Wolves – Liverpool: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.09.2023

Mo Salah podczas sprintu

Gdzie oglądać Wolves – Liverpool? Weekend z angielską Premier League rozpoczniemy w sobotnie popołudnie, kiedy to na Molineux ekipa Wolves podejmie Liverpool. Obie ekipy cieszą się sporym zainteresowaniem kibiców i najpewniej wielu fanów angielskiej piłki zechce zobaczyć owe starcie na żywo. Gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Wolves – Liverpool, transmisja na żywo w TV

Jak co tydzień, tak i w tę sobotę czeka nas wiele ciekawych spotkań na angielskich boiskach. 5. kolejkę Premier League rozpoczniemy za sprawą rywalizacji Wolves – Liverpool, która to odbędzie się już 16. września 2023 roku i w Polsce rozpocznie się o godzinie 13:30. Na obejrzenie tego spotkania jest kilka sposobów, w tym między innymi transmisja w TV. Zostanie ona puszczona na kanale Canal+ Sport 2. Warto natomiast sprawdzić przed meczem najlepsze aplikacje bukmacherskie, z poziomu których obstawicie te i inne zmagania w Premier League!

Wolves – Liverpool: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem już, że opcji na obejrzenie batalii Wolves – Liverpool jest kilka. Powiedzmy sobie zatem teraz o transmisji internetowej, inaczej zwanej streamem online. Mecz 5. kolejki Premier League będziemy mogli obejrzeć w ten sposób, a to za sprawą serwisu streamingowego Viaplay, który posiada prawa transmisyjne do absolutnie wszystkich spotkań angielskiej ekstraklasy! Opakowane są one studiami, polskim komentarzem i rzecz jasna, transmisją w jakości HD. Poniżej dokładna instrukcja, jak włączyć mecz Wolves – Liverpool w taki sposób:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Wolves – Liverpool

Gdzie oglądać Wolves – Liverpool?

Ostatnią, godną polecenia opcją na obejrzenie meczu 5. kolejki Premier League będzie transmisja przeznaczona na urządzenia mobilne. Na swój telefon z systemem Android lub IOS możecie bowiem zainstalować aplikację wspomnianego operatora Viaplay i podobnie jak w przypadku streamu online, bez żadnych przeszkód włączyć transmisję z meczu Wolves – Liverpool! W wolnej chwili zerknijcie też koniecznie na pozostałe transmisje live u polskich bukmacherów. Powodzenia i jak najlepszych wrażeń z oglądania spotkania!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze