Wisła Płock – Górnik Łęczna: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.03.2024

Wisła Płock - Górnik Łęczna gdzie oglądać

Wisła Płock – Górnik Łęczna: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W poniedziałkowe popołudnie odbędzie się ostatnie starcie 23. kolejki Fortuna 1. ligi. A w nim naprzeciw siebie staną drużyny ze środka tabeli. I choć faworytem są gospodarze, to wydaje się, że nie można skreślać gości, którzy w ostatnich tygodniach radzą sobie naprawdę nieźle. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Wisła Płock – Górnik Łęczna, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Wisła Płock – Górnik Łęczna na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Wisła Płock – Górnik Łęczna na żywo? Dostęp do meczów Fortuna 1. ligi posiada w naszym kraju jedynie Polsat Sport i warto zaznaczyć, że znajdziesz tam jedynie najciekawsze pojedynki każdej kolejki. Nie powinno więc dziwić, że opisywane starcie pomiędzy Wisłą Płock, a Górnikiem Łęczna będziesz mógł śledzić w TV. Transmisji należy spodziewać się w poniedziałek, 11. marca o 18:00 w Polsacie Sport Premium 1.

Wisła Płock – Górnik Łęczna gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Wisła Płock – Górnik Łęczna będzie można zobaczyć nie tylko w TV, ale również w sieci. Co ciekawe próżno szukać ich u bukmacherów, a jedynym miejscem, aby zobaczyć starcia 1-ligowe jest Polsat Box Go, czyli internetowa platforma Polsatu. To właśnie tam możesz śledzić wszystkie potyczki Fortuna 1. ligi, więc jeśli jesteś fanem rozgrywek z zaplecza Ekstraklasy, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez tę stację. A więcej informacji na temat tego gdzie oglądać 1. ligę znajdziesz standardowo na naszej witrynie.

Gdzie oglądać Wisła Płock – Górnik Łęczna?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Wisła Płock – Górnik Łęczna, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się po transmisjach innych bukmacherów. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze