Już dzisiaj będziemy świadkami kolejnych meczów w Lidze Mistrzów. W tych prestiżowych rozgrywkach dojdzie m.in. do rywalizacji Wolfsburgu z Lille. Czy zobaczymy wiele bramek w tym starciu? Obie ekipy nie należą do czołówki w Champions League, ale na pewno mogą zaskoczyć. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Wolfsburg – Lille i dowiedz się, czy będzie transmisja w TV.

Wolfsburg – Lille – gdzie oglądać dzisiaj?

W środę czekają nas kolejne spotkania w Lidze Mistrzów, a w trakcie ostatniej kolejki dojdzie m.in. do rywalizacji Wolfsburgu z Lille. W jednym ze spotkań zawodnicy Wolfsburgu zmierzą się z Lille. Gospodarze wcale nie są gorszą ekipą od gości i możemy tutaj spodziewać się dobrego widowiska. Zobacz, gdzie będziesz mógł obejrzeć mecz Wolfsburgu z Lille i dowiedz się, czy będzie transmisja w TV.

Wolfsburg – Lille: za darmo w internecie

Spotkanie Wolfsburgu z Lille będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go, a dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem dostaniesz możliwość zgarnięcia voucheru na tę platformę. Wszystkie szczegóły dotyczące tej akcji promocyjnej znajdziesz niżej. Tymczasem zerknij jeszcze na typy bukmacherskie proponowane przez nas.

Wolfsburg – Lille: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz Wolfsburg – Lille? Spotkanie tych drużyn odpalisz m.in. w aplikacji na telewizor od Polsat Box Go. Do jej działania potrzebujesz internetu oraz pakietu sportowego na miesiąc. Tak się jednak składa, że dzięki Fuksiarzowi jest opcja zgarnięcia go bez płacenia:

  1. załóż swoje konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. wpłać 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na meila dostaniesz voucher o wartości 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go

liga mistrzów gdzie oglądać

Wolfsburg – Lille: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online ze spotkania Wolfsburgu z Lille? Rywalizacja tych ekip zostanie puszczona także w internecie, a dokładnie to w przeglądarkowej wersji platformy streamingowej Polsat Box Go.

Wolfsburg – Lille: zapowiedź meczu

Zarówno Wolfsburg, jak i Lille nie są najmocniejszymi ekipami w Lidze Mistrzów. To jednak wcale nie oznacza, że ich bezpośrednie starcie będzie nudne. Zobacz więc, jakie kursy wystawili operatorzy:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 14:25.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Wolfsburgu z Lille?

Spotkanie Wolfsburgu z Lille będziesz mógł obejrzeć m.in. w Polsat Box Go oraz Polsat Sport.

O której Wolfsburg zagra z Lille?

Spotkanie Wolfsburgu z Lille zaplanowane zostało na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze