Wisła Płock – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.04.2024

Jakub Krzyżanowski, Fabian Hiszpański

Gdzie oglądać mecz Wisła Płock – Wisła Kraków? W sobotnie popołudnie odbędzie się mecz Wisły Płock z Wisłą Kraków w ramach 27. kolejki 1. Ligi. Jeśli masz ochotę obejrzeć ten pojedynek, zobacz, gdzie będzie dostępna jego transmisja TV oraz stream online.

Wisła Płock – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Wisły Płock oraz Wisły Kraków rozegrany zostanie na Orlen Stadionie w Płocku o 17:30 w sobotę 13 kwietnia 2024. Jedni i drudzy marzą o awansie do Ekstraklasy, a jak na razie są poniżej strefy premiowanej grą w play-offach, więc należy tutaj oczekiwać ciekawego, ale i wyrównanego widowiska. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, transmisję znajdziesz w Polsat Sport Extra. Zobacz też, gdzie oglądać 1. Ligę w internecie.

Wisła Płock – Wisła Kraków: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz też prześledzić w Polsat Box Go, gdzie znajdziesz streamy online wszystkich meczów 1. Ligi, a także każdy pojedynek UEFA Champions League. Życzę przyjemnego oglądania i samych pozytywnych emocji!

Gdzie oglądać Wisła Płock – Wisła Kraków?

Wisła Płock – Wisła Kraków obejrzysz w Polsat Box Go. Jeśli masz swoje typy na ten mecz i chciałbyś je obstawić, możesz skorzystać z bogatej oferty zakładów w Fortunie. Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je z kodem ZAGRANIE, wpłać depozyt i skorzystaj z aż trzech zakładów bez ryzyka do 100 PLN! W ramach tej oferty możesz obstawić trzy kupony i nie martwić się o porażkę, ponieważ w jej przypadku otrzymasz zwrot. Zwrócone środki możesz od razu wypłacić, a każdy ZBR objęty jest gwarancją zwrotu to 100 PLN. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Krzysztof Porebski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze