Wyjazdy do Tokio i Rio czekają! Sprawdź ForBET bonus i wygraj maraton adwentowy!

tokio

Ten tytuł to nie clickbait! Wyjazdy na Igrzyska Olimpijskie do Tokio oraz do Rio de Janeiro czekają na Ciebie, a oprócz tego dodatkowe nagrody o łącznej wartości 50000 PLN – to wszystko w ramach bonusu jaki przygotował ForBET! Maraton adwentowy będzie trwał 24 dni, a pierwsze punkty możecie zbierać już jutro. Sprawdź bonus od ForBET już teraz, a jeśli jeszcze nie słyszałeś o naszej Typomanii – o tym też przeczytasz w poniższym artykule! Zapraszam do lektury!

Maraton adwentowy w ForBET

Nie ma co ukrywać, że jest to bardzo wymagające wyzwanie, ale chyba każdy z nas lubi takie najbardziej. Jak sama nazwa wskazuje – akcja będzie trwała 24 dni i na koniec okaże się kto jest najlepszym typerem. Zasady są proste – im więcej wygranych kuponów tym więcej punktów do rankingu. Czujesz się mocny w obstawianiu? Sprawdź się w maratonie adwentowym!

 

Zwycięzca zgarnie wyjazd na Igrzyska Olimpijskie, a na osobę, która zakończy maraton na 2. miejscu czeka wyjazd do Rio de Janeiro! Na pozostałych 28 osób, które znajdą się w rankingu czekają liczne nagrody o łącznej wartości 50000 PLN, a w nich: konsole i aparaty cyfrowe od Sony, hulajnogi Xiaomi, tablety i Smartwatche od Samsunga oraz wiele innych nagród. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

Adwentowy bonus od ForBET – szczegóły:

  • Akcja trwa od 1 grudnia, godziny 00:00 do 24 grudnia, godziny 23:59.
  • Do rankingu możesz dołączyć w dowolnym dniu.
  • Ranking będzie aktualizowany codziennie i znajdziesz go na stronie bukmachera.
  • Każdego dnia maratonu znajdziesz ukryte zdarzenie, które musisz dodać do swojego kuponu.
  • Minimalna liczba kuponów jaką musisz zawrzeć to 30, a minimalna stawka każdego z nich to 50 PLN.
  • Kurs minimalny zdarzenia na Twoim kuponie to 1.40.
  • Ranking będzie prowadzony na podstawie kursów jakie osiągnęły wygrane przez Ciebie kupony. Np.: kupon A z kursem 4.50 + kupon B z kursem 8.40 = 12.90 pkt na Twoim rankingowym koncie.
  • Więcej szczegółów znajdziesz na stronie bukmachera.

Jeśli jeszcze nie masz konta u omawianego bukmachera to nie czekaj, bo przepadnie Ci szansa na pierwsze punkty w maratonie. Przy rejestracji zachęcam do wpisania naszego kodu promocyjnego: 2120PLN, dzięki któremu możesz liczyć na liczne bonusy od ForBET. Są to np. dodatkowe środki od wpłaty do 2050 złotych, zakład bez ryzyka do 50 złotych i freebet w wysokości 20 PLN. Przyznaj, że taki ForBET bonus może zachęcić 😉

Więcej wygranych? Sprawdź typomanię!

Jeśli zainteresowały Cię dodatkowe nagrody w zamian za typowanie to zachęcam do zapoznania się z Typomanią! Najprościej mówiąc jest to zabawa, która pozwala na dodatkowe emocje i atrakcyjne wygrane. U nas dostaniesz punkty za każdy kupon, nie ważne czy jest trafiony czy nie. W dodatku nie musisz grać tylko u jednego bukmachera – możesz grać u różnych operatorów, a Twoje punkty zostaną zsumowane! Jutro 1 grudnia, czyli nowy ranking i nowe atrakcyjne nagrody – Typomania – zapisz się już dziś i wygrywaj jeszcze więcej!

Comments are closed.