Rozpoczęły się mistrzostwa świata w League of Legends 2021. Najlepsze drużyny na świecie walczą o tytuł mistrza świata, chwałę i duże pieniądze. A do tego zapisanie się złotymi zgłoskami w historii esportu. Lol to w końcu najpopularniejsza gra esportowa na świecie. Na turnieju tej rangi mamy dwóch przedstawicieli z Polski, którzy bronią barw Rogue. Trudno nazywać ich faworytami, ale na pewno mogą powalczyć. Specjalnie z okazji tego turnieju mamy na Worldsy typy i kursy – te znajdziesz niżej!

Worlds 2021: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Worldsy 2021 typy – zapewne szukasz informacji właśnie o propozycjach dotyczących tego, co warto zagrać na mistrzostwach świata w League of Legends 2021. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowałem więc przegląd typów na Worldsy 2021, kursów proponowanych przez bukmacherów, a także zakładów bukmacherskich dostępnych w ofercie operatorów. Dostępna jest już szeroka gama zakładów, więc warto je sprawdzić. W międzyczasie zajrzyj też do typów na esport od nas, bowiem tam znajdziesz najciekawsze analizy dotyczące mistrzostw świata w Lola.

Typy na Worlds 2021

Wiele osób szuka informacji o mistrzostwach świata w Lola. Worldsy 2021 typy to hasło, które często wyszukają nasi czytelnicy. Ci chcieliby dowiedzieć się, co ciekawego można zagrać. Tutaj warto wyróżnić m.in. ofertę bukmachera BETFAN. Ten bowiem wystawił zakłady na mecze fazy play-in nawet na kilka dni do przodu, ma dostępne wysokie kursy, a także dodanych kilka typów na różne spotkania. Innym operatorem godnym uwagi niewątpliwie jest STS, największy bukmacher na rynku. Proponowane typy na Worldsy 2021 to akurat zwycięstwo FunPlus Phoenix, jednak tę kwestię szerzej omówimy niżej.

Tutaj przedstawimy jeszcze typ na to, że w finale na pewno znajdzie się DAMWON Gaming KIA. W końcu to topowa drużyna, która ma ogromne szanse na to, aby znaleźć się w najważniejszym meczu turnieju. Kurs na nia też daje nam spore value. Na mistrzostwa świata League of Legends 2021 typy na awans do finału to jedna z lepszych opcji długoterminowych. Jak konkretnie wygląda mnożnik na DWG?

LVbet
2.20
DWG Kia zagra w finale Worldsów 2021

Najlepsze kursy na Worlds 2021

Na Worldsy 2021 kursy dostępne u bukmacherów są bardzo ciekawe. Na pewno warto skupić się nawet na meczach grupowych, bowiem te mogą nam dać spore value. W końcu takie zwycięstwo RNG nad PSG Talon wygląda dość ciekawie, a przecież mecz dopiero 11 października. Na Zagranie codziennie znajdziesz też specjalne analizy pod mecze esportowe z Worldsów 2021, więc obserwuj nas, żeby nie przegapić najciekawszych opcji. Wśród faworytów w większości swoich meczów na pewno można wymienić graczy Royal Never Give Up, Edward Gaming i DWG Kia.

To drużyny, które są jednymi z najlepszych na mistrzostwach świata w Lola. Na pewno więc warto je obserwować i grać na zwycięstwa w grupie. Jest duża szansa, że kilka z nich zakończy zmagania w grupie nawet bez porażki. Do tego grona na pewno należy dodać też FunPlus Phoenix. FPX obok DAMWON Gaming KIA jest największym faworytem do zwycięstwa w całym turnieju. Co więcej, w ofercie LV BET możecie obstawić cały czas kto wygra ten turniej. Kurs na FunPlus Phoenix to aż 3.25, więc na pewno jest to value opcja. Na Worldsy 2021 typy długoterminowe od nas to właśnie zwycięstwo FPX w całym turnieju.

LVbet
3.25
FPX wygra Worldsy 2021

Worlds 2021 – zapowiedź i analiza Mistrzostw Świata w LoL

Worldsy to coroczne święto dla fanów League of Legends. Gracze wyczekują na możliwość obserwowania najlepszych zawodników, którzy walczą między sobą. Na co dzień oczywiście mogą oglądać regionalne ligi, ale jednak skala emocji jest zupełnie inna, gdy rywalizuje ze sobą EU i NA, czy Europa i Azja. Turniej zapowiada się na bardzo ciekawy i na pewno warto pamiętać też o tym, że w rozgrywkach możemy obserwować m.in. Polaków. Ci bronią barw Rogue, ale jeszcze do szans tej ekipy wrócimy niżej.

Kiedy i gdzie odbędą się Worlds 2021?

Worldsy 2021 kursy i typy to nie jedyne rzeczy, jakie powinny interesować fanów Lola. Warto zapoznać się też z informacjami o tym, gdzie będzie rozgrywany turniej i w jakich terminach. Wiemy już, że rozgrywki wystartują 5 października i potrwają aż do 6 listopada. Przez miesiąc najlepsze drużyny na świecie będą więc mogły rywalizować o miano mistrza świata. Wszystkie spotkania rozgrywane są w Reykjaviku, w Islandii. To przetestowane przez Riot Games miejsce, bowiem wcześniej były rozgrywane tam mecze VCT Champions Masters Reykjavik (w grze Valorant).

grupa zagranie

Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w League of Legends 2021?

Sporo osób zastanawia się też, gdzie oglądać mistrzostwa świata w League of Legends 2021. To dość ważna kwestia, bowiem można kibicować swoim ulubionych drużynom. Rozgrywki będą pokazywane w wielu językach, a wśród tych najpopularniejszych dla nas będą to m.in. polski i angielski. Transmisje z Worldsów 2021 w naszym ojczystym języku znajdziesz na Polsat Games, a także ich kanale YouTube.

Polacy na Worlds 2021

MŚ 2021 Lol kursy na Polaków – to kolejna rzecz, jaką często szukają kibice. Podczas Worldsów 2021 typy mogą być też skupione na naszych rodakach. W trakcie turnieju będziemy mogli w końcu oglądać w grze m.in. Rogue. W barwach tej ekipy grają Inspired i Trymbi, czyli dwóch Biało-Czerwonych. Nie są stawiani jako faworyci do wygrania turnieju i trudno się temu dziwić. Końcówkę mistrzostw Europy mieli dość średnią, jednak zdołali wywalczyć wyjazd na Worldsy 2021. Na pewno jest to ekipa, która będąca w wysokiej formie może ograć każdego, ale nie zawsze właśnie gra na odpowiednim poziomie. Kurs na wygraną w turnieju przez RGE jest taki:

LVbet
61
Rogue wygra Worldsy 2021

Gdzie obstawiać Worlds 2021?

Sporo osób się zastanawia gdzie obstawiać Worldsy 2021? Tutaj można wyróżnić trzech bukmacherów ze zdecydowanie najlepszą ofertą. Mowa o BETFAN, STS i LV BET. Pierwsza dwójka ma wysokie kursy na bezpośrednie mecze, a z kolei ostatni z tych operatorów wyróżnia się m.in. zakładami długoterminowymi. Każdy z nich ma unikalne rzeczy do zaoferowania, a do tego też dochodzą jeszcze wysokie bonusy. Zobacz też bukmacherów z bonusami bez depozytów. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić ofertę operatorów i nie inwestować w to swoich środków –> https://zagranie.com/bukmacher-bez-depozytu/

Oferta BETFAN na MŚ w LoL 2021

Omawiając ofertę BETFAN na Worldsy 2021 i kursy, jakie wystawił ten operator na pewno nie można zapomnieć o tym, że wszystkie spotkania można zagrać bez ryzyka. Rejestrując się z kodem ZAGRANIE dostajesz taką możliwość i nie musisz się martwić o wyniki. Do tego ten bukmacher ma wysokie kursy, chociaż na tym polu czasami ustępuje STS. W zależności od spotkania warto więc rotować bukmacherami, jednak umieszczamy go w TOP 3 pod kątem Worldsów 2021.

betfan lol 2021

Zakłady bukmacherskie na Worldsy w STS

Jakie są ciekawe zakłady bukmacherskie na Worldsy 2021? Tutaj na pewno możemy polecić ofertę STS. To bukmacher, który ma ciekawe zakłady i wysokie kursy. Dlatego też zapoznaj się z jego ofertą. Część analiz na Zagranie będzie właśnie dedykowana specjalne pod tego operatora.

Typy i kursy z oferty TOTALbet na Mistrzostwa Świata w League of Legends

Mistrzostwa świata League of Legends 2021 typy w Totalbet – to kolejna rzecz, jakiej często szukają czytelnicy. Czy u tego bukmachera można znaleźć wysokie kursy? Oczywiście, że tak, a wszystko zależy tak naprawdę od meczu, który chce się grać, więc polecamy obserwować Zagranie, żeby wyłapać najlepsze właśnie możliwości.

Najlepsze i darmowe typy na Worlds 2021

Gdzie znajdę na Worldsy 2021 typy, które są darmowe? Odpowiedź brzmi: na Zagranie. Nasi eksperci przygotowują regularnie propozycje kuponów. Te są w pełni darmowe i podparte analizami. Zazwyczaj możesz je obstawiać u dowolnego bukmachera, ale zdarza się też, że konkretne propozycje są dostępne tylko u jednego z nich, więc warto założyć konto z kodem ZAGRANIE u każdego bukmachera. Najważniejsze mecze Worldsów 2021 będziemy relacjonować na naszej stronie!

FAQ

Gdzie obstawiać Worldsy 2021?

Najlepsze oferty na Worldsy 2021 mają m.in. STS, BETFAN i LV BET!

Gdzie oglądać Worldsy 2021?

Mecze Worldsów 2021 możesz oglądać za darmo, bez płacenia w Polsat Games i kanałach internetowych tej telewizji!

Zaloguj się aby dodawać komentarze