Wracam po przerwie! Urlop i odpoczynek przyda się każdemu, szczególnie w obecnym czasie, powracam z nowymi siłami i przemyśleniami. Dziś skupimy się na spotkaniach pań w turnieju WTA w Linzu, a konkretniej na pojedynkach pomiędzy Barborą Krejcikovą i Harmony Tan oraz Viktorią Kuzmovą i Stefanie Voegele. Jak widzicie rezultaty tych pojedynków?

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Barbora Krejcikova – Harmony Tan, 10 11 2020, godz. 15:00 (godzina może ulec zmianie)

W pojedynku pierwszej rundy kwalifikantka z Francji, Harmony Tan spotka się z Czeszką, Barborą Krejcikovą. Zdecydowaną faworytką pojedynku wydaje się być reprezentantka naszych południowych sąsiadów.

Francuzka, Harmony Tan to obecnie 240 rakieta światowego rankingu WTA Tour, udział w tym turnieju zawdzięcza jedynie słabszej obsadzie na koniec tego sezonu. 23-latka żadnego z do tej pory zakończonych sezonów nie kończyła na wyższej pozycji w zestawieniu. Nie ma na swoim koncie żadnego tytułu. Po wznowieniu rozgrywek występowała w turniejach niższej rangi, zaliczyła jedynie występ we French Open (dzięki dzikiej karcie), gdzie zdołała wygrać zaledwie 3 gemy w pojedynku z Darią Kasatkiną. Tu zdecydowała się na występ w kwalifikacjach, w których udało jej się wygrać dwa pojedynki, z Kamillą Rachimovą 6:2 6:2 oraz Jaqueline Adiną Cristian, która skreczowała przy stanie 4:1 dla Francuzki.

Czeszka, Barbora Krejcikova to obecnie 74 rakieta światowego zestawienia WTA Tour, dla 24-latki będzie to pierwszy sezon zakończony w czołowej setce rankingu. Ma na swoim koncie cztery tytuły singlowe, wszystkie zdobyte w turniejach rangi ITF. To bardzo utytułowana deblistka, która wiele tygodni spędziła jako numer jeden światowego rankingu deblowego wraz ze swoją wieloletnią partnerką, Kateriną Siniakovą. Jak na dobrą deblistkę przystało świetnie czuje się w grze kombinacyjnej oraz na siatce, potrafi grać bardzo płasko, co na kortach twardych przynosi wiele punktów. Po wznowieniu rozgrywek Czeszka spisuje się bardzo dobrze, zawdzięcza temu swój rankingowy skok. Była bliska wygrania spotkania z Simoną Halep w turnieju w Pradze, przegrywając ostatecznie w trzech setach, czy pokonania Victorii Azarenki w Ostrawie – również porażka w decydującej partii. Dotarła do 1/8 finału French Open i turnieju WTA we wspominanej wyżej Ostrawie. Pewnie dzięki swojej dobrej dyspozycji zdecydowała się na jeszcze jeden start.

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwszy pojedynek obu pań.

Co typuję?

Za Francuzką przemawia jedynie obycie z kortami w Linzu, rozegrała już tutaj dwa spotkania. Czeszka to jednak zawodniczka o wiele bardziej doświadczona i ograna. Po jej stronie stoją również wyższe umiejętności i aktualnie wysoka forma. Jeśli tylko zagra na swoim poziomie, to nie powinna mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Typ: Barbora Krejcikova wygra

Kurs: 1,26

kk

Viktoria Kuzmova – Stefanie Voegele, 10 11 2020, godz. 16:30 (godzina może ulec zmianie)

Kolejnym pojedynkiem pierwszorundowym będzie starcie Słowaczki, Viktorii Kuzmovej ze Stefanie Voegele. Faworytką bukmacherów jest ta druga.

Stefanie Voegele to obecnie 124 rakieta światowego rankingu WTA Tour, 30 – latka była już jednak wyżej w zestawieniu, w 2013 roku nawet na pozycji numer 50, a pięć sezonów kończyła w czołowej setce rankingu. Ma na swoim koncie cztery zdobyte tytuły singlowe, wszystkie zdobyte w turniejach rangi ITF, a więc zawodach najniższej rangi. Po wznowieniu rozgrywek spisuje się słabo. Spośród siedmiu rozegranych spotkań wygrała zaledwie jedno, dwa kolejne zwycięstwa przyszły dopiero podczas kwalifikacji tego turnieju. Szwajcarka przegrywała w pierwszych spotkaniach w WTA Cinncinati, US Open, Istanbule, French Open i Ostrawie. Tu przeszła przez kwalifikacje, choć nie obyło się bez problemów. W pierwszej rundzie okazała się lepsza od Veroniki Bokor 6:3 6:1, w decydującym pojedynku od Lesley Pattinamy Kerkhove 6:2 3:6 6:2.

Reprezentantka Słowacji, Viktoria Kuzmova to aktualnie 96 rakieta świata, choć plasowała się już na 43 pozycji w marcu 2019 roku. W tym sezonie jednak nieco spuściła z tonu, czego efektem był spadek w rankingu pod koniec pierwszej setki. Kuzmova to zawodniczka nieźle serwująca, grająca dosyć płaską piłkę. Viktoria preferuje nawierzchni szybsze, gdzie posiada lepsze bilanse spotkań, jej styl gry to determinuje. Po wznowieniu rozgrywek nie gra jednak swojego najlepszego tenisa. Wygrała zaledwie jedno spotkanie w WTA Cinncinati z G. Minnen 7:5 6:2, przegrała jednak już w kolejnym meczu z A. Li 3:6 6:7(5). Odpadała również w pierwszych pojedynkach w turniejach w US Open, Istanbule i French Open. Pora na poprawę wyników!

Mecze bezpośrednie

Dla obu pań będzie to pierwsze starcie między sobą.

Co typuję?

Obie panie nie zaliczą na pewno restartu rozgrywek do udanych, obie zaliczyly do tego turnieju zaledwie po jednym zwycięstwie. Dlaczego bukmacherzy faworyzują tu jednak Szwajcarkę? Dlatego, że rozegrała tu dwa spotkania w kwalifikacjach? Nie mam bladego pojęcia. Osobiście dużo wyżej cenię sobie umiejętności Słowaczki, która w moim odczuciu dużo lepiej czuje się na nawierzchni twardej, gra ofensywniej od swojej rywalki i dużo lepiej serwuje. Kuzmova musi wreszcie wrócić na swoje, właściwe tory i mam nadzieję, że nastąpi to właśnie w tym spotkaniu, dla pewności zabepieczam się jednak handicapem gemowym w jej kierunku.

Typ: Viktoria Kuzmova +3,5 gema

Kurs: 1,72

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem

ss  

Zaloguj się aby dodawać komentarze