Marcin Wrzosek – Piotr Szeliga: typy, kursy i zakłady | 03.02.2022

FAME MMA 11 Szeliga

Marcin Wrzosek – Piotr Szeliga typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 17. Jedną z głośniejszych walk na tej gali z całą pewnością będzie rywalizacja Wrzoska z Szeligą. Obaj zawodnicy mają sporo do udowodnienia w oktagonie FAME. Wrzosek, że faktycznie jest ponad wszystkich obecnych tu zawodników, a Szeliga, że może rywalizować z tymi najlepszymi. Kto wygra?

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 17 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

baner Fame MMA 17

Wrzosek – Szeliga typy i przewidywania

Na FAME MMA 17 po raz kolejny w oktagonie tej federacji zobaczymy Wrzoska. Profesjonalny zawodnik sportów walki zaprzyjaźnił się z federacją i być może zobaczymy go także na kolejnych galach. Jak się okazuje, tym razem jego rywalem ma zostać Szeliga. To także znana nam z freak fightów persona, ale na papierze nie dorasta do Wrzoska pod żadnym kątem. Ma o wiele mniejsze doświadczenie oraz niewątpliwie gorsze umiejętności.

W przypadku tych zawodników trudno mówić tutaj o jakimś wielkim konflikcie. To po prostu sportowa walka i miejmy nadzieje, że zobaczymy w niej wysoki poziom. Zanim przejdziemy do omówienia typów na Wrzosek – Szeliga, to zerknij jeszcze na nasze inne propozycje na FAME MMA 17, które znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/fame-mma-17-typy-kursy/

Pamiętaj, że rejestrując się z naszym kodem ZAGRANIE możesz odebrać zakład bez ryzyka do aż 200 PLN. W ten sposób będziesz mógł zwiększyć emocje z oglądania, a jednocześnie nie martwić się o wynik tej rywalizacji!

Wrzosek – Szeliga kursy bukmacherskie

Kursy na 1X2 w walce Wrzosek - Szeliga
Betclic
1.12
Wrzosek
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
4.75
Szeliga
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Wrzosek – Szeliga kto wygra walkę?

Zastanawiasz się, kto wygra walkę Marcin Wrzosek – Piotr Szeliga? Z całą pewnością można powiedzieć, że ogromnym faworytem w tej rywalizacji jest Wrzosek i chyba nikogo to nie zdziwi, jak będziemy tutaj stawiać na niego. Trudno sobie wyobrazić scenariusz, w którym Marcin przegrywa ze Szeligą. Szczególnie że przecież walka odbędzie się w formule K1, a to oznacza, iż nie zobaczymy tutaj nudnego, w większości przypadków, parteru, a zamiast tego otwarte starcie.

Szeliga nie ma wielu argumentów w tej rywalizacji i to naturalnie przekłada się na kursy na Wrzosek – Szeliga. Ma mniejsze doświadczenie, gorzej wypada pod kątem umiejętności i psychicznie nie dojeżdża do poziomu Wrzoska. Wnioski są więc proste i jeżeli chodzi o to, kto wygra w tej walce, to stawiamy tutaj na Wrzoska!

Typy na Wrzosek – Szeliga

Jeżeli chodzi o inne typy na Marcin Wrzosek – Piotr Szeliga, to na pewno warto wziąć pod uwagę zakład na to, że Wrzosek wygra poprzez KO, TKO, DQ. Szanse są dość spore, ale kurs już nieco niższy, dlatego to będzie zagrać z innymi zakładami na FAME. Wtedy nasze AKO będzie większe, a taki zakład na walkę Wrzosek – Szeliga wygląda na dość dobrą opcję na zwiększenie swoich emocji z oglądania!

wrzosek fame mma typy

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze