Wisła Płock – Wisła Kraków: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online

Wisła Płock - Wisła Kraków gdzie oglądać

W tym sezonie rywalizacja w Ekstraklasie jest bardzo zacięta i możemy w niej oglądać wiele interesujących spotkań. W tej kolejce dojdzie m.in. do meczu Wisły Płock z Wisłą Kraków. Kibice obu ekip zapewne chcieliby się dowiedzieć, gdzie obejrzeć to spotkanie. To właśnie poruszymy niżej, bo dzięki naszej współpracy z eWinner da się ESA oglądać za darmo. Przy okazji sprawdź też zakład bez ryzyka w eWinner i zwiększ emocje z kibicowania!

Wisła Płock – Wisła Kraków – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj czeka nas spotkanie pomiędzy Wisłą Płock, a Wisłą Kraków. Obie drużyny grają na zbliżonym poziomie, a w tabeli zajmują sąsiednie miejsca. Zdaniem bukmacherów faworytem są gospodarze, jednak różnica w kursach nie jest aż tak duża. Mecz powinien obfitować w wiele goli i być po prostu ciekawy, więc sprawdź, gdzie obejrzeć te starcie. Przy okazji odbierz w eWinner zakład bez ryzyka i obstaw tę rywalizację, zwiększając emocje z oglądania!

Wisła Płock – Wisła Kraków: za darmo w internecie

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Wisła Płock – Wisła Kraków? Dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner da się to zrobić za darmo. Sprawdź sam:

  • zarejestruj konto z linku: https://zagranie.com/goto/ewinner
  • wpisz kod ZAGRANIE
  • ZGŁOŚ SIĘ po voucher do Canal+ Online
  • wykorzystaj go na stronie Canal+
  • pobierz aplikację na TV i zaloguj się na nią

ewinner voucher

Wisła Płock – Wisła Kraków: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Wiele osób jednak dalej ogląda mecze w TV. To niewiele zmienia, bowiem nawet na telewizorze da się oglądać za darmo mecz Wisły Płock z Wisłą Kraków. Po prostu wykorzystaj voucher podany wyżej i pobierz aplikację na TV od Canal+ Online.

Wisła Płock – Wisła Kraków: stream na żywo online

Mecz Wisła Płock – Wisła Kraków zapowiada się więc na dość ciekawy, a wiele osób teraz ogląda online spotkania. Canal+ Online ma swoją aplikację mobilną, więc nie musisz się o to martwić, jak jesteś np. w podróży. Starcie tych ekip obejrzysz wszędzie, gdzie masz dostęp do internetu.

Wisła Płock – Wisła Kraków: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Wisła Płock – Wisła Kraków, to zobacz też, jakie są kursy bukmacherskie wystawione przez operatorów. Zdaniem bukmacherów Płock ma większe szanse, ale jednak Biała Gwiazda nie jest z góry skazana na pożarcie.

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Wisły Płock z Wisłą Kraków?

Starcie tych ekip zostanie pokazane m.in. w Canal+ Online.

Jak obejrzeć za darmo mecz Wisły Płock z Wisłą Kraków?

Rywalizacja tych ekip będzie do obejrzenia za darmo, jak wykorzystasz voucher, o którym piszemy w powyższym tekście.

Zaloguj się aby dodawać komentarze