Gdzie oglądać mecz Wolves – Manchester City? W 33 kolejce Premier League dojdzie dzisiaj do spotkania z udziałem mistrzów Anglii, którzy walczą o obronę trofeum i są na prostej drodze do zdobycia kolejnego mistrzostwa. Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, a jak nie wiesz, gdzie możesz to zrobić, to niżej Ci wszystko wytłumaczymy!

canal+ online, ewinner
fot. ewinner

Wolves – Manchester City, gdzie oglądać

W 33 kolejce Premier League dojdzie dzisiaj do spotkania pomiędzy Wolves, a City, czyli dwóch ekip, które nastawione są na ofensywną grę. Starcie pomiędzy tymi ekipami na papierze wygląda na bardzo interesujące i warto je będzie obejrzeć. City w końcu potrzebuje trzech punktów, żeby dalej prowadzić w tabeli, więc na pewno nie odda pola. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Wolves – Manchester City, bo warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom.

Wolves – Manchester City, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Wolves – Manchester City będzie puszczona jedynie w Canal+ Sport. Dostęp ma każdy, kto posiada wykupiony pakiet sportowy w Canal+. Pamiętaj jednak, że rejestrując się w eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE będziesz mógł odebrać voucher do Canal+ Online i oglądać za darmo spotkania Premier League. W jaki sposób jest to możliwe? O tym piszemy niżej!

Wolves – Manchester City, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać mecz Wolves – Manchester City? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Całość jest bardzo prosta, a sam proces powinien Ci zająć maksymalnie kilka minut. Tutaj wszystko tłumaczymy:

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANI
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Wolves – Manchester City, transmisja online

Transmisja online z meczu Wolves – Manchester City będzie dostępna w aplikacji na TV od Canal+ Online oraz wersji przeglądarkowej i aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS. To świetne rozwiązanie np. dla osób, które są w podróży, bo jedyne czego potrzeba, to stałego internetu, który nie przerywa. Dzięki temu możesz emocjonować się rywalizacją tych ekip w każdych warunkach!

Wolves – Manchester City, szanse na zwycięstwo

Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie wskazują na to, że to Manchester City tutaj będzie faworytem. Warto jednak podkreślić, że Wolves na pewno poszuka swoich szans, bo tę ekipę stać na dobry wynik. Obywatele jednak mają o wiele więcej argumentów

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 01:00.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Wolves - City?

Spotkanie Wolves z City będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Wolves zagra z City?

Wolves zmierzy się z City już o godzinie Canal+ Online!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze