Nowy sezon, nowe rozdanie. Tak możemy stwierdzić początek kampanii w KHL. Dzisiaj kolejny luźny kupon z tej ligi, tym razem celujemy głównie w punktację kanadyjską. Pierwsze kolejki często są zdradliwe, nie znamy do końca możliwości drużyn z przemeblowanymi składami. Tym samym postanowiłem odpuścić typowanie 1X2, a skupić się hokeistach. Czy zawodnicy nas nie zawiodą? Zapraszam do lektury!

1000 PLN od depozytu +120 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet na start!

Kod promocyjny: 1140PLN

kod promocyjny fortuna

Dyskusje z naszymi redaktorami i więcej typów bukmacherskich na naszej grupie. Dołącz do Grupy Zagranie!

Kunlun vs Ufa

Gdy spotkania rozgrywane są w Chinach a konkretnie w Shanghaiu, drużyna przyjezdna rozgrywa dwa mecze z rzędu z tamtejszym zespołem Kunlun. Oczywiście spowodowane to jest logistyką, aby w późniejszej fazie sezonu nie pokonywać po raz drugi tak dalekiej odległości. Wczoraj mogliśmy obejrzeć ofensywne starcie, które zakończyło się wynikiem 3:3. W rzutach karnych górą byli gospodarze. Dwoma trafieniami popisał się Wojtek Wolski, hokeista polskiego pochodzenia. Jak będzie dzisiaj? Jestem zdania, że Ufa zwycięży, ale pójdę w innym kierunku. Stawiam na punkt Gilberta Brule. Po rocznej przygodzie w Nowosybirsku wraca na stare śmieci i już w pierwszym spotkaniu błysnął. Skompletował trzy asysty, w tym dwa przy golach Wojtka Wolskiego, a do tego strzelił ostatniego karnego. Widać, że Kanadyjczyk jest w formie i mam nadzieję, że chociaż raz dzisiaj zapunktuje.

Zdarzenie: Kunlun vs Ufa

Typ: Gilbert Brule -punktacja kanadyjska +0.5

Kurs: 1.70

Jekaterinburg vs Podolsk

W tym meczu jedyna propozycja ode mnie niezwiązana z punktacją kanadyjską i celuje tutaj w bramki gości. Jekata kiepsko zaprezentowała się z Czerepowcem, która nie oszukujmy się, powtórzy zapewne wyniki z poprzedniego sezonu. Pomimo świetnego bramkarza, jakim jest Jaku Kovar, gospodarze słabo prezentują się w obronie. Widoczne to też było w preseason. U gości atak funkcjonuje, jak należy. Rezultat 4:2 na wyjeździe robi wrażenie, a w starciach towarzyskich drużyna spod Moskwy również strzelała wiele bramek. 5 goli zdobytych w spotkaniu CSKA musi robić wrażenie. Liczę tutaj na Syomina, Aaltonena i resztę napastników Podolska.

Zdarzenie: Jekaterinburg vs Podolsk

Typ: Podolsk powyżej 1.5 bramki

Kurs: 1.65

Baner - skubiemy bukmachera

Magnitogorsk vs Czerepowiec

Magnitka jest dla mnie czarnym koniem tego sezonu. Świetne transfery w postaciach Kozuna, Loktionova, Postmy i O’Della dają nadzieję na lepsze jutro. Może nie było tego widać w pierwszym starciu z SKA, ale na wyróżnienie zasługuje były napastnik Sochi. Kanadyjczyk był wiodącą postacią tego zespołu i to postara się przenieść do Magnitogorska. Jestem zdania, że również zapunktuje w spotkaniu z jedną z najsłabszych drużyn w stawce.

Zdarzenie: Magnitogorsk vs Czerepowiec

Typ: Eric O’Dell -punktacja kanadyjska +0.5

Kurs: 1.67

Traktor Czelabińsk vs SKA Petersburg

Zespół z Petersburga postara się odebrać mistrzostwo CSKA. W tym celu zmieniono nie tylko trenera, ale kilku zawodników. Chciałbym skupić się głównie na Vladimirze Tkachev. Ten młody zawodnik przybył do SKA z Ufy i już teraz prezentuje się świetnie. Bramka w starciu z Magnitogorskiem to potwierdza. Oddał najwięcej strzałów w tym meczu i również w spotkaniach towarzyskich zdobywał kolejne gole. Liczę na niego i dzisiaj, a kurs na bramkę lub asystę z jego strony jest bardzo atrakcyjny, patrząc na jego dyspozycję.

Zdarzenie: Traktor Czelabińsk vs SKA Petersburg

Typ: Vladimir Tkachev -punktacja kanadyjska +0.5

Kurs: 1.90

Kupon KHL 4.9 Fortuna

Dyskusje z naszymi redaktorami i więcej typów bukmacherskich na naszej grupie. Dołącz do Grupy Zagranie!