Wisła Płock – GKS Katowice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.02.2024

Piłkarz Wisły Płock podczas meczu

Gdzie oglądać Wisła Płock – GKS Katowice? Rozgrywki Fortuna 1. Ligi po zimowej przerwie ruszyły na dobre, a w związku z tym, w sobotę zobaczymy na tym poziomie kilka ciekawych gier! Warto zwrócić uwagę chociażby na starcie w Płocku, gdzie miejscowa Wisła podejmie GKS Katowice. W poniższym tekście przeczytacie o możliwości oglądania tej rywalizacji na żywo w formie transmisji w TV, jak i streamów online. Przyjemnej lektury.

Wisła Płock – GKS Katowice, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Wisły z GKS-em będzie zaledwie jednym z trzech sobotnich gier na poziomie Fortuna 1. Ligi. W dwóch poprzednich meczach zawodników z Płocka oglądaliśmy sporo goli i były one bardzo ciekawe, natomiast Katowiczanie przed tygodniem ograli fantastyczny zespół Motoru 2:0! Sobotnia potyczka, o której piszę, powinna być zatem bardzo ciekawa, a jej start wyznaczony został na 24. lutego 2024 roku i godzinę 15:00. Spotkanie to będzie dostępne do obejrzenia na żywo w TV, a odpowiednią transmisję znajdziemy na Polsat Sport Premium 1. Będzie można również obejrzeć mecz w formie streamu online, o czym więcej za moment.

Wisła Płock – GKS Katowice: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie jesteście zwolennikami oglądania gier piłkarskich w formie transmisji w TV, to zawsze możecie również skorzystać z legalnego i bezpiecznego streamu online. Wielu kibiców lubi śledzić wybrane mecze na żywo na stronach typu Superbet TV. W przypadku gier Fortuna 1. Ligi, streamy online dostępne są na oficjalnej stronie internetowej telewizji Polsat. To właśnie ona posiada pełnię praw transmisyjnych do tych rozgrywek, a stream online dostępny będzie właśnie na Polsat Box Go. Niestety jest to płatny serwis, a darmowych alternatyw na horyzoncie nie widać. 

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 09:14, 16 kwietnia 2024 09:14.

Gdzie oglądać Wisła Płock – GKS Katowice?

Finalnie wychodzi zatem na to, że spotkanie Wisły Płock z GKS-em Katowice będzie możliwe do obejrzenia zarówno w TV, jak i w Internecie. Prawa transmisyjne do gier Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat i o ile nie wszystkie mecze rozgrywek w telewizji, o tyle każde starcie znajdziemy w Polsat Box Go. Jeżeli jesteście więc kibicami futbolu klubowego w Polsce, to być może warto rozważyć ewentualny zakup wspomnianego pakietu. Na koniec zachęcam do zerknięcia na to, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę w kontekście innych spotkań 21. kolejki. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze