Gdzie oglądać transmisję w TV oraz stream online z meczu Wisła Płock – Stal Mielec? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć już w tę sobotę o godzinie 17:30. Starcie obu drużyn zostanie pokazane na sportowych kanałach Canal+, ale istnieje również inna możliwość dzięki naszej współpracy z eWinnerem, o której przeczytasz poniżej.

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Wisła Płock – Stal Mielec, gdzie oglądać

W sobotę w ostatniej kolejce Ekstraklasy dojdzie do meczu Wisła Płock – Stal Mielec. Gospodarze naturalnie są tutaj ogromnymi faworytami, aczkolwiek wiemy, że goście mogą postarać się o sprawienie niespodzianki. Z całą pewnością możemy spodziewać się tutaj dobrego widowiska i kilku goli. Gdzie oglądać mecz Wisła Płock – Stal Mielec? Taką możliwość dostaniesz w Canal+ Sport!

Wisła Płock – Stal Mielec, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Wisła Płock – Stal Mielec to dobrze trafiłeś, bowiem mamy informacje, gdzie możesz obejrzeć ten mecz za darmo. To spotkanie będzie pokazywane w Canal+ Sport 3 oraz Canal+ 4k Ultra. Jeżeli nie masz dostępu do tych kanałów, to niżej pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher do Canal+ Online i w nim obejrzeć rywalizację tych ekip!

Wisła Płock – Stal Mielec, transmisja na żywo za darmo

Transmisję online z meczu Wisła Płock – Stal Mielec będziesz mógł obejrzeć dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner. Za rejestrację u tego operatora dostaniesz możliwość odebranie voucheru, który pozwoli Ci oglądać spotkanie na tej platformie przez 30 dni i to bez żadnych dodatkowych opłat. Odebranie vouchera jest proste, co też pokazujemy tutaj:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Wisła Płock – Stal Mielec, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Wisła Płock – Stal Mielec w TV, to warto zapoznać się jeszcze z innymi kanałami tej platformy. Starcie tych ekip zostanie pokazany już również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Możliwości mamy dużo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Przy okazji pamiętaj, że możesz w eWinner odebrać bonus i grając razem z nim zwiększyć swoje emocje z oglądania tej rywalizacji!

Wisła Płock – Stal Mielec, szanse na zwycięstwo

Na sam koniec możemy zastanowić się, kto może wygrać to stracie. Patrząc na kursy bukmacherskie, to większe szanse na wygraną ma Wisła Płock, co też widać po samych kursach bukmacherskich od polskich operatorów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 02:10.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Wisły ze Stalą?

Spotkanie Wisły ze Stalą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Wisła Płock zagra ze Stalą Mielec?

Wisła Płock zmierzy się ze Stalą Mielec już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze