Wolves – Arsenal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.04.2024

Declan Rice przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Wolves – Arsenal? Ze wszystkich sobotnich gier na poziomie Premier League zdecydowanie najciekawiej zapowiada się rywalizacja na Molineux! Tam ekipa Wolverhampton stanie naprzeciwko aktualnym wicemistrzom Anglii. Ja w poniższym tekście podpowiem natomiast w jaki sposób i gdzie oglądać Wolves – Arsenal na żywo. Zainteresowanych zapraszam zatem do lektury.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Wolves – Arsenal na żywo w TV

W najbliższą sobotę na poziomie Premier League odbędą się 3 spotkania. O ile mecze zaplanowane na 16:00 przyciągną przed ekrany koneserów angielskiej piłki, o tyle starcie Wolves – Arsenal zapowiada się naprawdę nieźle i z pewnością zainteresuje sporą liczbę kibiców! Sam mecz na Molineux ma rozpocząć się 20. kwietnia 2024 roku o godzinie 20:30 czasu polskiego. W tym miejscu mam dobrą informację, ponieważ opisywane zawody będzie można zobaczyć na żywo w TV! Tego rodzaju transmisję w telewizji odnajdziemy na Canal+ Sport! A co wiadomo o streamach online w Internecie?

Wolves – Arsenal gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przechodzę więc do tematu streamów online w sieci, bo również w taki sposób będzie można zobaczyć starcie Wolves – Arsenal na żywo! Niezmiennie wszystkie spotkania Premier League w sezonie 2023/24 znajdziemy na platformie streamingowej Viaplay. Jeżeli chcecie jednak zapłacić parę złotówek mniej, a mieć dostęp do najciekawszych potyczek angielskiej ekstraklasy, to serdecznie polecę Wam skorzystanie z Canal+ Online! Tam znajdziemy po 2 spotkania Premier League na każdą kolejkę i również rywalizacja Wolves – Arsenal znalazła się w ofercie wydawcy. Jak skorzystać z promocyjnego pakietu i obejrzeć starcie na Molineux w formie streamu online?

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Wolves – Arsenal i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Wolves – Arsenal?

Wychodzi zatem na to, że starcie Wolverhampton – Arsenal będzie stosunkowo łatwo i szeroko dostępne. W tym przypadku skorzystać będzie można bowiem zarówno ze streamu online w Viaplay, jak i z transmisji w Internecie i TV za sprawą oferty Canal+! Nie zawsze mecze ligi angielskiej są dostępne na kilku platformach, dlatego warto skorzystać z okazji i obejrzeć ciekawie zapowiadające się starcie Wilków z Kanonierami. Ze swojej strony polecę jeszcze sprawdzenie aplikacji bukmacherskich, bo często z ich poziomu obejrzycie inne ciekawe mecze piłkarskie. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze