Przedstawiamy Wam kolejną znakomitą opcję w ofercie STS. Bukmacher tym razem przygotował dla swoich klientów rywalizację o bilety na mecz eliminacji Mistrzostw Europy – Polska vs Austria. Zapraszamy po więcej szczegółów na temat promocji zakładów bukmacherskich STS.

Polska vs Austria – wygraj bilety od zakładów bukmacherskich STS!

Zakłady bukmacherskie STS przygotowały rywalizację, w której 30 najlepszych osób wygrywa bilety na mecz Polska vs Austria + bonus 50 PLN. Gracze, którzy zajmą miejsca od 31-40 mogą liczyć na zasilenie konta w postaci 20 PLN. Do zakończenia akcji pozostały 4 dni i kilkanaście godzin!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Warunki podobne do tego, co wczoraj przedstawiliśmy Wam w ofercie zakładów bukmacherskich ForBET. W tym przypadku gracze muszą zbierać punkty, które są przyznawane za każdy postawiony kupon. Im więcej punktów, tym wyższe miejsce w rankingu. Analogicznie, im wyższa kwota na kuponie, tym więcej punktów. Zasady proste, a dodatkowo trzeba zaznaczyć, że bukmacher rozlicza również przegrane zakłady według tego samego wzoru z mnożnikiem 0.1

Liczba typów na kuponie x Kurs całkowity x Stawka -> tak wygląda przepis na sukces, a konkretnie na liczbę uzyskanych punktów.

zakłady bukmacherskie

Aby zacząć udział w promocji, gracz musi kliknąć przycisk dołącz na stronie STS lub za pomocą aplikacji mobilnej.