przegrane spotkania z Energetikiem, FC Asgabat oraz przede wszystkim z Merw pokazały, że żartów nie ma i gospodarze to prawdziwa czerwona latarnia Yokary Liga. Jutro tym bardziej szanse na jakiekolwiek punkty będą znikome. W swojej historii Nebitci jeszcze nigdy nie wygrało z Altyn Asyr. Mało tego piłkarze tego klubu nie są w formie i wydaje się, że tylko jakieś szczęście może pomóc gospodarzom. Czy fart dopisze ostatniej ekipie ekstraklasy w Turkmenistanie?

No i mamy to! Altyn Asyr w końcu się rozkręca i pokazuje, kto jest najlepszym klubem w Yokary Liga. U siebie pokonali lidera tych rozgrywek, a więc Ahal oraz rywala z tego samego miasta, a więc FC Asgabat. Teraz czas potwierdzić tę dobrą dyspozycję na wyjazdach, a w delegacjach do tej pory nie wiodło im się kolorowo. Tylko dwa remisy i to z przeciwnikami ze średniej półki. Goście to obok Kopetdag Asgabat najbardziej utytułowana drużyna w Turkmenistanie, w której występuje wielu reprezentantów tego kraju. Każdy, kto się tutaj rodzi z pewnością marzy, aby zagrać właśnie w zespole Altyn Asyr! Żarty na bok, ale warto przyjrzeć się jednemu napastnikowi: Altymyrat Annadurdyyew. W ostatnim czasie popisał się czteroma trafieniami i razem z doświadczonym Elman Tagayev z Ahal liderują w klasyfikacji strzelców z sześcioma golami na koncie. Czy jutro po raz kolejny pomoże swojej drużynie w wywalczeniu kompletu punktów?

Statistika:

 • Ostatnie spotkanie Nebitci w lidze zakończyło się porażką 0:2 z Merw
 • Nebitci znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to jedno zwycięstwo i jedna porażka
 • Ostatnie spotkanie Altyn Asyr w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:1 z FC Asgabat
 • Altyn Asyr znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to dwa remisy
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na obiekcie Nebitci, zakończyły się pięcioma wygranymi gości

Co obstawiać?

Doskonale widzimy, kto jest faworytem w tej rywalizacji i dlaczego tak jest. Gospodarze to na ten moment najgorsza ekipa w Yokary Liga, która jeszcze nigdy nie wygrała z Altyn Asyr. Czy jutro nas wszyscy zaskoczą i historia zostanie napisana na naszych oczach? Szczerze mówiąc wątpię. Goście obudzili się z zimowego snu i w końcu punktują. Czas na przełamanie się na wyjazdach, a najlepiej zrobić to z czerwoną latarnią piłkarskiej ligi w Turkmenistanie. Do zwycięstwa Altyn Asyr dokładam over 2.5 bramek. Liga ta jest underowa w trafienia, ale trzeba przyznać, że faworyci mają patent na outsidera. Poza tym forma strzelecka tego klubu stale rośnie, a potwierdzeniem będzie ostatnie starcie z FC Asgabat, gdzie już do przerwy widniał wynik 3:0. Szczególnie liczę na Altymyrat Annadurdyyew lidera klasyfikacji strzelców. Wygrana Altyn Asyr + over 2.5 bramek pokrywany był w ostatnich pięciu rywalizacjach w Nebitci i mam nadzieję, że i jutro też tak będzie.

Zdarzenie: Nebitci vs Altyn Asyr

Typ: 2/+2.5 gola

Kurs: 1.89

Zakład bez ryzyka w Betclic – zwrot na konto depozytowe do 50 PLN✅

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

 • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/goto/betclicbezryzyka
 • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
 • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
 • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
 • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
✅Kod promocyjny: ZAGRANIE50
Pieniądze można od razu wypłacić 💵

Kupon Betclic 08.05. Turkmenistan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze