Obecnie na stronie Zagranie.com trwa głosowanie na najlepszego polskiego bukmachera. Oddawać głosy mogą wszyscy gracze, a wyróżnienie zostanie przyznane w trakcie gali Better Collective Bookmaker Awards 2022. Wybierz, kto Twoim zdaniem jest najlepszym operatorem i odbierz atrakcyjne nagrody w postaci voucheru do Amazon o wartości 150 PLN. Szczegóły znajdziesz właśnie niżej!

Polskie Nagrody Bukmacherskie 2022

Zagranie.com jest częścią grupy Better Collective, która co roku organizuje plebiscyt związany z branżą bukmacherską. Na początku 2022 roku odbędzie się gala w Londynie, podczas której wręczone zostaną nagrody za 2021 rok. Te wybierane są m.in. na podstawie głosów od graczy z wielu rynków, nie tylko Polski. Dla operatorów z naszego kraju jednak przewidziana jest dedykowana nagroda w kategorii: Najlepszy bukmacher w Polsce – Wybór gracza.

W trakcie gali wyróżnieni zostaną również bukmacherzy z Danii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii. Gala organizowana przez Better Collective jest bardzo prestiżowa, a duży wpływ na końcowe wyniki mają właśnie gracze, a także ich odczucia związane z konkretnymi operatorami.

Nagrody dla głosujących

W tym roku przewidziane zostały nagrody dla głosujących. Oddawać swoje głosy można na Zagranie.com. Jest to możliwe na głównej stronie, w panelu, który mieści się po prawej stronie tak jak na załączonym tutaj zdjęciu:

screen strony głównej

Następnie rozwinie Ci się zakładka, w której możesz oddać głosy. Każdy użytkownik może to zrobić tylko raz. Nie zapomnij też podać prawidłowego e-maila, bo jeżeli wygrasz, to właśnie przez niego będziemy się z Tobą kontaktować. Na uczestników głosowania czekają nagrody w postaci trzech kuponów do Amazon o wartości 150 zł. Zwycięzcami zostaną 100. 200. i 300. osoba, która wypełni ankietę. Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone publicznie na stronie Zagranie.com w dniu 01.02.2022. Osoby, które biorą udział, muszą być pełnoletnie i zamieszkiwać na terenie Polski.

Pełen regulamin znajdziesz w tym miejscu –> https://zagranie.com/regulamin-nagrody-bukmacherskie-2022/

Better Collective Bookmaker Awards

Better Collective Bookmaker Awards to plebiscyt, który jest co roku organizowany przez grupę Better Collective. Tym razem głosy oddawać można do 31.01.2022, a tuż po Nowym Roku wyłonieni zostaną zwycięzcy konkursu oraz plebiscytu. Wyniki Better Collective Bookmaker Awards zostaną ogłoszone na specjalnej gali w Londynie. W poprzedniej edycji Polskich Nagród Bukmacherskich, w głosowaniu graczy zwyciężyły zakłady bukmacherskie Fortuna. W pozostałych kategoriach najlepsi byli:

  • Najlepszy bukmacher w Polsce – STS
  • Najlepsze kursy piłkarskie – etoto
  • Najlepsze kursy tenisowe – etoto
  • Najlepsza oferta rynków – LV BET
  • Najlepsza obsługa klienta – Superbet
  • Najlepsze opcje płatności – STS
  • Najlepsze wrażenia użytkownika – Fortuna
  • Najlepsze oferty powitalne – eWinner
  • Najlepsze oferty lojalnościowe – eWinner

Gala Better Collective Bookmaker Awards 2021 za poprzedni rok odbyła się w Amsterdamie. Jej gospodarzem był Dirk Kuyt, znany reprezentant Holandii i były piłkarz Liverpoolu FC.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze