Ten weekend stał pod znakiem rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich i powrotu Ekstraklasy. W pierwszej kolejce doszło do kilku interesujących spotkań, ale mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami. W poniedziałkowe popołudnie Wisła Kraków, która w lecie przeszła wiele zmian, zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Biała Gwiazda chce wreszcie nawiązać do swojej przeszłości i powalczyć o coś więcej niż utrzymanie. Zagłębie wydaje się być idealnym testem na początek sezonu. Zapraszam na moją analizę i typ na ostatnie spotkanie pierwszej kolejki Ekstraklasy!

Sprawdź wszystkie bonusy w ForBET i zgarnij:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Wisła Kraków vs Zagłębie Lubin

Skorzystałeś już z kodu promocyjnego forBET? Mam nadzieję, że tak i teraz na spokojnie zajmiemy się typowaniem ostatniego spotkania pierwszej kolejki Ekstraklasy, w którym to Wisła Kraków podejmie na własnym stadionie zawsze niebezpieczne Zagłębie Lubin. Obie drużyny na starcie tego sezonu czują, że tym razem poczynią kilka kroków do przodu. Oczywiście jeden mecz nie da nam wszystkich odpowiedzi, ale ewentualne zwycięstwo wleje w piłkarzy wiele motywacji. Czego zatem możemy się dzisiaj spodziewać?

Na początek trzeba zauważyć, że obie drużyny przeszły w lecie sporo zmian, a najważniejszymi były zmiany trenerów. Wisła Kraków już przed ostatnią kolejką rozstała się z Peterem Hyballą, a w jego miejsce przyszedł Adrian Gula. Słowacki trener pracował Żylinie, z którą zdobył mistrzostwo kraju, a ostatnio był w Victorii Pilzno. Z kolei Zagłębie pożegnało się z Martinem Sevelą, którego zastąpił były trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw. Oba te pomysły wyglądają interesująco i trzeba mieć nadzieję, że teraz obie drużyny wykonają kilka kroków naprzód.

W poprzednich latach Wisła broniła się przed spadkiem, ale teraz włodarze klubu celują w coś więcej. Moim zdaniem Białą Gwiazdę stać na to, żeby uplasować się na miejscach 10-6, czyli tam, gdzie od kilku sezonów tkwi Zagłębie. Z jednej strony w Lubinie wierzą, że obecna kadra pozwoli powalczyć o coś więcej, ale moim zdaniem tak się nie stanie. Miedziowi nie poczynili odpowiednich wzmocnień, trener Żuraw dołączył stosunkowo późno, a okres przygotowawczy był bardzo słabo. Dużo więcej obiecują sobie po Wiśle, do której dołączyli Uryga i Młyński oraz kilku zawodników, z którymi trener Gula pracował na Słowacji. Pierwszy mecz da nam wstępne odpowiedzi na pytania, które dotyczą możliwości obu klubów.

W tym momencie kliknij zakłady bukmacherskie ForBET i sprawdź nasz opis promocji u tego bukmachera.

grupa 40

Co obstawiać?

W tym spotkaniu stawiam na to, że Wisła Kraków nie przegra, a obie drużyny strzelą bramkę. Biała Gwiazda zatrudniła nowego trenera, który posiada duże umiejętności i doświadczenie. Nowi zawodnicy są w klubie od samego początku okresu przygotowawczego, a to powinno dobrze wpłynąć na zgranie całego zespołu. W klubie nie ma już Hyballi i Buksy, którzy wprowadzali wiele zamieszania i teraz cała drużyna powinna iść w jednym kierunku. Wisła gra na własnym stadionie i moim zdaniem ten zespół zdobędzie przynajmniej jeden punkt. Wisła w końcówce poprzedniego sezonu przegrała tylko 1 z 4 ostatnich meczów, a dobre ruchy w lecie mogą przełożyć się na dobrą grę w pierwszej kolejce. Natomiast Zagłębie nie wygrało żadnego z ostatnich 10 spotkań (4 w Ekstraklasie i 6 sparingów). Widać, że ten zespół nie wszedł jeszcze na odpowiednie tory, a Dariusz Żuraw nie miał zbyt dużo czasu na przygotowania drużyny.

Do podpórki na Wisłę dorzucam jeszcze typ na to, że obie drużyny strzelą gola. Piłkarze z Krakowa rozegrali ostatnio 5 sparingów i za każdym razem oglądaliśmy BTTS. Widać, że defensywa potrzebuje jeszcze kilku meczów, żeby się zgrać, ale na szczęście atak wydaje się być bardzo dobry. 4 z 6 sparingów Zagłębia również kończyły się BTTS-ami. Ostatnie bezpośrednie spotkania tych drużyny obfitowały w bramki i mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo. Typ na obie drużyny strzelą bramkę, siadłby w 6 z 7 ostatnich bezpośrednich potyczek. 3 z nich wygrała Wisła i mam nadzieję, że dzisiaj bardzo podobnie. Takie połączenie daje dobry kurs i oby mój typ był trafiony.

forBet
2.36
Wisła Kraków nie przegra i obie drużyny strzelą gola

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

typ ekstraklasa poniedziałek

Fot. z okładki: Krzysztof Porebski

Zaloguj się aby dodawać komentarze