Czas na kolejny ciekawy bonus od STS-u. Tym razem czas na Premier League, wyższe wygrane i mniejsze ryzyko! Twój kupon okaże się trafiony – zgarniesz o 50% wyższą wygraną. Twój kupon okaże się przegrany – zgarniesz 50% bonusu postawionej stawki! Sprawdź szczegóły promocji i skorzystaj z bonusu od STS już teraz!

Wpłać, zagraj i odbierz więcej… nawet za przegrane!

Doskonale wiemy, że wśród Was jest wielu fanów angielskiej Premier League. Nie ma co się dziwić – mówimy o prawdopodobnie najciekawszej lidze na świecie. No ale nie będę przecież tutaj opisywał ligi tylko zajmę się kolejnym bonusem od STS.

sts bonus na premier league

Żeby cieszyć się z dodatkowych środków na grę, musisz najpierw wykonać dwa proste kroki. Pierwszym z nich jest wpłata minimum 50 PLN w dniach 13.01 – 15.01. Następnie należy postawić kupon SOLO lub AKO z minimalnym kursem 1,85 na dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej na Premier League. Minimalna stawka kuponu musi wynosić 10 PLN. Dalej mamy dwie drogi:

  1. Twój kupon okazał się trafiony? Gratulacje! W ramach nagrody bukmacher przyzna Ci 50% od postawionej stawki w formie bonusu.
  2. Twój kupon okazał się chybiony? To nic złego! STS przyzna Ci 50% bonusu od postawionej stawki!

STS wypłaci dodatkowe środki do końca 19 stycznia. Bonus należy obrócić trzykrotnie po minimalnym kursie 1.91. Więcej informacji znajdziesz na stronie bukmachera.

Co jeszcze gwarantuje bonus od STS?

Szukasz informacji nt. promocji od STS?  Kliknij tutaj –> promocje STS, a dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje. A jeśli nie masz konta u bukmachera, a chcesz skorzystać z promocji, to załóż je z naszym kodem promocyjnym: 1259PLN. Dzięki temu możesz odebrać więcej niż zwykli gracze: 1200 PLN bonusu od depozytu, 30 PLN na zakład bez ryzyka, freebet w wysokości 29 PLN oraz 20 PLN na weryfikację w Typomanii. To wszystko czeka na Ciebie!