Wisła Płock – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 17.12.2021

Gdzie obejrzeć mecz Wisły Płock z Lechią Gdańsk? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego się dowiesz. W piątek w Ekstraklasie dojdzie do dość interesującego starcia, bowiem Wiślacy podejmą u siebie Lechię. Można się spodziewać, że padnie wiele goli w tej rywalizacji, więc przejdźmy do tego, gdzie będzie można oglądać tę rywalizację!

Wisła Płock – Lechia Gdańsk – gdzie oglądać dzisiaj?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz Wisły Płock z Lechią Gdańsk, to dobrze trafiłeś. W tym sezonie spotkania z polskiej ligi będą pokazywane jedynie w Canal+ Sport i na platformach internetowych, które pokazują tę stację. Tak się też składa, że dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz też odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. Szczegóły znajdziesz właśnie niżej, ale wcześniej sprawdź też, jak działa w eWinner kod promocyjny.

Wisła Płock – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać za darmo?

Co trzeba zrobić, żeby obejrzeć za darmo mecz Wisły Płock z Lechią Gdańsk? Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, dzięki naszej współpracy z eWinnerem jest to właśnie możliwe. Przygotowaliśmy specjalną instrukcję, co powinieneś robić:

  1. najpierw zarejestruj konto z tego miejsca: https://zagranie.com/goto/ewinner
  2. podaj kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. zaloguj się na konto i w ciągu siedmiu dni zweryfikuj swoje dane
  4. zagraj w tym czasie bez ryzyka dowolny kupon
  5. zgłoś się po voucher do Canal+ Online
  6. wykorzystaj go i oglądaj mecz

baner ewinner

Wisła Płock – Lechia Gdańsk: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Co musisz zrobić, żeby obejrzeć w TV mecz Wisły Płock z Lechią Gdańsk? Pobierz aplikację na telewizor od Canal+ Online i włącz w niej Canal+ Sport. Dzięki eWinnerowi masz voucher na 30 dni, więc nic nie musisz dodatkowo płacić. Za same plusy prawda?

Wisła Płock – Lechia Gdańsk: stream na żywo online

Stream online na żywo z meczu Wisły Płock z Lechią Gdańsk będzie dostępny właśnie na Canal+ Online. Inne platformy też mają dostęp do kanałów Canal+ Sport, ale jednak to ta stacja ma najlepszą jakość w stosunku do ceny i przyzwoity obraz.

Wisła Płock – Lechia Gdańsk: zapowiedź meczu

Starcie Wisły Płock z Lechią Gdańsk na pewno będzie bardzo ciekawe. Obie te ekipy stawiają na ofensywę, więc kibice mogą spodziewać się dobrego widowiska. Zerknij więc jeszcze na kursy, jakie wystawili operatorzy.

Zdjęcie: PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze