Regulamin – Nagrody Bukmacherskie 2023

Już wkrótce kolejna edycja Nagród Bukmacherskich by Zagranie.com. Poniżej znajdziesz regulamin dotyczący udziału w ankiecie.

Regulamin

Warunki udziału w konkursie:

 1. Aby wziąć udział w ankiecie z nagrodami organizowanej przez zagranie.com („my”, „nas”, „nasz”, „organizatorzy”, „zagranie.com”), uczestnik („Ty”, „Twój”) musi mieć ukończone 18 lat.
 2. Uczestnicy muszą przebywać na terenie Polski.
 3. Uczestnicy nie mogą być pracownikami i/lub być w jakikolwiek sposób powiązani z którymkolwiek z bukmacherów, którzy będą oceniani.*

* BETCLIC, BET X, BETCRIS, BETFAN, BETTERS, E-TOTO, EWINNER, FORBET, FORTUNA, FUKSIARZ, LVBET, PZBUK, STS, SUPERBET, TOTALBET, TOTOLOTEK

Jak wziąć udział:

 1. Udział w ankiecie z nagrodami jest całkowicie bezpłatny.
 2. Uczestnicy muszą wypełnić formularz i wyrazić swoją opinię na temat najlepszego bukmachera działającego w Polsce.
 3. Uczestnicy mogą głosować na jednego z następujących bukmacherów: BETCLIC, BET X, BETCRIS, BETFAN, BETTERS, E-TOTO, EWINNER, FORBET, FORTUNA, FUKSIARZ, LVBET, PZBUK, STS, SUPERBET, TOTALBET, TOTOLOTEK
 4. Uczestnicy mogą głosować tylko raz.
 5. Głosowanie rozpocznie się nie później niż 06.02.2023 r. i zakończy się w dniu 06.05.2023 r. lub wcześniej, jeśli wymagana liczba głosów zostanie zebrana.
 6. Głosy uczestników zostaną wykorzystane do wyłonienia zwycięzcy konkursu BC Awards dla Polskich Bukmacherów serwisu zagranie.com – Kategoria: Najlepszy Bukmacher w Polsce/Wybór Gracza (Player’s Choice Award).
 7. Jeden uczestnik otrzyma nagrodę.
 8. Zwycięzcą zostanie 479. osoba, która wypełni ankietę. Nazwisko zwycięzcy zostanie podane do publicznej wiadomości na stronie zagranie.com nie później niż   06.06.2023.

Nagrody:

 1. Zwycięzca konkursu otrzyma voucher paysafe o wartości  470 zł, przesłany mailem.
 2. Organizatorzy ankiety z nagrodami skontaktują się ze zwycięzcą mailowo, aby uzgodnić przekazanie nagrody.
 3. Organizatorzy przekażą nagrodę w ciągu maksymalnie 30 dni od rozstrzygnięcia i weryfikacji.
 4. Nagroda nie podlega opodatkowaniu w Polsce. Nagroda nie podlega wymianie na inną formę, jest niezbywalna i nie jest oferowana żadna alternatywa gotówkowa.

Dane osobowe:

Wszystkie dane osobowe uczestników przechowamy w bezpieczny sposób do końca rozdania nagród BC Awards dla Polskich Bukmacherów w Amsterdamie w lipcu 2023 roku. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o swoich prawach do prywatności.

Naruszenie regulaminu:

 1. Głosowanie więcej niż jeden raz przez jednego uczestnika jest postrzegane jako naruszenie regulaminu ankiety z nagrodami.
 2. Jeśli uczestnik naruszy regulamin, zostanie ukarany według naszego wyłącznego uznania.
 3. Do kar wlicza się unieważnienie/usunięcie głosu. Weźmiemy pod uwagę tylko pierwszy głos, a uczestnik zostanie zdyskwalifikowany z udziału w losowaniu nagrody.

Skargi:

 1. Wszelkie problemy lub wątpliwości, które nie mają jasnych wytycznych dotyczących postępowania w powyższym regulaminie, będą rozpatrywane według uznania administracji zagranie.com.
 2. Jeśli chcesz zakwestionować niektóre z naszych decyzji, możesz to zrobić, wysyłając wiadomość e-mail na adres sodonnell@bettercollective.com nie później niż 06.05.2023 r.
 3. Wszelkie konflikty prawne, które mogą się pojawić podlegają prawu polskiemu i zostaną rozstrzygnięte przed odpowiednimi sądami.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze