Wyspy Zielonego Przylądka – Mozambik: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.01.2024

Piłkarz Mozambiku podczas meczu

Gdzie oglądać Wyspy Zielonego Przylądka – Mozambik? W najbliższy wtorek czekają nas kolejne batalie w Pucharze Narodów Afryki, a jedną z nich będzie rywalizacja dwóch ekip, które przed kilkoma dniami sprawiły niespodzianki! W poniższym tekście znajdziecie informacje na temat tego, gdzie i w jaki sposób obejrzeć Wyspy Zielonego Przylądka – Mozambik na żywo. Zapraszam zatem do zgłębienia tematu.

Wyspy Zielonego Przylądka – Mozambik na żywo w TV

W najbliższy piątek kibiców piłkarskich czekają kolejne 3 mecze w ramach fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki. Przed kilkoma dniami zarówno Wyspy Zielonego Przylądka, jak i Mozambik sprawiły spore niespodzianki za sprawą wyrwania punktów przeciwko faworytom grupy, a więc Ghanie i Egiptowi. Mecz, o którym mowa w artykule ma rozpocząć się 19. stycznia 2024 roku o godzinie 15:00 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to niestety podobnie jak w przypadku innych gier PNA, takowej nie znajdziemy na żadnym programie telewizyjnym w Polsce.

Wyspy Zielonego Przylądka – Mozambik gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Pora zatem powiedzieć o darmowych i legalnych opcjach, za sprawą których omawiany mecz obejrzymy na żywo. Polscy bukmacherzy coraz częściej mają prawa transmisyjne do ciekawych spotkań piłkarskich i podobną sytuację mamy w przypadku spotkań Pucharu Narodów Afryki. I tak spotkanie Wyspy Zielonego Przylądka – Mozambik na żywo i za darmo będzie można zobaczyć chociażby w STS TV. Bukmacher ten nie wymaga jedynie postawienia kuponu za minimalną nawet stawkę! Więcej informacji na ten temat pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Wyspy Zielonego Przylądka – Mozambik i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Wyspy Zielonego Przylądka – Mozambik?

Na koniec słówko do osób, które w trakcie trwania rywalizacji Pucharu Narodów Afryki będą przebywać poza domem. W takiej sytuacji warto mieć przy sobie telefon z zainstalowaną aplikacją STS. Za jej sprawą również będzie można zalogować się na swoje konto, postawić kupon i finalnie obejrzeć spotkanie Wysp Zielonego Przylądka z Mozambikiem! Chociaż obydwa zespoły nie posiadają wielkich gwiazd, to mamy podstawy by uważać, że sam mecz będzie ciekawy i emocjonujący!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze