fot. Tomasz Kudala

Gdzie obejrzeć mecz Wisła Płock – Górnik Łęczna? To spotkanie, które będzie transmitowane w stacji Canal+, która od wielu lat obsługuje polską Ekstraklasę. Spotkanie Wisły Płock z Górnikiem Łęczna możesz oglądać za darmo, dzięki naszej promocji od bukmachera eWinner. Odbierając specjalny voucher uzyskasz dostęp do Canal Plus Online zupełnie za darmo!

Wisła Płock – Górnik Łęczna, gdzie oglądać

Spotkanie Wisła Płock – Górnik Łęczna odbędzie się w ramach 24. kolejki Ekstraklasy. W tabeli obie drużyny dzieli sześć punktów. W lepszym położeniu znajduje się Wisła Płock, która jest faworytem tego spotkania. W niedzielne południe będziesz mógł przekonać się, kto wygra ten mecz. Gdzie go obejrzysz? W Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Obie te stacje są dostępne w internetowym wydaniu telewizji Canal Plus, które możesz oglądać za sprawą eWinner.

Po rejestracji w eWinner dokonaj wpłaty, a następnie postaw kupon. To pozwoli ci odebrać voucher na Canal+ Online, gdzie obejrzysz na żywo spotkanie Wisły Płock z Górnikiem Łęczna.

Wisła Płock – Górnik Łęczna, transmisja na żywo w TV

W telewizji mecz ten będzie transmitowany przez dwie stacje. Obie należą do grupy Canal+, a więc trzeba posiadać aktywną subskrypcję na Canal+ Online lub być abonamentem telewizji NC+. Jeśli liczysz na darmową transmisję, to nie pozostaje ci nic innego, jak wybranie konta w eWinner. To szansa na uzyskanie vouchera, który aktywuje Canal Plus Online na 30 dni. W tym czasie będziesz mógł oglądać wszystkie mecze Ekstraklasy.

Transmisja z Wisła Płock – Górnik Łęczna odbędzie się dziś o godzinie 12:30.

Wisła Płock – Górnik Łęczna, gdzie oglądać na żywo za darmo

Już wcześniej wyjaśniliśmy, że jeśli nie masz konta w eWinner, to możesz je zarejestrować, a następnie uzyskać 30-dniowy pakiet na Canal+ Online. Mecz Wisła Płock – Górnik Łęczna uruchomisz na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.

Jak obejrzeć mecz, dzięki ofercie eWinner? Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się w eWinner wpisując kod promocyjny: ZAGRANIE
  2. Zrób depozyt, a następnie wytypuj dowolny zakład
  3. Zweryfikuj konto gracza
  4. Zgłoś się do bukmachera po voucher na Canal+ Online

Wisła Płock – Górnik Łęczna, transmisja online

Transmisja online po użyciu vouchera zadziała na twoim koncie Canal Plus Online na stronie canalplus.com lub aplikacji na Smart TV i pozostałe urządzenia mobilne.

FAQ

Kiedy jest mecz Wisła Płock - Górnik Łęczna?

Spotkanie 24. kolejki Ekstraklasy odbędzie się 6 marca o godzinie 12:30.

Gdzie odbędzie się darmowa transmisja z meczu?

Konfrontację Wisły Płock z Górnikiem Zabrze obejrzysz za darmo na Canal Plus Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze