Wisła Kraków – Radomiak: gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 26.11.2021

zawodnik wisły

W piątek w Ekstraklasie dojdzie chociażby do spotkania Wisły Kraków z Radomiakiem. Biała Gwiazda na swoim stadionie podejmie drużynę z Radomia. Gospodarze są lekkimi faworytami, ale to goście o wiele lepiej wypadają w tym sezonie. Obecnie są na piątym miejscu w tabeli i walczą o europejskie puchary. Czy uda się im zapunktować po raz kolejny? Sprawdź, gdzie oglądać mecz.

Wisła Kraków – Radomiak: gdzie oglądać dzisiaj?

Tym razem Wisła Kraków zagra na własnym stadionie z Radomiakiem. Spotkanie Białej Gwiazdy z tym rywalem oznacza, że kibice mogą oczekiwać dobrego show. Wisła co prawda w tym sezonie gra ogólnie dość przeciętnie i walczy o utrzymanie. Radomiak za to spisuje się świetnie i walczy o europejskie puchary. Czy uda się mu je zdobyć? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Wisły Kraków z Radomiakiem i zgarnij bonus w eWinner!

Wisła Kraków – Radomiak: gdzie obejrzeć za darmo?

Jeżeli chodzi o spotkanie Wisły Kraków z Radomiakiem, to rozegrane ono zostanie w ramach 16 kolejki Ekstraklasy. Rozgrywki w tych zmaganiach w sezonie 2021/2022 są dość interesujące, więc nic dziwnego, że sporo osób szuka odpowiedzi na pytanie, gdzie obejrzeć za darmo mecz Wisły Kraków z Radomiakiem. To właśnie tłumaczymy niżej!

Wisła Kraków – Radomiak: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz Wisły Kraków z Radomiakiem? Spotkania Ekstraklasy są pokazywane w Canal+ Sport i Canal+ Online, a dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz zgarnąć voucher z dostępem właśnie do Canal+ Online. Tutaj dokładne zasady:

  • zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  • wpisz kod ZAGRANIE
  • w ciągu siedmiu dni zweryfikuj się i zagraj w ciągu dowolny kupon
  • zgłoś się na czat po voucher do Canal+ Online
  • wykorzystaj go
  • pobierz aplikację na TV i oglądaj mecz

baner ewinner voucher canal+ online

Wisła Kraków – Radomiak: stream na żywo online

W Canal+ Online znajdziesz cały stream online ze spotkania Wisły Kraków z Radomiakiem. Ta platforma streamingowa działa dobrze nie tylko na TV, ale również w przeglądarce, czy aplikacji mobilnej.

Wisła Kraków – Radomiak: zapowiedź meczu

Z całą pewnością rywalizacja pomiędzy Wisłą Kraków, a Radomiakiem powinna obfitować w kilka bramek i być bardzo ciekawa dla kibiców. Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć spotkanie tych ekip i jak odebrać bonus w eWinner, to zerknij też na kursy:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Wisły z Radomiakiem?

Spotkanie Wisły Kraków z Radomiakiem możesz obejrzeć chociażby w Canal+ Online i Canal+ Sport.

O której Wisła zagra z Radomiakiem?

Spotkanie tych ekip zaplanowane zostało na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze