Bukmacher Betclic przygotował bardzo interesujący bonus, który nosi nazwę LIGA BETCLIC. Dzięki tej lidze możesz w każdym tygodniu lutego odebrać bonus, który po każdych 7 dniach będzie coraz wyższy! Sprawdź szczegóły Ligi Betclic i zapoznaj się z bonusami bukmacherskimi, które jak widzisz – stają się coraz ciekawsze!

Jeśli szukasz informacji o bonusach od bukmacherów, to kliknij tutaj -> promocje bukmacherskie. W jednym miejscu przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie najważniejsze informacje nt. aktualnych bonusów, poznasz rodzaje oraz subiektywnny ranking przygotowany przez naszych redaktorów. Koniecznie sprawdź, a dowiesz się wszystkiego o bonusach bukmacherskich.

liga betclic bonusy bukmacherskie

LIGA BETCLIC – o co chodzi?

Jeśli czujesz, że jesteś prawdziwym ekspertem, który lubi postawić kilka kuponów w ciągu tygodnia, to Liga Betclic jest właśnie dla Ciebie! Jeśli w ciągu jednego tygodnia postawisz minimumum 10 kuponów ze stawką minimalną 20 PLN i kursem nie mniejszym niż 2.00 to na Twoje konto trafi bonus!

Zainteresowany taką formą bonusu bukmacherskiego, a nie masz jeszcze konta w Betclic? Załóż je z naszym kodem promocyjnym: 550PLN, a zgarniesz dodaktowe bonusy, a wśród nich najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce do 625 PLN!

Warto zwrócić uwagę na to, że bukmacher Betclic nagradza lojalność i co tydzień daje możliwość zgarnięcia wyższego bonusu.  W pierwszym tygodniu możesz zgarnąć 10 PLN bonus, w kolejnym 15 PLN, w trzecim 25 PLN, a na koniec aż 50 PLN! Łącznie do zgarnięcia każdy z Was ma aż 100 PLN w formie bonusu! Poniżej znajdziesz dokładną rozpiskę całego miesiąca oraz szczegóły akcji.

bonusy bukmacherskie w betclic

Szczegóły promocji:

  • Aby wziąć udział wpromocji, najpierw trzeba do niej dołączyć.
  • Akcja trwa od 03.02.2020 do 01.03.2020 godz. 23:59.
  • Maksymalna kwota bonusu bukmacherski wynosi 100 PLN.
  • Bonusy podlega sześciokrotnemu obrotowi przy minimalnym kursie 2.00.
  • Obrót należy wykonać w przeciągu 7 dni.
  • Aby liczyć na bonus od Betclic, w przeciągu tygodnia należy obstawić minimum 10 kuponów.
  • Każdy kupon musi zostać zagrany ze stawką minimum 20 PLN, a kurs to co najmniej 2.00.
  • Na Twoim kuponie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z dowolnych dyscyplin.
  • Więcej informacji znajdziesz na stronie bukmachera.